New York

HIT! Zpáteční letenky z Amsterdamu či Paříže na Havajské ostrovy - 11.238 Kč.

95 komentářů
2015-09-10T02:51:24+02:00

O akci

Aktuální chybička v cenách zpátečních letů na Havajské ostrovy umožňuje zakoupení letenky již za 11.238 Kč, což nepřímo atakuje loňský rekord z Prahy. Přemýšlíte-li o výletu na jeden z Havajských ostrovů, určitě by vám tato akce neměla uniknout! Pokud budeme přehánět, přípoj do Amsterdamu či Paříže, odkud jsou letenky k dispozici, zakoupíte do 3.000 Kč. Reálně se však lze dostat i na polovinu.

K dispozici jsou nejen níže uvedené varianty, ale také jejich kombinace.

  • Paříž Orly - Honolulu a zpět za 11.899 Kč rezervuj >>
  • Paříž Orly - Kahului a zpět za 11.899 Kč rezervuj >>
  • Paříž Orly - Lihue a zpět za 11.899 Kč rezervuj >>
  • Paříž Orly - Kona a zpět za 11.899 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období od října 2015 do června 2016
  • Prodej do opravení ceny (řádově hodiny) - letenky ihned plaťte kartou!
V ceně je zahrnuto standardní zavazadlo do 23 kg po celou dobu letu. Přípoj zakoupíte se společností easyJet - nezapomeňte ušetři s naším trikem.

Zároveň si vyřiďte elektronické povolení pro vstup do USA - ESTA. Za 14$ jej vyřídíte online během pár minut.

Který ostrov navštívit?

Stručně a jasně popsal Borda v komentářích: Podle toho, co chceš. Hodně stručně – Oauhu – tam je např. Pearl Harbour. Kauai – nádherný zelený ostrov, hezké treky, výhledy, příroda. Maui – skvělé pozorování velryb, pár treků k vodopádům apod. Hawai – zejména Volcanoes, sopky, gejzíry, manty a delfíni a želvy u pobřeží. Kdybych si měl opravdu vybrat, asi bych dal Hawai a pak buď Maui nebo Kauai, ale stojí za to všechny.

Havaj: kempy, hotely nebo apartmány?

Mnozí nízkorozpočtoví cestovatelé místo klasického hotelu na Havajských ostrovech volí možnost stanování v kempech. K tomuto účelu je však nezbytné míti auto. Vypůjčení automobilu na 10 dní stojí přibližně 8 tisíc Kč! Srovnej ceny na letišti v Honolulu nebo Kahului (Maui)Lihue (Kauai)Kona (Hawaii) ve srovnávači autopůjčoven.

Pokud se rozhodnete dát přednost hotelům na jedné z nejznámějších pláží ostrova Ohau Waikiki, podívejte se na nabídku pokojů, které začínají na 1.100 Kč pro 2 – hotely v Honolulu

Výhodným místem k ubytování pro více osob může být soukromý apartmán. Nejlepší nabídky naleznete na Airbnb.cz, který také nabízí pro první objednávku slevu 495 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-09-10T02:51:24+02:00

95 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce