HIT! Honolulu, Havajské ostrovy - 14.641 Kč.

Jak akci využít?

S velmi zajímavou akcí pro lety na Havajské ostrovy přichází společnost United airlines, tedy vlastně se jedná o jednu z nejnižších cen za letenky na Havaj v historii tohoto webu!. Zpáteční letenky z Velké Británie zakoupíme za 14.641 Kč! Letenky jsou dostupné pro odlety z Londýna, kam se levně dopravíme nejen z Prahy, ale také Brna či Ostravy!

Pro pobyt na Havajských ostrovech je nutné mít platné povolení pro vstup do USA. Vedle klasického víza můžete taktéž online sjednat povolení ke vstupu na 2 roky díky tzv. ESTA povolení. To stojí 14€ na dobu 2 let.

Jak do Londýna

Letenky z Prahy, Brna či Ostravy do Londýna zakoupíme v rozmezí 1.500 - 2.500 Kč. V tuto chvíli však není nutné přípoje kupovat. Ceny jsou zpravidla nejnižší 1-2 měsíce před odletem. Sledujte Ryanair, Wizzair nebo easyJet pro ty nejnižší ceny.

Hotel vs. kempy

Mnozí nízkorozpočtoví cestovatelé místo klasického hotelu na Havajských ostrovech volí možnost stanování v kempech. K tomuto účelu je však nezbytné míti auto. Vypůjčení automobilu na 10 dní stojí 6.016 Kč! Srovnej ceny na letišti v Honolulu v našem srovnávači autopůjčoven.

Pokud se rozhodnete dát přednost hotelů na jedné z nejznámějších pláží ostrova Ohau Waikiki, podívejte se na nabídku pokojů, které začínají na 1.080 Kč pro 2. Zobraz hotely v Honolulu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Honem, dokud jsou místa!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Honem, dokud jsou místa!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Honem, dokud jsou místa!

Další akce