Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Návštěvu města Hongkong doporučuji zejména těm, kteří plánují pokračovat ve své cestě na filipínské ostrovy, neboť odtud zakoupíte levné letenky s Cebu Pacific. V Hongkongu neopomeňte navštívit vyhlídku, která Vám doslova vezme slov - najdete ji na vrcholku Victoria Peak.

V aktuální promo akci Qatar airways lze dosáhnout nižších cen při návratu do Istanbulu, odkud není problém se za pár stokorun (360 Kč) navrátit do Budapešti, tedy například letenky Budapešť - Hongkong - Istanbul zakoupíte za 9.720 Kč.

  • Rezervuj letenku na qatarairways.com (110.700 HUF / 9.720 Kč)
  • Rezervaci v CZK za 10.005 Kč provede na cestjlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 27.10.2013 - 19.06.2014 (mimo 18.-23.12.2013 a 02.-12.01.2014)
  • Maximální doba pobytu: 1 měsíc
  • Prodej do 24.října
Dostupné routingy: Dostupnost termínů na téměř každý den! Doporučuji vybrat letenky nejdříve u nás a dle kódu letů případně vybírat lety na stránce Qatar. Nezapomeňte, že se jedná o letenky s rozdílným místem návratu - multicity. Alternativou mohou být lety Praha - Hongkong - Mnichov za 14.178 Kč.

Víza do Hongkongu není potřeba vyřizovat za předpokladu, že Vaše cesta nepřesáhne kontinuálně 90 dní pobytu.

letenky hongkong

Návrat z Istanbulu

Nechcete-li si udělat alespoň jednodenní přestávku v tomto městě, počítejte s delší časovou rezervou. Neboť low-cost aerolinky létají z jiného letiště, než na které dosednete po příletu z Hongkongu.

Jednosměrnou letenku bez problémů zakoupíte do 1.000 Kč, přičemž s největší pravděpodobností se bude cena za tento přípoj pohybovat okolo 500 Kč. Letenky do Budapešti zakoupíte na stránkách společnosti Wizzair, do Vídně lze za příplatek letět se společností Pegasus, která dovoluje i přepravu odbaveného zavazadla zdarma.

Pokračujeme dále na pláž

Lowcost aerolinky nabízející levné spojení mezi Hongkongem a zajímavými lokalitami je nespočet. Vydáte-li se na Filipíny, zvolte aerolinku Cebu Pacific. Mimo nich pak lze využít nejznámějšího dopravce v JV Asii – aerolinku Air Asia.

Kde se ubytovat v Hongkongu

Ubytování v centru města vychází na asijské poměru trochu dráže, ale vězte, že nejlevnější pokoj pro 2 osoby stojí pouze 364 Kč. Kompletní nabídku hotelů v Hongkongu naleznete v tomto odkazu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Borobudur
ušetříš až 59%
Jedem!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Hurá za zážitky!
Cabo Girao
ušetříš až 44%
Honem, dokud jsou místa!
Edinburgh
ušetříš až 75%
To budou fotky!
5556 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Hongkong
Hong Kong

Speciální administrativní oblast

Hong Kong se nachází na jihovýchodním pobřeží Číny. Rozkládá se na rozloze přibližně 1.100 km2 na severním ústí Perlové řeky. Pro většinu lidí znamená významný přístav a mezinárodní obchodní centrum s jednou z nejvyších hustot zalidnění, ale i milovnící přírody a opuštěných pláží si mohou přijít na své, jelikož přibližně 70 % území tvoří přírodní plochy. Hong Kong je rozmanité město spojující čínskou a západní kulturu, město vyhlášených restaurací, rušného nočního života a město s nikdy neutichajícím pulzem.

Průvodce pro Hong Kong