Hlavní město Lucemburska z Bratislavy a Prahy - 1.365 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Vydejte se do hlavního města Lucemburska, kde spatříte památky, které jsou spjaty i s naší historií. Naleznete zde náměstí pojmenované po Janu Palachovi či gotickou katedrálu Notre Dame, pod níž se nachází krypta s ostatky českého krále Jana Lucemburského. Kombinaci letenky z Bratislavy do Bruselu a autobusové jízdenky do Lucemburku zakoupíte od 1.365 Kč.

1) Zpáteční letenka do Bruselu

Do Bruselu na letiště Charleroi můžete letět se společností Ryanair z Bratislavy nebo z Prahy. Cena letenky zahrnuje bezplatnou přepravu dvou kusů zavazadel – první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35 x 20 x 20 cm.
  • Bratislava - Brusel za 39,98 € / 1.091 Kč rezervuj >>
  • Dostupné termíny Bratislava - Brusel zde >>
  • Praha - Brusel za 1.528 Kč rezervuj >>
  • Dostupné termíny Praha - Brusel zde >>
  • Ubytování v Lucemburku porovnejte zde >>
Zpáteční letenka Bratislava - Brusel

Zpáteční letenka Praha - Brusel

2) Zpáteční jízdenka z letiště do Lucemburku

Autobusový dopravce Flibco Shuttles zprostředkovává dopravu mezi letištěm Charleroi v Bruselu a hlavním městem Lucemburska. Jízdenky je nejlepší zakoupit předem, protože počet levných jízdenek v každém spoji je omezen. Ceny začínají na 5 € za jednosměrnou jízdenku.
  • Jízdenka Brusel Charleroi - Lucemburk za 5 € / 137 Kč rezervuj >>

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele LukasV

Ahoj, nevíte prosím někdo o nějaké výhodné akci letecky Praha - Lucembursko, mám letět 20.7. - 24.7. na služební cestu a nechci jet autobusem. Nemátě prosím někdo typ a nebo kde případně koupit nejvýhodnější letenky? Moc děkuju

Výhodná akce do Lucemburska neexistuje :)

Avatar uživatele Zuzanie

tak ted se dívám, že jsme vyplnila při hledání busu rovnou dvě osoby, takže se omlouvám, bus na jednoho vychází na 20e, nicméně to tak jak tak uvádíte špatně - není možné využít bus za 5e, protože nenevazuje na přílet.

Avatar uživatele Vendy

Dobrý den Zuzano, příkladový termín byl aplikován na let Bratislava - Brusel, kdy do Bruselu přiletíte v 14.00 hodin, tedy let a autobus v 15:30 na sebe navazují.

Avatar uživatele Zuzanie

Dobrý den, spoje jaké uvádíte, na sebe absolutně nenavazují a když najdu spoje, které navazují, tak už jsem cenově uplně někde jinde. Letenky do bruselu ok, ale do bruselu se přiletí v 17:40, tudíž není možné stihnout spoj za 5e v 15:30 a ani za 17e v 17:30. Další spoj je v 19:45 a ten stojí už 39e !. Navíc letenky jsou v termínu 25-28 červen a spoj busem jste našli ten stejný termín, ale květen, v červnu má bus uplně jiné ceny... Takže myšlenka hezka, lae v praxi to teda nefunguje... :-(

Avatar uživatele petrcb

Je to 14 dni co jsem byl v Lucemburku. Řešil jsem jestli letadlo z Prahy a nebo autobus SA. nakonec zvítězil autobus. Autobus /včasný nákup/1660+jedna noc v hotelu/několik hodin-příjezd do Lucemburku v 1hodinu ráno/+ 4 eura celodenní jízdenka. Letadlo cca 1500+se štěstím 10euro za autobus+2 noci v hotelu+jízdenky na městskou dopravu.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

A už tam budem?

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Všude dobře, co doma!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Lucembursko  

Největší z nejmenších

Velkovévodství lucemburské (nejčastěji prostě Lucembursko), jak už název napovídá, je země s bohatým historickým dědictvím rodu Lucemburků. Jedná se o jeden z evropských ministátů (ten největší), leží v západní Evropě na křižovatce mezi Německem na východě, Francií na jihu a Belgií na severozápadě.

Lucembursko je zakládajícím členem Beneluxu, NATO, Evropské unie, OECD a hlavní a největší město Lucemburk je sídlem mnoha jejich institucí. Ruku v ruce je jednou z nejrozvinutějších zemí světa a zároveň stát s nejvyšší paritou kupní síly (HDP) na obyvatele na světě. Při návštěvě této země lze tedy počítat s nadstandardní úrovní veřejných služeb, kulturního vyžití i možnostmi rekreace.

Průvodce pro Lucembursko