Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Návštěvu portugalského ostrova Madeira nemusíte odkládat na pozdější dobu. Levné letenky umožňují podniknout výpravu v první polovině července s přestávkou v Portu. Zkombinujte letenky společnosti Ryanair a Transavia, získáte tak bezkonkurenční cenu za letenky na Madeiru.

1) letenky do Porta - 1.340 Kč

Letenky do Porta zakoupíte s odletem z Norimberku, kam z Prahy dojedete do 3 hodin a 8 denní parkování na letišti stojí 39€. Jste-li ze západních Čech, tuto nabídku byste neměli nechat uletět. Pokud nechcete jet autem, vyplatí se linky společnosti Student Agency. Jízdenky zakoupíte s ohledem na výchozí bod za pár stokorun.
  • Rezervujte na ryanair.com/nue-opo
  • Dostupné termíny za 26€
    • tam: 6, 9.července
    • zpět: 13, 16.července
V Portu budete muset přečkat minimálně jednu noc. Časy letů na sebe příliš nenavazují. Letět však nemusíte ihned následující den, nechte si třeba 2 volné dny na toto město.

2) letenky na Funchal - 1.750 Kč

Letenky, které Vás zaručeně za nejnižší dostupnou cenu dostanou na Madeiru zakoupíte na stránkách prodejce nizozemských aerolinií. Nejlevnější zpáteční letenku zakoupíte za 68€. Ke konečné sumě (nezávisle na počtu osob) připočítejte 5€ jako poplatek za platbu kartou.

Prosím, mějte na paměti, že uvedené ceny nezahrnují odbavené zavazadlo. Proto si sbalte do batůžku, případně menšího kufru o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm.

Levné hotely

Funchal: Výhodnou nabídku Vám nepřekazí ani ubytování na Madeiře, v samotném Funchalu můžete rezervovat dvou-lůžkové pokoje od 515 Kč! Přehled nejnižších cen hotelů ve Funchalu. Plánujete-li větší průzkum ostrova, půjčte si auto. Pěti denní pronájem přijde na 3.800 Kč. Srovnat ceny autopůjčoven na Funchalu.

Porto: Vzhledem k možnosti pobytu i v samotném Portu, Vás jistě budou zajímat i ceny za ubytování v tomto městě. Nejnižší ceny v Portu začínají na 360 Kč!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jakubcerny
jakubcerny

Mohu se zeptat, na jakém parkovišti v Nuernbergu je parkování za 39EUR za 8 dní? Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

https://secure.holidayextras.de/airstop/?site=airstop

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Jedem!
Sofie
ušetříš až 60%
To bude jízda!
Bosa
ušetříš až 67%
To budou fotky!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam jsi vždycky chtěl!
5560 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?