HIT! Polskibus rozšiřuje spojení z Prahy do Polska.

Polsko
Před 2 lety

Jak akci využít?

Naše nejoblíbenější autobusová společnost Polskibus aktuálně oznámila expanzi v podobě nové linky z Prahy. Novinkou je linka P22 na trase Praha - Katovice - Krakov - Řešov - Lublin.

Na lince mezi Prahou a Katovicemi + Krakovem započne velký konkurenční boj. Nedávno na stejnou trasu vstoupil dopravce Leo Express, na kterého zareagoval snížením cen též RegioJet.

  • Jízdenky nejsou aktuálně v prodeji - očekáváme však zahájení během několik hodin, maximálně dní (budeme informovat na našem Facebooku a Twitteru + rozešleme notifikace mailem)
  • Tiskovou zprávu dopravce naleznete zde
Cena jízdného jako vždy začíná na pouhém 1 zlotém, tedy 7 Kč.

Proč máme radost? Z Katovic a Krakova operují dopravci Wizzair a Ryanair za velmi nízké a akční ceny. Letenky budou nově dostupnější i pro obyvatele Prahy.

Dopravce již jezdí na trase z Prahy, odkud můžeme jet do Vratislavi, Lodže, Bydhošti, Gdaňska, Poznani a VaršavyZ Bratislavy pak do Katovic, Čenstochova a Varšava.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

11 komentářů

Avatar uživatele nerosmis

Ahoj, tahle trasa asi byla zrušená ne? Na stránkách polski bus už není a to je škoda...

Avatar uživatele michal

Zdravím, Netušíte kdy se otevřou jízdenky na konec ledna Praha-Varšava?

Avatar uživatele davidpendolino

Zdravím, nevíte náhodou, kdy by se měl otevřít ten prodej jízdenek na druhou půlku prosince a dále?? Vím, že dneska v noci začíná předprodej jízdenek na polské pendolino, nemůže to být náhodou ve stejnou dobu i s PBusem?

Avatar uživatele europortal

Ja to taky nechápu ještě když přes tu Ostravu jedou!!Napadá mě snad jen to že si uvědomují že by to zkoupilo většina lidí z Ostravy a ta Linka by neměla smysl a nebo možná to že ta dálnice není zcela hotová kolem toho mostu na Katowice

Avatar uživatele ondra.trli

Čau, mám jízdenky pro dva od polskibus Katowice - Varšava - tam zítra 12:15, zpět pondělí 12:15. Přenechám zadara, nemáme s přítelkyní čas je využít. Kdyžtak odpovídejte sem.

Avatar uživatele qwertz

Pokud si to "kluci Polský" představujou tak, že z Katovic budou mazat do Práglu nonstop a míjet bez zastavení Ostravu (tu především), Olomouc a Brno, tak je to celý o ničem, a pro CZ cestující především z Moravy nepoužitelné. Jediné co bych udělal pokud by Brno, Olomouc a Ostrava byly oficielními zastávkami, dal do j.ř. poznámku vnitrostátní přeprava vyloučena. Konečně, toto se dá ošetřit i vhodným nastavením online nákupu jízdenek. Uvidíme.

Avatar uživatele haxs

Kdyby začali zastavovat v Ostravě, tak by měli u mě velké plus ;) ale to by je asi nezajimalo.

Avatar uživatele LackoB

Ako sa vlastne da dostat z BA do Varsavy alebo z Brna do Varsavy najlacnejsie ? Okrem stopu.

Avatar uživatele Jenny

Ahoj prosím ťa, je možné, že bud nejaká akcia aj na trasu Bratislava-Varšava ?

Ano, pokaždé je začíná prodávat od 7 Kč na všech trasách, včetně BTS-WAW.

Avatar uživatele martin55

Dúfam, že bude zastavovať aj v Ostrave. Konečne by sa dalo jednoduchšie dostať do Katovíc / Krakova aj zo Žiliny (a tým pádom z celého severného Slovenska). Na to, že sú to tak veľké mestá tak blízko od hraníc je to spojenie katastrofálne.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)