Hongkong: v sezoně s odletem z Prahy - 13.649 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Zimní dovolenou v jihovýchodní Asii můžete odstartovat návštěvou jednoho z ekonomicky nejdůležitějších měst světa - Hongkongu. Naprosto dech beroucí pohled na toto multikulturní město se Vám naskytne z vrcholku Victoria Peak.

Aktuální nabídka letenek na trase Praha - Hongkong - Mnichov přes hlavní turistickou sezonu je k dispozici za 13.649 Kč, a to včetně 23 kg zavazadla.

Příklad cesty: 14.-28.listopad, 12.-31.prosinec, 04.-18.únor, 04.-18.březen

Termínů je k dispozici velké množství, nedaří-li se Vám konkrétní termín vyhledat, jsem Vám k dispozici prostřednictvím komentářů pod příspěvkem.

Alternativně lze zakoupit nejlevnější zpáteční letenky z Prahy za 14.490 Kč, které jsou však v omezené dostupnosti. Víza do Hongkongu není potřeba vyřizovat za předpokladu, že Vaše cesta nepřesáhne kontinuálně 90 dní pobytu.

letenky hongkong

Z Mnichova do České republiky můžeme jet s několika dopravci, vedle známých Student Agency a Eurolines to jsou například německé DB a Flixbus.

Pokračujeme dále na pláž

Lowcost aerolinky nabízející levné spojení mezi Hongkongem a zajímavými lokalitami je nespočet. Vydáte-li se na Filipíny, zvolte aerolinku Cebu Pacific. Mimo nich pak lze využít nejznámějšího dopravce v JV Asii - aerolinku Air Asia.

Kde se ubytovat v Hongkongu

Ubytování v centru města vychází na asijské poměru trochu dráže, ale vězte, že nejlevnější pokoj pro 2 osoby stojí pouze 364 Kč. Kompletní nabídku hotelů v Hongkongu naleznete v tomto odkazu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele themegavega

Zdravicko. Na letnu sezonu si treba este pockat? Hladam letenku cca na mesiac mesiac a pol niekedy zaciatkom jula hocikam do JV Azie (najlepsie Jakarta) Dakujeeem za odpoved :)

Ahoj Same, určitě není kam spěchat a vklidu si vyčkej na pořádnou pecku ;)

Avatar uživatele themegavega

Tak ja teda počkám :) .....ozaj diky za super rady+akcie :) ste super

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Vídně po celém západě USA i Kanady
-42 %

To budou fotky!

Na lehko z Vídně i Berlína do karibského Portorika
-43 %

Tam jsi ještě nebyl!

Londýnské prodloužené víkendy z Ostravy
-48 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Hong Kong  

Speciální administrativní oblast

Hong Kong se nachází na jihovýchodním pobřeží Číny. Rozkládá se na rozloze přibližně 1.100 km2 na severním ústí Perlové řeky. Pro většinu lidí znamená významný přístav a mezinárodní obchodní centrum s jednou z nejvyších hustot zalidnění, ale i milovnící přírody a opuštěných pláží si mohou přijít na své, jelikož přibližně 70 % území tvoří přírodní plochy. Hong Kong je rozmanité město spojující čínskou a západní kulturu, město vyhlášených restaurací, rušného nočního života a město s nikdy neutichajícím pulzem.

Průvodce pro Hong Kong