Indie: letenky do letoviska Goa z Anglie - 3.799 Kč.

Indie
Před 4 lety

Jak akci využít?

Navštívit nejznámější letovisko v Indii - oblast Goa - můžete nyní s nabídkou charterového dopravce Fly Thomas Cook, která jistě zaujme nejen naše čtenáře z Velké Británie. Ten nabízí na omezený počet termínů letenky z Manchesteru a Londýna za pouhých 118 liber / 3.799 Kč!

  • Rezervuj letenky Anglie - Goa za 3.799 Kč (flythomascook.com)
  • Termíny pro odlet z Manchesteru: 27.listopad a 04, 15.prosinec
  • Termíny pro návrat z Manchesteru: 12, 16, 19, 23.prosinec
  • Termín pro cestu z Londýna (Gatwick): 06.-14.prosinec
Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní - tato doba však není nikým garantována! Více informací k vízům naleznete na mzv.cz/indie. Před cestou si také prosím přečtěte varování od MZV, které platí především pro ženy.

Na cestu si sbalte plavky do příručního zavazadla. Pokud byste chtěli větší zavazadlo k odbavení, cena činí 56 liber.

Přípoje do Anglie

Vzhledem k předvánočnímu období nepočítejte s levným přípojem z České republiky. Vzhledem k ne ideální návaznosti je taktéž nutné přenocovat ve městě / na letišti. Proto před rezervací této letenky pečlivě zvažte plány - přípoj s ubytováním může cenu navýšit i o 5 tisíc.

Letenky z Prahy na londýnské letiště Gatwick operuje aerolinka easyJet, stejně tak i do Manchesteru. Další volbou lépe navazující, ale nikoliv levnější, je společnost Jet2 na letech do Manchesteru. Z Ostravy a Brna se do Londýna přesunete o pár set až tisíc levněji, počítejte však s přesunem mezi letišti Stansted / Luton na Gatwick. Letenky nabízí aerolinka Ryanair.

Ubytování téměř zadarmo

Co Vám rozpočet již nenavýší je samotný pobyt v Goe. Například noc v nejlevnějším dvoulůžkovém pokoji vychází již na 300 Kč. Ubytování Goa a okolí.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 14. 11. 2013
Napsal 12 příspěvků
Aktivní před 9 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele VACLAV

Poplatek za změnu jména uhradím.

Přidal se 30. 01. 2013
Napsal 26 příspěvků
Aktivní před rokem
Zobrazit profil
Avatar uživatele Kanistr

navíc za každé sedadlo navíc 12 liber..ale to je už drobnost :)

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4249 příspěvků
Aktivní před 31 min
Zobrazit profil

To neni nutne vybirat ;) budou pridelena automaticky.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele thunder.m

Už nejsou...

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4249 příspěvků
Aktivní před 31 min
Zobrazit profil

Stále jsou - 20.-25/28.listopad ... Ale to už není pro nás :/

Přidal se 14. 11. 2013
Napsal 12 příspěvků
Aktivní před 9 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele VACLAV

...kdyby náhodou ...nabízím 3 jednosměrné letenky Praha - Mnchester, odlet z Prahy 26. 11. 2013 v 18.45 hod, přílet Manchester 20 hod, společnost Jet2, v ceně příruční zavazadlo. Cena 1.950 Kč/ks, možno i jednotlivě. vaclav.inzerceOdlet z Prahy 26. 11. 2013 v 18.45 hod, přílet Manchester 20 hod, společnost Jet2, v ceně příruční zavazadlo. Cena 1.950 Kč/ks, možno i jednotlivě. vaclav.inzerce@centrum.cz

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na Island během letních prázdnin z Polska
-69 %

To budou fotky!

Babí léto v Miláně, Bergamu či u italských jezer
-60 %

Všude dobře, co doma!

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indie  

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie