HIT! Taipei, Tchaj-wan z Prahy - 12.355 Kč.

Jak akci využít?

Včera jsem informoval o akčních nabídkách společnosti China Southern Airlines do JV Asie za 13.290 Kč. Dnes se pokusím tuto nabídku přebít a to nejen cenou, ale také routingem. Ten se totiž změní z Praha - x - Londýn na Praha - Taipei - Budapešť, což je rozhodně směr k lepšímu nejen po finanční stránce.

Bohužel na rozdíl od včerejší akce, zde se podíváme za 12.355 Kč "pouze" na Tchaj-wan. I v tomto případě platí, že při cestě zpět budete mít delší přestup v Šanghaji, návštěvu této čínské metropole usnadní tranzitní vízum do Číny, které obdržíte na letišti.

Z Budapešti pojedeme autobusem do Prahy za 400 Kč, do Bratislavy za 12€. Vybírat můžeme ze spojů Elines, Orangeways, Student Agency nebo ČD.

Taiwan víza

Občané ČR nepotřebují od začátku roku 2011 vstupní vízum. Cesta za turistickými účely však nesmí přesáhnout více jak 90 dní pobytu.

Ubytování na Taiwanu

Ubytování po celém ostrově naleznete v tomto odkazu -Taiwan hotely. V samotné městě Taipei pak rezervujte nejlevnější pokoje pro 2 již od 385 Kč na noc.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele JWalker

Letěl jsem to v únoru a fór je v tom, že oficiálně by se to na jednu letenku bookovat dát nemělo, ale některé systémy to pustí. Docela se divili ale v AMS na checkinu mi to opravili. Pokud máte overnight v CAN tak je to v pohodě, vízum není třeba.

Avatar uživatele fill.l

Škoda že je to až od Října.. potřeboval bych něco na konec srpna..

Avatar uživatele pokofi

Spíše ten tarif za tuto cenu nikdy neexistoval :-) tento tarif je dostupný pouze za cenu 13.002 Kč.

Teď jsem provedl rezervaci a funguje ;)

Avatar uživatele tpospisil

Toto je nejaký špeciálny tarif? Nenájde ho ani Matrix, ani ExpertFlyer. Viem, že takto verejne mi nemôžeš odpovedať. Nemohol by si aspoň privátne? Nechám si to pre seba. Neživím sa tým a ani sa neplánujem.

Ahoj, matrix nenajde hodně tarifů, už přes rok ho proto nepoužívám :-) Hodí se maximálně na round-trip letenky, ale na open-jaw už ne.

Avatar uživatele anyberry

Jak je to s tím KLM? (Některé úseky jsou s KLM.) Pelikán píše: "Lety společnosti KLM, jejichž finální destinace se nachází v Evropě, mají v ceně letenky zahrnuto pouze příruční zavazadlo." Skoro to vypadá, že třeba na poslední úsek AMS-BUD bude jen příruční zavazadlo.

Pelikan je .... KLM maji jen prirucni pokud letis po Evrope, ale pokud se jedna o feedovy let, tak to neplati. Takze v klidu, zavaazadlo bude :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Jedem!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam chceš!

Další akce