HIT! Filipíny, Malajsie, Indonésie, Kambodža, Vietnam z Prahy - 13.295 Kč.

Jak akci využít?

Strávit zimní nečas na plážích Tichého oceánu je snem nejedno cestovatele. Pokud jste rozhodnuti si letošní sezonu právě tento sen splnit, využijte tarifu společnosti China Southern airlines pro lety do jiho-východní Asie. Letenky na trase Praha - JV Asie - Londýn zakoupíte již za 13.295 Kč na celou turistickou sezonu.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Odlety od 1.listopadu do 28.února (mimo 22.-26.XII a 1.-10.I)
  • Maximální délka pobytu 1 měsíc
  • Prodej do vyprodání míst / 31.července
Možné destinace pro odlet z Prahy, návrat do Londýna:

Odlet z Prahy, návrat do Amsterdamu: Odlet z Varšavy, návrat do Amsterdamu: Při cestě zpět Vás může potkat jeden delší přestup v čínském Kantonu. Pro návštěvu Kantonu Vám poslouží tranzitní vízum, které jsou od letošního roku bezplatně poskytována na mezinárodních letištích v Číně.

Jak z Londýna

Přílet do Londýna je uskutečněn na letiště Heathrow, z tohoto letiště je nutné přejet na letiště Gatwick, Heathrow případně Luton. Z letiště jeďte metrem na stanice obsluhované společností Terravision, odtud se pak vydáte autobusem na cílové letiště, z kterého můžete letět jak do Prahy, tak i Brna, Ostravy, Bratislavy a dalších x letišť ve Vašem okolí. Vzhledem k přejezdu si však nechte alespoň 5 hodin časový rozestup na pohodlný přejezd.

Letenky u společností Ryanair či easyJet s přehledem zakoupíte do 1.000 Kč, mnohdy však i levněji.

Aktuální promo akce lowcostů v Asii

Využijte této příležitosti k naplánování kompletního itineráře Vaší cesty. Nejen Air Asia, ale další místní low-cost aerolinky zahájily prodej na zimní sezonu 2014. Po Filipínách nabízí letenky Cebu Pacific.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele rejmou

Ahoj Dave, dá se to i nějak zkombinovat, např. odlet na Jakartu a návrat z Ho Či a podobně? Případně jestli by nebyla výhodná i samotná cesta tam? Nejlépe listopad. Díky

Ahoj Radku, bohužel toto nejde. Už jsem zkoušel a tarif nedovoluje letět open-jaw v tomto směru. Jestli mohu poradit, zaměř se na jednu oblast a projeď jí pořádně :-) my jsme předloni právě lítali po celý Asii a bylo to úmorný, co 3 dny to na cestě.

Avatar uživatele svatanka

Ahoj Dave, myslíš že je možnost jít z letiště v Guangzhou - Baiyun (CAN), když další let je za 10hodin?Díky:-)Dívam se na let Praha-Jacarta

Ahoj, určitě. Platí stejná pravidla. Jen jsem si Guanghzou nevšiml :-) na zpět snad bude i 18h :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam chceš!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Hurá za zážitky!

Další akce