Comino

HIT! Malta přímým letem z Prahy o prázdninách - 2.990 Kč.

7 komentářů
2015-06-23T11:58:38+02:00

O akci

Konečně přichází cestovky také s nabídkou, za kterou se nemusí stydět ani před sortou individuálních cestovatelů. Konkrétně se bavíme pouze o CK ČEDOK, která nás dlouhodobě zásobuje levnými charterovými letenkami z Prahy. Nyní si posvítíme na krásný středomořský stát Maltu, který se vyhýbá zájmu uprchlických invazí a nabízí ideální kombinaci odpočinkové s aktivní dovolenou.

Za cenu 3 tisíc je sice jediný termín, ale za to čistě prázdninový s odletem tuto sobotu.

V ceně letenky je zavazadlo maximální hmotnosti 15 kg a lehké občerstvení. Po příletu na letiště Luqa Intl si zakupte týdenní lístek na MHD za 6,50 €, tedy za 180 Kč máte vyřešenou dopravu po celém ostrově.
  • Nabídka hotelů na ostrově Malta >> nebo Gozo >> od 10.151 Kč (týden za 2 osoby se snídaní)
Jak koupit 2 a více letenek? Pod modrým formulářem je žluté tlačítko "Přidat pokoj", které nelogicky slouží k přidání další osoby :-)

Náhled nejlevnějších hotelů pro 2 za 7 nocí:

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-06-23T11:58:38+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Lucelle
Lucelle
před 7 lety

Díky podobné akci (nevím, jestli nebyly letenky ještě o 500 levnější) jsme byli na Maltě vloni poslední týden v srpnu, taky výprodej charterů od Čedoku, info odsud :-) Chovám v tiché naději, že se letos urodí víc podobných nabídek i na jiná místa :-), za tu cenu je cesta s Travel Servisem OK :-)

Avatar uživatele lukas.dite
lukas.dite
před 7 lety

Zdravím všechny, já byl na Maltě před 14dny a můžu je doporučit, měli jsme krásný čistý hotel s bazénem za přijatelnou cenu, nikde jsem uprchlíky nepotkal , ale neprocestovali jsme celý ostrov. Kdyby měl někdo zájem o bližší info, rád poskytnu na mailu ( lukas.dite@mail.com).

Avatar uživatele phortun
phortun
před 7 lety

Cena za letenku je to pěkná, o tom žádná, ale to tvrzení o uprchlících není úplně pravdivé. Loni jsem na Maltě strávil půl roku a uprchlíků tam bylo už tehdy hodně. Podle informací mých maltských přátel je to teď (pochopitelně) ještě horší... Ale nechci nikoho odrazovat od cesty, země je to krásná.

Avatar uživatele davidsojka
davidsojka
před 7 lety

Hotel s hodnocenim 5,9 na Bookingu (ve skutecnosti 2,9 pac 3 je nejnizsi znamka) je jen pro masochisty, precetl jsem si ze zvedavosti recenze a hotel je opravdu all inclusive, tedy vcetne švábí rodinky :)

Avatar uživatele jakubkorec
jakubkorec
před 7 lety

Nevíte jestli se podobné akce dají očekávat i v srpnu? Nemám na mysli konkrétně letenky na Maltu, ale i do jiných prázdninových destinací. Díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Nějaké zvýhodněné tarify bude Čedok určitě nabízet, otázkou je, jak moc si během sezony dovolí jít dolů.

Avatar uživatele miroslav.havlicek
miroslav.havlicek
před 7 lety

Už je asi pozdě: "Rezervace selhala: Nepodařilo se zarezervovat kapacity."

Další akce