Mapa

HIT: Madeira v červenci - 3.090 Kč.

2 komentáře
2013-06-20T09:14:14+02:00

O akci

Návštěvu portugalského ostrova Madeira nemusíte odkládat na pozdější dobu. Levné letenky umožňují podniknout výpravu v první polovině července s přestávkou v Portu. Zkombinujte letenky společnosti Ryanair a Transavia, získáte tak bezkonkurenční cenu za letenky na Madeiru.

1) letenky do Porta - 1.340 Kč

Letenky do Porta zakoupíte s odletem z Norimberku, kam z Prahy dojedete do 3 hodin a 8 denní parkování na letišti stojí 39€. Jste-li ze západních Čech, tuto nabídku byste neměli nechat uletět. Pokud nechcete jet autem, vyplatí se linky společnosti Student Agency. Jízdenky zakoupíte s ohledem na výchozí bod za pár stokorun.
  • Rezervujte na ryanair.com/nue-opo
  • Dostupné termíny za 26€
    • tam: 6, 9.července
    • zpět: 13, 16.července
V Portu budete muset přečkat minimálně jednu noc. Časy letů na sebe příliš nenavazují. Letět však nemusíte ihned následující den, nechte si třeba 2 volné dny na toto město.

2) letenky na Funchal - 1.750 Kč

Letenky, které Vás zaručeně za nejnižší dostupnou cenu dostanou na Madeiru zakoupíte na stránkách prodejce nizozemských aerolinií. Nejlevnější zpáteční letenku zakoupíte za 68€. Ke konečné sumě (nezávisle na počtu osob) připočítejte 5€ jako poplatek za platbu kartou.

Prosím, mějte na paměti, že uvedené ceny nezahrnují odbavené zavazadlo. Proto si sbalte do batůžku, případně menšího kufru o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm.

Levné hotely

Funchal: Výhodnou nabídku Vám nepřekazí ani ubytování na Madeiře, v samotném Funchalu můžete rezervovat dvou-lůžkové pokoje od 515 Kč! Přehled nejnižších cen hotelů ve Funchalu. Plánujete-li větší průzkum ostrova, půjčte si auto. Pěti denní pronájem přijde na 3.800 Kč. Srovnat ceny autopůjčoven na Funchalu.

Porto: Vzhledem k možnosti pobytu i v samotném Portu, Vás jistě budou zajímat i ceny za ubytování v tomto městě. Nejnižší ceny v Portu začínají na 360 Kč!

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-06-20T10:14:14+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce