HIT! Malta z Wroclawi (červen) - 1.305 Kč.

Jak akci využít?

Jak nás informuje lucx v diskuzi, aktuálně lze zakoupit zpáteční letenky z Wroclawi (WRO) na nejmenší ostrovní stát Evropy - Maltu jen za 1.305 Kč. Doporučuji rezervovat okamžitě, neboť po náletu letenky-chtivých poláků nezbude po této ceně ani screenshot.

  • Rezervuj na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • tam: 1, 8, 11, 18.červen
    • zpět: 4, 8, 15, 18, 22.červen
Uvedená cena je konečná vč. tax a poplatků. Na cestu si sbalte do příručního zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a maximální hmotnosti 10 kg.

Doprava z letiště do letovisek ve Sliemě a St. Julian´s zvládnete s přestupem v hlavním městě Valleta. Případně můžete rezervovat online shuttle bus za 8€ / cesta.

Do Wroclawi

Autem urazíte cestu z Prahy za 4 - 5 hodin. Parkovat můžete v poklidu na sídlišti (viz. cestopis). Případně využijte spoje autobusového dopravce Polskibus z Prahy.

Auto a levné hotely

Opravdu výhodné ceny ubytování lze pořídit v akčních nabídkách. Například nejlevnější 2-lůžkový pokoj v St. Julian´s zakoupíte za 390 Kč! Podívejte se na ceny dle destinací: Procestuj ostrov křížem krážem díky vypůjčenému automobilu. Vyzvednutí i vrácení provedete před / po příletu na letišti na Maltě. Auto na týden můžete mít od 2.111 Kč. Srovnejte si ceny v našem srovnávači autopůjčovenPorovnejte individuální cestování se zájezdy na Maltu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Honem, dokud jsou místa!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

A už tam budem?

Další akce