Mapa

HIT! Filipíny, Malajsie, Indonésie, Kambodža, Vietnam z Prahy - 13.295 Kč.

4 komentáře
2013-07-01T08:58:49+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Strávit zimní nečas na plážích Tichého oceánu je snem nejedno cestovatele. Pokud jste rozhodnuti si letošní sezonu právě tento sen splnit, využijte tarifu společnosti China Southern airlines pro lety do jiho-východní Asie. Letenky na trase Praha - JV Asie - Londýn zakoupíte již za 13.295 Kč na celou turistickou sezonu.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Odlety od 1.listopadu do 28.února (mimo 22.-26.XII a 1.-10.I)
  • Maximální délka pobytu 1 měsíc
  • Prodej do vyprodání míst / 31.července
Možné destinace pro odlet z Prahy, návrat do Londýna:

Odlet z Prahy, návrat do Amsterdamu: Odlet z Varšavy, návrat do Amsterdamu: Při cestě zpět Vás může potkat jeden delší přestup v čínském Kantonu. Pro návštěvu Kantonu Vám poslouží tranzitní vízum, které jsou od letošního roku bezplatně poskytována na mezinárodních letištích v Číně.

Jak z Londýna

Přílet do Londýna je uskutečněn na letiště Heathrow, z tohoto letiště je nutné přejet na letiště Gatwick, Heathrow případně Luton. Z letiště jeďte metrem na stanice obsluhované společností Terravision, odtud se pak vydáte autobusem na cílové letiště, z kterého můžete letět jak do Prahy, tak i Brna, Ostravy, Bratislavy a dalších x letišť ve Vašem okolí. Vzhledem k přejezdu si však nechte alespoň 5 hodin časový rozestup na pohodlný přejezd.

Letenky u společností Ryanair či easyJet s přehledem zakoupíte do 1.000 Kč, mnohdy však i levněji.

Aktuální promo akce lowcostů v Asii

Využijte této příležitosti k naplánování kompletního itineráře Vaší cesty. Nejen Air Asia, ale další místní low-cost aerolinky zahájily prodej na zimní sezonu 2014. Po Filipínách nabízí letenky Cebu Pacific.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-07-01T09:58:49+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce