Hong Kong: zpáteční letenky z Prahy - 11.416 Kč.

Jak akci využít?

Mimo velmi atraktivních cen do Indie - 10.059 Kč si připravila letecká společnost Turkish airlines taktéž další destinace za super ceny. Navštívit tak můžete stát ve městě - Hong Kong. Z Hongkongu je pak otázkou několik stokorun přískok do okolních destinací či letovisek.

Zpáteční letenky z Prahy za 11.416 Kč jsou dostupné v průběhu celého roku, a to bez omezení pobytu a se zavazadlem do 30 kg.

K dispozici je taktéž vánoční termín, např. 17. - 30.prosince. Nedaří-li se Vám najít termín v CZK, doporučuji zkusit přímo web dopravce turkishairlines.com - zde je dostupných více termínů.

Vízum do Hongkongu nebudete potřebovat, pokud vaše cesta nepřesáhne 90 dní.

Dále z Hongkongu můžeme rezervovat letenky směrem na Filipíny s Cebu Pacific, případně s nejznámější aerolinkou Air Asia.

Hotely v Hongkongu

Spokojíte-li se s nižším standardem, nezaplatíte v Hongkongu za dvoulůžkový pokoj více než 500 Kč. Kompletní nabídku hotelů v Hongkongu naleznete v tomto odkazu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele juraholik

Dobrý den, jsou tyto letenky ještě k dispozici? Potřeboval bych dvě letenky do HK z Prahy v termínu 1.9-13.9. +/-3dny. Lze za tuto cenu ještě letenky koupit? Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele Jarda85

Dobrý den Jiří, letenky jsou minulostí. Na Váš termín doporučuji společnost www.aeroflot.com/cms/en, ceny od 13 tis. za osobu.

Ahoj, je možné, že budu do Hong Kongu muset pracovně v červenci a/nebo v srpnu na 3-6 týdnů. Jaké ceny můžu očekávat, když nebudu vědět přesná data odletu a příletu dřív než v dubnu? Jsem z Ostravy, můžu letět i z Vídně nebo z Polska. Díky moc

Avatar uživatele andus2

a co nějaký termín kdykoli během září prosím? Zkoušela jsem různé kombinace, 2.9.-18.9. vypadalo chvíli že je za 11 300, ale pak zmizela i tahle cena a teď je tam letenka jen od 18 tis. výš

Bohužel, také pasé. Našel jsem za 13k, ale to je jen na 5 dní.. :/ Vypadá to, jako by nejnižší cena byla jen říjen-prosinec.

Avatar uživatele Truhlik

Opravdu dobry - na muj termin v kvetnu vychazi letenka na 43000 Kc - s emirates to mam za 15000Kc a jeste se leti A380 - tak dekuji

Nelze očekávat, že takováto cena bude dostupná na každý termín.. Od toho jsou tyto nabídky "ojedinělé" a ne všeobecně známé..

Avatar uživatele karla.soukenikova

Dobrý den, mohli byste mi prosím pomoci najít letenky za tuto cenu ke konci června nebo začátkem července a dobou pobytu cca 3 týdny? děkuji

Dobrý den Kajo, bohužel v tomto termínu dostupnost není. Kam máte namířeno jako cílovou destinaci?

Avatar uživatele ahubackova

Dobrý den, nepodařilo se mi najít letenky za tuto cenu (ani na stránce Turkish airlines) na termín, který potřebujeme. Můžete mi, prosím, pomoct? Letenky pro dva: odlet kolem 16.7. a návrat kolem 8.8. Pak bychom pokračovali do Kuala Lumpur (tam letenky na airasia jsou k dispozici. Náš cíl je Kuala Lumpur a pak Borneo. Myslíte, že levnější letenky do té oblasti teprve přijdou?

Dobrý den Sašo, bohužel ať se snažím jak se snažím, tak na přímo prázdninový termín vychází vše na 17 tis., a to i KUL, BKK, Jakarta atd. Osobně bych klidně počkal, protože výš se ceny už nemají kam hnát.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

A už tam budem?

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam chceš!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam to bude krásný!

Další akce