HIT! Malta přímým letem z Prahy o prázdninách - 2.990 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Konečně přichází cestovky také s nabídkou, za kterou se nemusí stydět ani před sortou individuálních cestovatelů. Konkrétně se bavíme pouze o CK ČEDOK, která nás dlouhodobě zásobuje levnými charterovými letenkami z Prahy. Nyní si posvítíme na krásný středomořský stát Maltu, který se vyhýbá zájmu uprchlických invazí a nabízí ideální kombinaci odpočinkové s aktivní dovolenou.

Za cenu 3 tisíc je sice jediný termín, ale za to čistě prázdninový s odletem tuto sobotu.

V ceně letenky je zavazadlo maximální hmotnosti 15 kg a lehké občerstvení. Po příletu na letiště Luqa Intl si zakupte týdenní lístek na MHD za 6,50 €, tedy za 180 Kč máte vyřešenou dopravu po celém ostrově.
  • Nabídka hotelů na ostrově Malta >> nebo Gozo >> od 10.151 Kč (týden za 2 osoby se snídaní)
Jak koupit 2 a více letenek? Pod modrým formulářem je žluté tlačítko "Přidat pokoj", které nelogicky slouží k přidání další osoby :-)

Náhled nejlevnějších hotelů pro 2 za 7 nocí:

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Lucelle

Díky podobné akci (nevím, jestli nebyly letenky ještě o 500 levnější) jsme byli na Maltě vloni poslední týden v srpnu, taky výprodej charterů od Čedoku, info odsud :-) Chovám v tiché naději, že se letos urodí víc podobných nabídek i na jiná místa :-), za tu cenu je cesta s Travel Servisem OK :-)

Avatar uživatele lukas.dite

Zdravím všechny, já byl na Maltě před 14dny a můžu je doporučit, měli jsme krásný čistý hotel s bazénem za přijatelnou cenu, nikde jsem uprchlíky nepotkal , ale neprocestovali jsme celý ostrov. Kdyby měl někdo zájem o bližší info, rád poskytnu na mailu ( lukas.dite@mail.com).

Avatar uživatele phortun

Cena za letenku je to pěkná, o tom žádná, ale to tvrzení o uprchlících není úplně pravdivé. Loni jsem na Maltě strávil půl roku a uprchlíků tam bylo už tehdy hodně. Podle informací mých maltských přátel je to teď (pochopitelně) ještě horší... Ale nechci nikoho odrazovat od cesty, země je to krásná.

Avatar uživatele davidsojka

Hotel s hodnocenim 5,9 na Bookingu (ve skutecnosti 2,9 pac 3 je nejnizsi znamka) je jen pro masochisty, precetl jsem si ze zvedavosti recenze a hotel je opravdu all inclusive, tedy vcetne švábí rodinky :)

Avatar uživatele jakubkorec

Nevíte jestli se podobné akce dají očekávat i v srpnu? Nemám na mysli konkrétně letenky na Maltu, ale i do jiných prázdninových destinací. Díky

Nějaké zvýhodněné tarify bude Čedok určitě nabízet, otázkou je, jak moc si během sezony dovolí jít dolů.

Avatar uživatele miroslav.havlicek

Už je asi pozdě: "Rezervace selhala: Nepodařilo se zarezervovat kapacity."

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

To musíš vidět!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

Všude dobře, co doma!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Malta  

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta