Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Možná máte ještě v živé paměti šílené pondělky v roli aerolinek Air Malta, kde jedinou vadou na kráse bylo cestovní období pouze do konce června. Nyní se však s vámi mohu podělit o ještě atraktivnější tip pro všechny, jenž chtějí trávit rozpálené letní dny uprostřed Středozemního moře, na ostrově Malta. Zpáteční letenky z Vídně jsou přes celé léto, tedy včetně července a srpna, dostupné pouze za 75€ / 2.055 Kč.

Aktualizace: skutečně se jedná o chybu a v třetím kroku před platbou se cena přepočítá na 150€+.

V ceně je zdarma zahrnuto zavazadlo do 23 kg. Osobně se domnívám, že se jedná o chybné nacenění a letenky budou brzy stát o pár desítek euro více! Celkem vtipné jsou i ceny zájezdů.

Malta není jen o koupání v moři, nabízí i historii a noční život

Pokud se chystáte na návštěvu této země, nezapomeňte, že Malta se neskládá pouze z jednoho ostrova. Určitě si udělejte i krátký výlet na ostrov Gozo či Comino. Během teplých večerů můžete zajít posedět do jednoho z místních barů v lokalitě St. Julians a z rána, kdy slunce tolik nepálí, se nechte unést uličkami bývalého hlavního města Mdiny. Návštěvu vřele doporučuji klidně v ranních (v 7 ráno) hodinách, kdy zde budete sami bez hord turistů mířících sem v hotelových autobusech.

A jak se dopravovat po Maltě? Autobusem! Dvou hodinová jízdenka stojí 1.30€, doporučuji však zakoupit rovnou celodenní za 1.50€ nebo 7 denní za 6.50€ - platí po celém ostrově.

Do Vídně přímo na letiště se Student Agency

Jízdenky do Vídně zakoupíte za 950 Kč na stránkách Student Agency, na letiště se jezdí několikrát denně, proto nebude problém s konkrétním přípojem pro váš let. Před odletem můžete zdarma posedět v letištním salónku.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele j.kulhanek
j.kulhanek

Tak škoda, že je to pryč. Něco takového by se mi hodilo na termín 4-6.9. tam a 21.12. zpět. Nejlevněji jsem našel cca 4200 kč, tam přes Frankfurt a zpět přes Vídeň

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele kickass1
kickass1

Bohuzel tohle je standarni chyba Tui, uz jsem se takhle nekolikrat vztekal ze mi nejdou koupit letenky - napisledy v akci 2 fur 1.. Zkousel jsem vsechy prohlizece + mobilni apku a porad to haze stejne errory.. Tui to ma s prominutim rozjebane a schvalne nechava lidi v ocekavani levnych letenek- spousta si je pak koupi i za vyssi ceny..

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele dnecina
dnecina

Našel jsem krkolomnou Maltu z Prahy za cca 2400 Kč (bez členství ve Wizzair Clubu). Mohla by to být cena útěchy za tuto (již) neplatnou akci. Praha-Bari (9.6. Wizz; 599 Kč), Bari-Malta (10.6. Ryan; 23E), Malta-Milan (17.6. Ryan; 15E), Milan-Praha (18.6. Wizz; 25E). Krátké zastávky v Bari a Miláně mohou být komplikací, stejně jako výhodou.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Zdeněk Venský
Zdeněk Venský

Dá se na tom webu nastavit i angličtina... jinak znovu vyhledat a zadáš 2 osoby.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele baryska
baryska

Bohužel, když se let vybere, vyskočí upozornění, že cena se zvyšuje (i pokud vyberete jen jednoho cestujícího): For this amount of people, the total price increases from: €74.76 EUR to €174.76 EUR Would you like to continue with the new price?

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele ppavell
ppavell

Taková škoda! Kéž by se to opakovalo.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele marekkapinus
marekkapinus

V jednom z letů, které jste vybrali Bohužel, cena změnila v mezidobí. Celková cena se zvýší o: EUR € 74.76 na EUR € 166.76 Chcete pokračovat s novou cenou? .... bohužel to hlásí u všech.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Zdeněk Venský
Zdeněk Venský

Dobrý den, když si zvolím termín a dám pokračovat, napíše mi to že cena se navýší. Nevíte proč?

před 7 lety
Avatar uživatele kaina
kaina

Však to pod tebou píše David. Cena se změnila.

před 7 lety
Avatar uživatele lubosterbl
lubosterbl

No ono to nešlo rezervovat ani před půl hodinou, ale David to stejně rozpostoval po sociálních sítích aby měl návštěvnost. To je ten tvůj vztah se zákazníkem, Davide? Heh :)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele
wit

Bei einem der von Ihnen gewählten Flüge hat sich leider in der Zwischenzeit der Preis geändert.

před 7 lety
Avatar uživatele kaina
kaina

Fakt jo. Je to pryč. I když by mě zajímalo, jak se tam dají nastavit 2 osoby, furt mi to ukazovalo jen jednu. Německy umím a letenky takhle kupuju běžně :(

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Vlevo je vyhledávací panel, kde je poslední volbou dospělý/dítě/infant. ;)

před 7 lety
Avatar uživatele kaina
kaina

To jsem viděla, dala jsem tam 2 osoby, no nic, co je fuč, je fuč :D

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Tam chceš!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Tam jsi vždycky chtěl!
Ragusa
ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam jsi ještě nebyl!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Comino
Malta

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii a s rozlohou 316 kmdokonce 10. nejmenší na světě, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Maltské souostroví se skládá ze tří obydlených ostrovů, z nichž každý nabídne jedinečné zážitky a i přes svoji (ne)velikost vás zabaví klidně na týden.

Malta leží ve stejném časovém pásmu jako ČR.

Průvodce pro Malta