Mapa

Hong Kong: zpáteční letenky z Prahy - 11.416 Kč.

11 komentářů
2014-03-02T12:50:22+01:00

O akci

Mimo velmi atraktivních cen do Indie - 10.059 Kč si připravila letecká společnost Turkish airlines taktéž další destinace za super ceny. Navštívit tak můžete stát ve městě - Hong Kong. Z Hongkongu je pak otázkou několik stokorun přískok do okolních destinací či letovisek.

Zpáteční letenky z Prahy za 11.416 Kč jsou dostupné v průběhu celého roku, a to bez omezení pobytu a se zavazadlem do 30 kg.

K dispozici je taktéž vánoční termín, např. 17. - 30.prosince. Nedaří-li se Vám najít termín v CZK, doporučuji zkusit přímo web dopravce turkishairlines.com - zde je dostupných více termínů.

Vízum do Hongkongu nebudete potřebovat, pokud vaše cesta nepřesáhne 90 dní.

Dále z Hongkongu můžeme rezervovat letenky směrem na Filipíny s Cebu Pacific, případně s nejznámější aerolinkou Air Asia.

Hotely v Hongkongu

Spokojíte-li se s nižším standardem, nezaplatíte v Hongkongu za dvoulůžkový pokoj více než 500 Kč. Kompletní nabídku hotelů v Hongkongu naleznete v tomto odkazu.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-03-02T12:50:22+01:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele juraholik
juraholik
před 8 lety

Dobrý den, jsou tyto letenky ještě k dispozici? Potřeboval bych dvě letenky do HK z Prahy v termínu 1.9-13.9. +/-3dny. Lze za tuto cenu ještě letenky koupit? Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 8 lety

Dobrý den Jiří, letenky jsou minulostí. Na Váš termín doporučuji společnost www.aeroflot.com/cms/en, ceny od 13 tis. za osobu.

Avatar uživatele
Mandarinka
před 9 lety

Ahoj, je možné, že budu do Hong Kongu muset pracovně v červenci a/nebo v srpnu na 3-6 týdnů. Jaké ceny můžu očekávat, když nebudu vědět přesná data odletu a příletu dřív než v dubnu? Jsem z Ostravy, můžu letět i z Vídně nebo z Polska. Díky moc

Avatar uživatele andus2
andus2
před 9 lety

a co nějaký termín kdykoli během září prosím? Zkoušela jsem různé kombinace, 2.9.-18.9. vypadalo chvíli že je za 11 300, ale pak zmizela i tahle cena a teď je tam letenka jen od 18 tis. výš

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Bohužel, také pasé. Našel jsem za 13k, ale to je jen na 5 dní.. :/ Vypadá to, jako by nejnižší cena byla jen říjen-prosinec.

Avatar uživatele Truhlik
Truhlik
před 9 lety

Opravdu dobry - na muj termin v kvetnu vychazi letenka na 43000 Kc - s emirates to mam za 15000Kc a jeste se leti A380 - tak dekuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Nelze očekávat, že takováto cena bude dostupná na každý termín.. Od toho jsou tyto nabídky "ojedinělé" a ne všeobecně známé..

Avatar uživatele
karla.soukenikova
před 9 lety

Dobrý den, mohli byste mi prosím pomoci najít letenky za tuto cenu ke konci června nebo začátkem července a dobou pobytu cca 3 týdny? děkuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den Kajo, bohužel v tomto termínu dostupnost není. Kam máte namířeno jako cílovou destinaci?

Avatar uživatele ahubackova
ahubackova
před 9 lety

Dobrý den, nepodařilo se mi najít letenky za tuto cenu (ani na stránce Turkish airlines) na termín, který potřebujeme. Můžete mi, prosím, pomoct? Letenky pro dva: odlet kolem 16.7. a návrat kolem 8.8. Pak bychom pokračovali do Kuala Lumpur (tam letenky na airasia jsou k dispozici. Náš cíl je Kuala Lumpur a pak Borneo. Myslíte, že levnější letenky do té oblasti teprve přijdou?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den Sašo, bohužel ať se snažím jak se snažím, tak na přímo prázdninový termín vychází vše na 17 tis., a to i KUL, BKK, Jakarta atd. Osobně bych klidně počkal, protože výš se ceny už nemají kam hnát.

Další akce