Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Konečně přichází cestovky také s nabídkou, za kterou se nemusí stydět ani před sortou individuálních cestovatelů. Konkrétně se bavíme pouze o CK ČEDOK, která nás dlouhodobě zásobuje levnými charterovými letenkami z Prahy. Nyní si posvítíme na krásný středomořský stát Maltu, který se vyhýbá zájmu uprchlických invazí a nabízí ideální kombinaci odpočinkové s aktivní dovolenou.

Za cenu 3 tisíc je sice jediný termín, ale za to čistě prázdninový s odletem tuto sobotu.

V ceně letenky je zavazadlo maximální hmotnosti 15 kg a lehké občerstvení. Po příletu na letiště Luqa Intl si zakupte týdenní lístek na MHD za 6,50 €, tedy za 180 Kč máte vyřešenou dopravu po celém ostrově.
  • Nabídka hotelů na ostrově Malta >> nebo Gozo >> od 10.151 Kč (týden za 2 osoby se snídaní)
Jak koupit 2 a více letenek? Pod modrým formulářem je žluté tlačítko "Přidat pokoj", které nelogicky slouží k přidání další osoby :-)

Náhled nejlevnějších hotelů pro 2 za 7 nocí:

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Lucelle
Lucelle

Díky podobné akci (nevím, jestli nebyly letenky ještě o 500 levnější) jsme byli na Maltě vloni poslední týden v srpnu, taky výprodej charterů od Čedoku, info odsud :-) Chovám v tiché naději, že se letos urodí víc podobných nabídek i na jiná místa :-), za tu cenu je cesta s Travel Servisem OK :-)

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele lukas.dite
lukas.dite

Zdravím všechny, já byl na Maltě před 14dny a můžu je doporučit, měli jsme krásný čistý hotel s bazénem za přijatelnou cenu, nikde jsem uprchlíky nepotkal , ale neprocestovali jsme celý ostrov. Kdyby měl někdo zájem o bližší info, rád poskytnu na mailu ( lukas.dite@mail.com).

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele phortun
phortun

Cena za letenku je to pěkná, o tom žádná, ale to tvrzení o uprchlících není úplně pravdivé. Loni jsem na Maltě strávil půl roku a uprchlíků tam bylo už tehdy hodně. Podle informací mých maltských přátel je to teď (pochopitelně) ještě horší... Ale nechci nikoho odrazovat od cesty, země je to krásná.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele davidsojka
davidsojka

Hotel s hodnocenim 5,9 na Bookingu (ve skutecnosti 2,9 pac 3 je nejnizsi znamka) je jen pro masochisty, precetl jsem si ze zvedavosti recenze a hotel je opravdu all inclusive, tedy vcetne švábí rodinky :)

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele jakubkorec
jakubkorec

Nevíte jestli se podobné akce dají očekávat i v srpnu? Nemám na mysli konkrétně letenky na Maltu, ale i do jiných prázdninových destinací. Díky

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nějaké zvýhodněné tarify bude Čedok určitě nabízet, otázkou je, jak moc si během sezony dovolí jít dolů.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele miroslav.havlicek
miroslav.havlicek

Už je asi pozdě: "Rezervace selhala: Nepodařilo se zarezervovat kapacity."

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Vesnička Pepka námořníka
ušetříš až 75%
Hurá za zážitky!
Želva v Abu Dabbab, Marsa Alam
ušetříš až 11%
Jedem!
Náměstí Dam
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
Maják v Málaze
ušetříš až 58%
To musíš vidět!
5288 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Comino
Malta

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii a s rozlohou 316 kmdokonce 10. nejmenší na světě, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Maltské souostroví se skládá ze tří obydlených ostrovů, z nichž každý nabídne jedinečné zážitky a i přes svoji (ne)velikost vás zabaví klidně na týden.

Malta leží ve stejném časovém pásmu jako ČR.

Průvodce pro Malta