Jak akci využít?

Konečně přichází cestovky také s nabídkou, za kterou se nemusí stydět ani před sortou individuálních cestovatelů. Konkrétně se bavíme pouze o CK ČEDOK, která nás dlouhodobě zásobuje levnými charterovými letenkami z Prahy. Nyní si posvítíme na krásný středomořský stát Maltu, který se vyhýbá zájmu uprchlických invazí a nabízí ideální kombinaci odpočinkové s aktivní dovolenou.

Za cenu 3 tisíc je sice jediný termín, ale za to čistě prázdninový s odletem tuto sobotu.

V ceně letenky je zavazadlo maximální hmotnosti 15 kg a lehké občerstvení. Po příletu na letiště Luqa Intl si zakupte týdenní lístek na MHD za 6,50 €, tedy za 180 Kč máte vyřešenou dopravu po celém ostrově.
  • Nabídka hotelů na ostrově Malta >> nebo Gozo >> od 10.151 Kč (týden za 2 osoby se snídaní)
Jak koupit 2 a více letenek? Pod modrým formulářem je žluté tlačítko "Přidat pokoj", které nelogicky slouží k přidání další osoby :-)

Náhled nejlevnějších hotelů pro 2 za 7 nocí:

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Lucelle
Lucelle

Díky podobné akci (nevím, jestli nebyly letenky ještě o 500 levnější) jsme byli na Maltě vloni poslední týden v srpnu, taky výprodej charterů od Čedoku, info odsud :-) Chovám v tiché naději, že se letos urodí víc podobných nabídek i na jiná místa :-), za tu cenu je cesta s Travel Servisem OK :-)

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele lukas.dite
lukas.dite

Zdravím všechny, já byl na Maltě před 14dny a můžu je doporučit, měli jsme krásný čistý hotel s bazénem za přijatelnou cenu, nikde jsem uprchlíky nepotkal , ale neprocestovali jsme celý ostrov. Kdyby měl někdo zájem o bližší info, rád poskytnu na mailu ( lukas.dite@mail.com).

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele phortun
phortun

Cena za letenku je to pěkná, o tom žádná, ale to tvrzení o uprchlících není úplně pravdivé. Loni jsem na Maltě strávil půl roku a uprchlíků tam bylo už tehdy hodně. Podle informací mých maltských přátel je to teď (pochopitelně) ještě horší... Ale nechci nikoho odrazovat od cesty, země je to krásná.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele davidsojka
davidsojka

Hotel s hodnocenim 5,9 na Bookingu (ve skutecnosti 2,9 pac 3 je nejnizsi znamka) je jen pro masochisty, precetl jsem si ze zvedavosti recenze a hotel je opravdu all inclusive, tedy vcetne švábí rodinky :)

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele jakubkorec
jakubkorec

Nevíte jestli se podobné akce dají očekávat i v srpnu? Nemám na mysli konkrétně letenky na Maltu, ale i do jiných prázdninových destinací. Díky

před 4 lety
David Eiselt
  • Právě online
  • Přidal se před 8 lety
  • Napsal 10382 komentářů
  • Poslat zprávu

Nějaké zvýhodněné tarify bude Čedok určitě nabízet, otázkou je, jak moc si během sezony dovolí jít dolů.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele miroslav.havlicek
miroslav.havlicek

Už je asi pozdě: "Rezervace selhala: Nepodařilo se zarezervovat kapacity."

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 56%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 65%
Jedem!
Extra levně z Prahy do Říma
518 Kč
2019-10-21T19:31:00+02:00 1 komentář
ušetříš až 30%
Tam to bude krásný!
4532 starších akcí
Zavřít boční panel
Malta

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta