Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Kdo by chtěl spojit cestu do asijských metropolí Hongkongu a Pekingu s návštěvou Nizozemí, může využít zpátečních letenek za 8.590 Kč. Ty nabízí aerolinky China Southern Airlines s jedním přestupem v Pekingu od ledna do června příštího roku na velké množství termínů. Přestup můžete snadno prodloužit z pár hodin na max 3 dny a využít tak bezvízovou návštěvu hlavního města Číny.

  • Cesty do 20.06.2016
  • Maximální pobyt 3 měsíce
  • Prodej do 10. prosince
V ceně je zahrnuto 23 kg zavazadlo a možnost bezplatného stop-overu v Pekingu. Tranzitní víza do Číny jsou vydávána zdarma po dobu max 72 hodin.

Jak levně do Amsterdamu?

Časy letů jsou ideální pro zastávku v Amsterdamu při cestě tam, naopak cestu zpět zvládnete bez nutnosti nocování.

Nejlevnější letenky jinak nabízí easyJet při cenách okolo 2.200 Kč za zpáteční let do Amsterdamu. Pro dobrodružnější povahy jsou k dispozici lety do sousedního města Eindhoven - z Prahy za 58 eur s transavia.eu, z Brna okolo 1.000 Kč s wizzair.com.

Pokud byste však nocování v Holandsku chtěli vynechat, je výhodnější zakoupit zdánlivě dražší letenky přes klm.cz od 2.808 Kč - na výběr je několik letů během dne, i dopoledních.

Všechny přípoje jsou pouze s příručním zavazadlem.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Vlada-Katka
Vlada-Katka

No nejsem si jist, jestli v tomto případě dostaneš 72 hodinove vizum. Na 72 hod musis mit letenku do tretich zemi, nikoli zpatecni. V.

před 7 lety
Avatar uživatele pprycl
pprycl

Omlouvám se, špatně jsem to napsal, samozřejmě bych pak pokračoval do HK - tedy do třetí země (oblasti). Ale našel jsem na chinaembassy.cz: 1. Za jakých podmínek může cizinec žádat o 72-hodinový bezvízový tranzit? Odpověď: Za splnění tří podmínek: (1) musí být občanem některé ze zemí, kterých se týká 72-hodinový bezvízový tranzit (je tam ČR i SR), (2) musí být držitelem platného cestovního dokladu své země a navazující letenky do třetí země (oblasti) s odletem do 72 hodin s potvrzeným datem a rezervací místa, (3) musí cestovat do třetí země (oblasti) s tranzitem přes mezinárodní letiště v jednom z daných měst.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele pprycl
pprycl

Ahoj, nevíte někdo jak je to s Tranzitním vízem v Číně ? Musí být navazující let do 72 hod. nebo může být 74 hod. (přílet 6:20, odlet +3dny v 8:35). Než vše vyřídím, tak z letiště odejdu cca v 7:30 (nebo počkám do 8:30) a zpět na letišti budu už v 6:30(+3dny) ? Díky za info.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Kompik
Kompik

Máte někdo zkušenosti s touto aerolinkou? Na internetu jsou samé negativní články ohledne china southern :) Díky. Jinak ten první link bohužel nefunguje.

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, diskuze k China S. např. ve fóru - https://www.cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?f=12&t=830 PS: díky všem za upozornění, odkaz opraven.

před 7 lety
Avatar uživatele juliejulinka
juliejulinka

China Southern jsou na dlouhy lety uplne v pohode - letela jsem s nima pred 14 dny, vlastni obrazovka a celkem dobry jidlo, tak jako v ostatnich aerolinkach. Opravdu se neni ceho obavat a navic, takovy ceny letenek do Asie nikdo jinej nema, takze toho doporucuju vyuzit! Julie

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele ttoony
ttoony

nefunguje link na Amsterdam – Peking – Hongkong – Amsterdam

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Pavel _6
Pavel _6

Ahoj, supr typ, ale nefunguje první odkaz: Amsterdam – Peking – Hongkong – Amsterdam za 8.590 Kč

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Jaro _2
Jaro _2

Ahoj, kolik normálně stojí HK? Dá se i levněji třeba samostatně? Díky za info. J.

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Standardní ceny z Prahy jsou okolo 12 tis. jen za HK, v tomto případě ztrácí tato letenka smysl.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Tam jsi ještě nebyl!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Tam chceš!
Wall Street
ušetříš až 36%
Tam jsi vždycky chtěl!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Tam to bude krásný!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Velká čínská zeď
Čína

Nejlidnatější země světa plná kontrastů

O Číně se často mluví jako o zemi kontrastů a je tomu skutečně tak. V Číně můžete navštívit krásnou neposkvrněnou přírodu, ale i moderní metropole, chudý venkov i obrovská nákupní centra, ochutnat jídla, kde se nechává vyniknout chuť hlavní suroviny, ale i jídla, která jsou tak pálivá, až se vám zatočí hlava.

Můžete jít na tradiční představení pekingské opery, ale i na divokou rave party. V Číně může být uspokojeno srdce dobrodruha, ale i těch, kteří si potrpí na komfortnější cestování. 

Průvodce pro Čína

Zavřít boční panel
Hongkong
Hong Kong

Speciální administrativní oblast

Hong Kong se nachází na jihovýchodním pobřeží Číny. Rozkládá se na rozloze přibližně 1.100 km2 na severním ústí Perlové řeky. Pro většinu lidí znamená významný přístav a mezinárodní obchodní centrum s jednou z nejvyších hustot zalidnění, ale i milovnící přírody a opuštěných pláží si mohou přijít na své, jelikož přibližně 70 % území tvoří přírodní plochy. Hong Kong je rozmanité město spojující čínskou a západní kulturu, město vyhlášených restaurací, rušného nočního života a město s nikdy neutichajícím pulzem.

Průvodce pro Hong Kong