Comino

HIT! letenky na Maltu přes celé léto vč. prázdnin - 2.055 Kč.

15 komentářů
2015-04-27T21:01:51+02:00

O akci

Možná máte ještě v živé paměti šílené pondělky v roli aerolinek Air Malta, kde jedinou vadou na kráse bylo cestovní období pouze do konce června. Nyní se však s vámi mohu podělit o ještě atraktivnější tip pro všechny, jenž chtějí trávit rozpálené letní dny uprostřed Středozemního moře, na ostrově Malta. Zpáteční letenky z Vídně jsou přes celé léto, tedy včetně července a srpna, dostupné pouze za 75€ / 2.055 Kč.

Aktualizace: skutečně se jedná o chybu a v třetím kroku před platbou se cena přepočítá na 150€+.

V ceně je zdarma zahrnuto zavazadlo do 23 kg. Osobně se domnívám, že se jedná o chybné nacenění a letenky budou brzy stát o pár desítek euro více! Celkem vtipné jsou i ceny zájezdů.

Malta není jen o koupání v moři, nabízí i historii a noční život

Pokud se chystáte na návštěvu této země, nezapomeňte, že Malta se neskládá pouze z jednoho ostrova. Určitě si udělejte i krátký výlet na ostrov Gozo či Comino. Během teplých večerů můžete zajít posedět do jednoho z místních barů v lokalitě St. Julians a z rána, kdy slunce tolik nepálí, se nechte unést uličkami bývalého hlavního města Mdiny. Návštěvu vřele doporučuji klidně v ranních (v 7 ráno) hodinách, kdy zde budete sami bez hord turistů mířících sem v hotelových autobusech.

A jak se dopravovat po Maltě? Autobusem! Dvou hodinová jízdenka stojí 1.30€, doporučuji však zakoupit rovnou celodenní za 1.50€ nebo 7 denní za 6.50€ - platí po celém ostrově.

Do Vídně přímo na letiště se Student Agency

Jízdenky do Vídně zakoupíte za 950 Kč na stránkách Student Agency, na letiště se jezdí několikrát denně, proto nebude problém s konkrétním přípojem pro váš let. Před odletem můžete zdarma posedět v letištním salónku.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-04-27T22:01:51+02:00

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce