Mapa

HIT! Dovolená Turecko s AI, 3* na 8 dní - 4.688 Kč.

0 komentářů
2013-04-22T09:13:38+02:00

O akci

Aktuálně lze na serveru dovolena.cz najít a rezervovat týdenní pobyt v 3* hotelu, který je hosty velmi pozitivně hodnocen (4 z 5 bodů). Odlet je z letiště ve Vídni, kam Vás zdarma zavezou autobusy společnosti Student Agency z Vašeho bydliště nebo obdržíte zdarma parkování po dobu pobytu! Nabídka se zdá být téměř ideální, neboť termín je až za 2 týdny. Proto nečekejte a nezávazně si dovolenou zarezervujte. Místa jsou omezena.

  • Rezervace na dovolena.cz/turecko hotel Sunberk
  • Termín: 5.-12.května / odlet v neděli 00:35, návrat v neděli 12:20
  • Stravování: All Inclusive
  • Další možnosti odletu: Norimberk, Mnichov, Drážďany
Aktualizace: Nyní tato nabídka již není k dispozici. Naleznete zde ale dalších několik termínů s cenou okolo 5.500 Kč.

Tato nabídka zájezdu je do oblasti Side v Turecké riviéře. Počasí v Side je již opravdu na koupání. Současné teploty se pohybují okolo 27°C a předpovědi hlásí stále lepší vyhlídky. Pokud by Vás snad tato nabídka nezaujala, můžete se zkusit poohlédnout v sekci zájezdy do Turecka zde.

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

Po rezervaci online Vás budou pracovníci společnosti dovolena.cz kontaktovat a s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnut nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem! Společnost se snaží vyjít co nejvíce vstříc Vaším požadavkům.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-04-22T09:13:38+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce