Hotel Scandic Wroclaw 4* v centru - 674 Kč.

Jak akci využít?

Vedle stále probíhající akce na ubytování v 5* hotelu Radisson BLU za 1.132 Kč můžete taktéž využít omezené akce na 4* hotel Scandic. Tento hotel se nachází 5 minut chůze od autobusového nádraží, kam přijedete z Prahy se společností Polskibus. Vratislav není příliš velká a tak do historického centra k řece Odře to máte přibližně 10 minut klidnou chůzí. Nákupní centrum Arkady Wroclawsie se nacházejí přímo za rohem, stejně tak jako nejoblíbenější restaurace nízkonákadových cestovatelů Kuchnia Marche, kde po 20 hodině obdržíte všechny jídla se slevou 50% z ceny = předkrm formou lososa na špenátě, hlavní chod krevety (15 ks) s rýží a jako dezert ovocný salát plus pivo na spláchnutí za 180 Kč - DOPORUČUJI :-) Cestopis z mé cesty do Vratislavy.

Rezervace ubytování

Hotel Scandic Wroclaw nabízí akční cenu, tedy 674 Kč za dvoulůžkový pokoj, do konce února. Avšak poslední víkendový pobyt lze uskutečnit 15.-17.února. Některé další víkendové pobyty: 1.-3.II, 2.-3.II, 7.-9.II atd. Víkendů k dispozici za tuto cenu je vcelku dost.

Doprava do Wroclawi

Nejlepší na tom vše je fakt, že přímý spoj z Prahy do Vratislavy jezdí několikrát denně. Osobně doporučuji společnost Polskibus, jelikož jezdí v nejlepší časy - odjezd v 8:40 - 13:30 a zpět z Vratislavi odjíždí autobus v 14:20 - 19:10. Cenu víkendové jízdenky počítejte mezi 800 - 1.000 Kč dle specifických dat.

V neposlední řadě můžete využít vlastní dopravy, parkovacích stání je v této oblasti poměrně dost - nachází se zde zástavba paneláků. Případně u aquaparku je taktéž spoustu místa k parkování.

Eurovíkend Wroclaw / Vratislav

Eurovíkend v tomto městě rozhodně doporučuji - zejména pak začátečníkům. Při této cestě je pravděpodobnost jakéhokoliv rizika minimální, neboť jste stále za humny. Avšak výlet samotný Vám ukáže krásu individuálního cestování.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam to bude krásný!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam to bude krásný!

Další akce