Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Velmi atraktivní ceny pro lety z pražského letiště do Dubaje si připravili ukrajinské aerolinie UIA - Ukraine International Airlines. Za zpáteční letenky z Prahy zaplatíme 6.491 Kč. Akční ceny naleznete pro lety v hlavní sezoně, tedy od listopadu do února 2014.

  • Rezervuj na flyuia.com
  • Cestovní období: 1.11.2013 - 28.2.2014
  • Prodej do 30.června

Vízum SAE

Nezapomeňte však na nutnost víz do Spojených arabských emirátů. S vyřízením víza Vám pomůže některá z místních agentur. Samostatně vízum dle MZV nelze a počítejte s cenou mezi 3 – 5 tisíci. Diskuze k vízu do SAE. V případě, že máte nějaký tip k této problematice, podělte se něj s námi.

Hotely v Dubaji

Nebudeme-li započítávat vízum do SAE, celý výlet vyjde opravdu levně, neboť nejlevnější hotely v Dubaji nabízí ubytování již od 690 Kč pro dva. Kvalitnější 3* hotely rezervujete do 1.000 Kč za noc.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Dana11
Dana11

Sice píšu komentář k velmi starému příspĕvku ... ale ukrajinské aerolinie zavedly od 16.12.2013 (dle info na jejich stránkáchl službu VÍZUM K LETENCE do UAE. Cena 129 USD. Od tohoto momentu se vyplatí sledovat jejich akce na letenky.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Toto je velmi příjemná zpráva, díky!

před 9 lety
Avatar uživatele Dana11
Dana11

Jj, vypadá ... po odchodu ČSA z linky do Abu Dhabi dvojnásob. Ale uvítám zprávy od nĕkoho, kdo vízum skutečnĕ podá ... bianco vyplnĕní formuláře až po číslo letenky vypadá bez nástrah (jenom okno "married"mĕ nepouští dál a nevím co po mnĕ chce). Nechci být průkopníkem :-)) Ale jak říkám ... formulář vypadá dobře.

před 9 lety
Avatar uživatele Dana11
Dana11

Tak jsem zkusila znovu vyplnit bianco formulář ... prošla jsem již i přes "maried" i přes přílohy až k maďarské platební bránĕ zprostředkovatele podání žádosti .... vše vypadá báááječnĕ. Teď jenom znovu tu akci za 6500 Kč :)) Dave, nevíš, jak se dá na UIA navolit stopower v Kyjevĕ při cestĕ do Dubaje?

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele daurba
daurba

Nejdříve si opravdu zjistěte, kde a za kolik uděláte vízum .... V součtu to bude za téměř stejné peníze, jako když si koupíte kdykoliv promo letenku ČSA do Abu Dhabi. Já kupovala nedávno s použitím promo kódu HUNTER5 za 9700,- Kč, vízum přijde na 83 USD, pohodlné podání on-line. Letenka se dá koupit až do Dubaje .... ve stejné ceně autobusový přípoj zdarma do Dubaje (autobus ETIHAD) Časově skoro nastejno, protože letiště v Abu Dhabi je malé a je na straně k Dubaji. Cesta autobusem trvá necelou hodinu. Jakákoliv na první pohled levná letenka od jiné letecké společnosti než Emirates, Etihat a ČSA se následně prodraží pořízením víza přes agenturu, která může víza zzprostředkovat. Agentury vízum poskytují za cca 3500 Kč a více ....

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele lucienikol
lucienikol

Nějaký zajímavý termín - Vánoce a Silvestr? Není nebo neumíme hledat? Díky za tip...

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, je tam blackout v těchto termínech, až taková libovka to není :-)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Tam chceš!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Tam jsi vždycky chtěl!
Wall Street
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Hurá za zážitky!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?