Karlovy Vary

Dva tipy na 4* pobyt v Karlových Varech s procedurami i stravováním. Rezervace od 1 445 Kč

10 komentářů
2020-07-22T10:30:05+02:00

O akci

Místo v zahraničí doma v Česku? Tak co se třeba vydat na odpočinkový výlet do Karlových Varů se vší parádou a kromě procházky po vřídelní kolonádě si užít i trochu toho odpočinku? Mezi desítkami lázeňských nabídek v Karlových Varech nás nejvíce zaujal tří denní pobyty v následujících 4* hotelech.

Levnější

Dvě noci pro 2 včetně snídaně, welcome drinku a 3 lázeňskými procedurami pro dva v hotelu Panorama Spa vás vyjdou na 2 890 Kč.

Dražší

Pokud byste si chtěli užít více luxusu, dopřejte si pobyt v hotelu Imperial**** s polopenzí (snídaně i večeře formou bufetu), kávou a desertem na uvítání, neomezeným vstupem do wellness a taktéž 3 lázeňskými procedurami tentokrát za 7 995 Kč pro 2 osoby za 2 noci.

Legendární

PS: Samozřejmě nejvíce elegantní zážitek si odnesete z legendárního 5* Grandhotelu Pupp...

Kde koupit

4 hvězdičky
Snídaně
4 hvězdičky
Polopenze
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2020-07-21T15:23:44+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

JM
před 3 lety

Držím palce ,vzhled k buzerace kolem létání (zrušili nám Arménii i Ukrajinu) jsme byli v červenci v Praze a super.Turistika 20 km za den,památky bez navalů dobre jidlo v centru bez nutnosti vzít si úvěr v bance a ubytování 4*s bazénem 5900/2 os/snídaně/parkování za 4 noci.Proste je to letos jinak🙈ale už se těším do Asie,poslední dálkovka Mexiko 12/2019 se zda strašně dávno

Mandre
před 3 lety

Klidně sem můžete dávat víc takových nabídek a na letenky se těšíme taky.

Avatar uživatele
Petr Hašek
před 3 lety

A když nemáme letenky, tak tam prdnem Slevomat. Tenhle rok to s vámi jde z kopce.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 3 lety

S námi jo? :) Možná sis nevšiml, ale létat se smí prakticky jen do 5 zemí a ceny letenek i zájezdů jsou už asi tak 2 měsíce furt stejné... Nevím, jestli tě uspokojí každý den stejná „akce‘ jen aby se něco dělo... Za nás je přidaná hodnota nula, když se ceny letenek i zájezdů už 2 měsíce nemění...

Jinak neboj, nepálíme do větru. Máme statistiky jak čteností, tak prodejů. A o ČR je prostě teď zájem. To, že neuspokojíme tvou potřebu neznamená, že další stovka lidí to má stejně. Až se bude dát létat, budeš tu mít zase letenky. Teď je holt trochu jiná situace.

Avatar uživatele
Roman Bocek
před 3 lety

Jakoby cestujlevne.com mohlo za to, že tady máme Covid a situace je taková, jaká je... :)

Avatar uživatele
Kickass
před 3 lety

Tak ja sem treba shodou okolnosti byl ve Varech na vylete minuly patek - nevim jak si predstavujes ze to tady ma vypadat - ze kdyz se nelita tak se shodi server abys usetril za hosting a ceka se az se situace zlepsi ? Spousta lidi ted vic cestuje po CR, nez po US, takze me to prijde zcela relevantni..

Avatar uživatele Miroslav Šimeček
Miroslav Šimeček
před 3 lety

A co je na tom špatného? Cestování po CR je taky cestování a nevidím důvod, proč se nevěnovat i takto zajímavým nabídkám z domácí půdy. I my přemýšlíme, že zkusíme nějakou nabídku z CR a díky lidem z CL se k nim snaž dostanu. Furt lepší, než hnit doma na gauči s lahvačem v ruce.

Avatar uživatele
cali
před 3 lety

Ani hnití na gauči s lahváčem od Matušky, Rokoše, Staňka nebo třeba Máši bych nezatracoval...:-)

Avatar uživatele
radek
před 3 lety

na tom gauči s lahváčem už to ale je o - cestujlevnedojinedimenze.kom :)

Avatar uživatele Deny
Deny
před 3 lety

Myslím, že cestování po ČR teď tak podražilo, že každá slevová nabídka dobrá :)

Další akce