Mapa

HIT! Dubaj z Prahy - 6.491 Kč.

7 komentářů
2013-06-24T14:04:42+02:00

O akci

Velmi atraktivní ceny pro lety z pražského letiště do Dubaje si připravili ukrajinské aerolinie UIA - Ukraine International Airlines. Za zpáteční letenky z Prahy zaplatíme 6.491 Kč. Akční ceny naleznete pro lety v hlavní sezoně, tedy od listopadu do února 2014.

  • Rezervuj na flyuia.com
  • Cestovní období: 1.11.2013 - 28.2.2014
  • Prodej do 30.června

Vízum SAE

Nezapomeňte však na nutnost víz do Spojených arabských emirátů. S vyřízením víza Vám pomůže některá z místních agentur. Samostatně vízum dle MZV nelze a počítejte s cenou mezi 3 – 5 tisíci. Diskuze k vízu do SAE. V případě, že máte nějaký tip k této problematice, podělte se něj s námi.

Hotely v Dubaji

Nebudeme-li započítávat vízum do SAE, celý výlet vyjde opravdu levně, neboť nejlevnější hotely v Dubaji nabízí ubytování již od 690 Kč pro dva. Kvalitnější 3* hotely rezervujete do 1.000 Kč za noc.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-06-24T14:04:42+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Dana11
Dana11
před 10 lety

Sice píšu komentář k velmi starému příspĕvku ... ale ukrajinské aerolinie zavedly od 16.12.2013 (dle info na jejich stránkáchl službu VÍZUM K LETENCE do UAE. Cena 129 USD. Od tohoto momentu se vyplatí sledovat jejich akce na letenky.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Toto je velmi příjemná zpráva, díky!

Avatar uživatele Dana11
Dana11
před 10 lety

Jj, vypadá ... po odchodu ČSA z linky do Abu Dhabi dvojnásob. Ale uvítám zprávy od nĕkoho, kdo vízum skutečnĕ podá ... bianco vyplnĕní formuláře až po číslo letenky vypadá bez nástrah (jenom okno "married"mĕ nepouští dál a nevím co po mnĕ chce). Nechci být průkopníkem :-)) Ale jak říkám ... formulář vypadá dobře.

Avatar uživatele Dana11
Dana11
před 10 lety

Tak jsem zkusila znovu vyplnit bianco formulář ... prošla jsem již i přes "maried" i přes přílohy až k maďarské platební bránĕ zprostředkovatele podání žádosti .... vše vypadá báááječnĕ. Teď jenom znovu tu akci za 6500 Kč :)) Dave, nevíš, jak se dá na UIA navolit stopower v Kyjevĕ při cestĕ do Dubaje?

Avatar uživatele daurba
daurba
před 10 lety

Nejdříve si opravdu zjistěte, kde a za kolik uděláte vízum .... V součtu to bude za téměř stejné peníze, jako když si koupíte kdykoliv promo letenku ČSA do Abu Dhabi. Já kupovala nedávno s použitím promo kódu HUNTER5 za 9700,- Kč, vízum přijde na 83 USD, pohodlné podání on-line. Letenka se dá koupit až do Dubaje .... ve stejné ceně autobusový přípoj zdarma do Dubaje (autobus ETIHAD) Časově skoro nastejno, protože letiště v Abu Dhabi je malé a je na straně k Dubaji. Cesta autobusem trvá necelou hodinu. Jakákoliv na první pohled levná letenka od jiné letecké společnosti než Emirates, Etihat a ČSA se následně prodraží pořízením víza přes agenturu, která může víza zzprostředkovat. Agentury vízum poskytují za cca 3500 Kč a více ....

Avatar uživatele lucienikol
lucienikol
před 10 lety

Nějaký zajímavý termín - Vánoce a Silvestr? Není nebo neumíme hledat? Díky za tip...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Ahoj, je tam blackout v těchto termínech, až taková libovka to není :-)

Další akce