HIT! Polskibus rozšiřuje spojení z Prahy do Polska.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Naše nejoblíbenější autobusová společnost Polskibus aktuálně oznámila expanzi v podobě nové linky z Prahy. Novinkou je linka P22 na trase Praha - Katovice - Krakov - Řešov - Lublin.

Na lince mezi Prahou a Katovicemi + Krakovem započne velký konkurenční boj. Nedávno na stejnou trasu vstoupil dopravce Leo Express, na kterého zareagoval snížením cen též RegioJet.

  • Jízdenky nejsou aktuálně v prodeji - očekáváme však zahájení během několik hodin, maximálně dní (budeme informovat na našem Facebooku a Twitteru + rozešleme notifikace mailem)
  • Tiskovou zprávu dopravce naleznete zde
Cena jízdného jako vždy začíná na pouhém 1 zlotém, tedy 7 Kč.

Proč máme radost? Z Katovic a Krakova operují dopravci Wizzair a Ryanair za velmi nízké a akční ceny. Letenky budou nově dostupnější i pro obyvatele Prahy.

Dopravce již jezdí na trase z Prahy, odkud můžeme jet do Vratislavi, Lodže, Bydhošti, Gdaňska, Poznani a VaršavyZ Bratislavy pak do Katovic, Čenstochova a Varšava.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele nerosmis

Ahoj, tahle trasa asi byla zrušená ne? Na stránkách polski bus už není a to je škoda...

Avatar uživatele michal

Zdravím, Netušíte kdy se otevřou jízdenky na konec ledna Praha-Varšava?

Avatar uživatele davidpendolino

Zdravím, nevíte náhodou, kdy by se měl otevřít ten prodej jízdenek na druhou půlku prosince a dále?? Vím, že dneska v noci začíná předprodej jízdenek na polské pendolino, nemůže to být náhodou ve stejnou dobu i s PBusem?

Avatar uživatele europortal

Ja to taky nechápu ještě když přes tu Ostravu jedou!!Napadá mě snad jen to že si uvědomují že by to zkoupilo většina lidí z Ostravy a ta Linka by neměla smysl a nebo možná to že ta dálnice není zcela hotová kolem toho mostu na Katowice

Avatar uživatele ondra.trli

Čau, mám jízdenky pro dva od polskibus Katowice - Varšava - tam zítra 12:15, zpět pondělí 12:15. Přenechám zadara, nemáme s přítelkyní čas je využít. Kdyžtak odpovídejte sem.

Avatar uživatele qwertz

Pokud si to "kluci Polský" představujou tak, že z Katovic budou mazat do Práglu nonstop a míjet bez zastavení Ostravu (tu především), Olomouc a Brno, tak je to celý o ničem, a pro CZ cestující především z Moravy nepoužitelné. Jediné co bych udělal pokud by Brno, Olomouc a Ostrava byly oficielními zastávkami, dal do j.ř. poznámku vnitrostátní přeprava vyloučena. Konečně, toto se dá ošetřit i vhodným nastavením online nákupu jízdenek. Uvidíme.

Kdyby začali zastavovat v Ostravě, tak by měli u mě velké plus ;) ale to by je asi nezajimalo.

Avatar uživatele LackoB

Ako sa vlastne da dostat z BA do Varsavy alebo z Brna do Varsavy najlacnejsie ? Okrem stopu.

Avatar uživatele Jenny

Ahoj prosím ťa, je možné, že bud nejaká akcia aj na trasu Bratislava-Varšava ?

Ano, pokaždé je začíná prodávat od 7 Kč na všech trasách, včetně BTS-WAW.

Avatar uživatele martin55

Dúfam, že bude zastavovať aj v Ostrave. Konečne by sa dalo jednoduchšie dostať do Katovíc / Krakova aj zo Žiliny (a tým pádom z celého severného Slovenska). Na to, že sú to tak veľké mestá tak blízko od hraníc je to spojenie katastrofálne.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Honem, dokud jsou místa!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Jedem!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko