Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Navštívit nejznámější letovisko v Indii - oblast Goa - můžete nyní s nabídkou charterového dopravce Fly Thomas Cook, která jistě zaujme nejen naše čtenáře z Velké Británie. Ten nabízí na omezený počet termínů letenky z Manchesteru a Londýna za pouhých 118 liber / 3.799 Kč!

  • Rezervuj letenky Anglie - Goa za 3.799 Kč (flythomascook.com)
  • Termíny pro odlet z Manchesteru: 27.listopad a 04, 15.prosinec
  • Termíny pro návrat z Manchesteru: 12, 16, 19, 23.prosinec
  • Termín pro cestu z Londýna (Gatwick): 06.-14.prosinec
Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní - tato doba však není nikým garantována! Více informací k vízům naleznete na mzv.cz/indie. Před cestou si také prosím přečtěte varování od MZV, které platí především pro ženy.

Na cestu si sbalte plavky do příručního zavazadla. Pokud byste chtěli větší zavazadlo k odbavení, cena činí 56 liber.

Přípoje do Anglie

Vzhledem k předvánočnímu období nepočítejte s levným přípojem z České republiky. Vzhledem k ne ideální návaznosti je taktéž nutné přenocovat ve městě / na letišti. Proto před rezervací této letenky pečlivě zvažte plány - přípoj s ubytováním může cenu navýšit i o 5 tisíc.

Letenky z Prahy na londýnské letiště Gatwick operuje aerolinka easyJet, stejně tak i do Manchesteru. Další volbou lépe navazující, ale nikoliv levnější, je společnost Jet2 na letech do Manchesteru. Z Ostravy a Brna se do Londýna přesunete o pár set až tisíc levněji, počítejte však s přesunem mezi letišti Stansted / Luton na Gatwick. Letenky nabízí aerolinka Ryanair.

Ubytování téměř zadarmo

Co Vám rozpočet již nenavýší je samotný pobyt v Goe. Například noc v nejlevnějším dvoulůžkovém pokoji vychází již na 300 Kč. Ubytování Goa a okolí.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele VACLAV
VACLAV

Poplatek za změnu jména uhradím.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele
Kanistr

navíc za každé sedadlo navíc 12 liber..ale to je už drobnost :)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

To neni nutne vybirat ;) budou pridelena automaticky.

před 9 lety
Avatar uživatele thunder.m
thunder.m

Už nejsou...

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Stále jsou - 20.-25/28.listopad ... Ale to už není pro nás :/

před 9 lety
Avatar uživatele VACLAV
VACLAV

...kdyby náhodou ...nabízím 3 jednosměrné letenky Praha - Mnchester, odlet z Prahy 26. 11. 2013 v 18.45 hod, přílet Manchester 20 hod, společnost Jet2, v ceně příruční zavazadlo. Cena 1.950 Kč/ks, možno i jednotlivě. vaclav.inzerceOdlet z Prahy 26. 11. 2013 v 18.45 hod, přílet Manchester 20 hod, společnost Jet2, v ceně příruční zavazadlo. Cena 1.950 Kč/ks, možno i jednotlivě. vaclav.inzerce@centrum.cz

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Hagia Sophia, Istanbul
ušetříš až 62%
Všude dobře, co doma!
Istanbul nejlevněji z Prahy
1 155 Kč
2022-08-16T15:49:43+02:00 7 komentářů
Pantheon
ušetříš až 60%
A už tam budem?
Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Jedem!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
To budou fotky!
5564 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indie
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie