Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

S velmi zajímavou akcí pro lety na Havajské ostrovy přichází společnost United airlines, tedy vlastně se jedná o jednu z nejnižších cen za letenky na Havaj v historii tohoto webu!. Zpáteční letenky z Velké Británie zakoupíme za 14.641 Kč! Letenky jsou dostupné pro odlety z Londýna, kam se levně dopravíme nejen z Prahy, ale také Brna či Ostravy!

Pro pobyt na Havajských ostrovech je nutné mít platné povolení pro vstup do USA. Vedle klasického víza můžete taktéž online sjednat povolení ke vstupu na 2 roky díky tzv. ESTA povolení. To stojí 14€ na dobu 2 let.

Jak do Londýna

Letenky z Prahy, Brna či Ostravy do Londýna zakoupíme v rozmezí 1.500 - 2.500 Kč. V tuto chvíli však není nutné přípoje kupovat. Ceny jsou zpravidla nejnižší 1-2 měsíce před odletem. Sledujte Ryanair, Wizzair nebo easyJet pro ty nejnižší ceny.

Hotel vs. kempy

Mnozí nízkorozpočtoví cestovatelé místo klasického hotelu na Havajských ostrovech volí možnost stanování v kempech. K tomuto účelu je však nezbytné míti auto. Vypůjčení automobilu na 10 dní stojí 6.016 Kč! Srovnej ceny na letišti v Honolulu v našem srovnávači autopůjčoven.

Pokud se rozhodnete dát přednost hotelů na jedné z nejznámějších pláží ostrova Ohau Waikiki, podívejte se na nabídku pokojů, které začínají na 1.080 Kč pro 2. Zobraz hotely v Honolulu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Honem, dokud jsou místa!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Tam jsi ještě nebyl!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam to bude krásný!
Gambie
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?