Indie

Indie: letenky do letoviska Goa z Anglie - 3.799 Kč.

7 komentářů
2013-11-12T00:30:33+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Navštívit nejznámější letovisko v Indii - oblast Goa - můžete nyní s nabídkou charterového dopravce Fly Thomas Cook, která jistě zaujme nejen naše čtenáře z Velké Británie. Ten nabízí na omezený počet termínů letenky z Manchesteru a Londýna za pouhých 118 liber / 3.799 Kč!

  • Rezervuj letenky Anglie - Goa za 3.799 Kč (flythomascook.com)
  • Termíny pro odlet z Manchesteru: 27.listopad a 04, 15.prosinec
  • Termíny pro návrat z Manchesteru: 12, 16, 19, 23.prosinec
  • Termín pro cestu z Londýna (Gatwick): 06.-14.prosinec
Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní - tato doba však není nikým garantována! Více informací k vízům naleznete na mzv.cz/indie. Před cestou si také prosím přečtěte varování od MZV, které platí především pro ženy.

Na cestu si sbalte plavky do příručního zavazadla. Pokud byste chtěli větší zavazadlo k odbavení, cena činí 56 liber.

Přípoje do Anglie

Vzhledem k předvánočnímu období nepočítejte s levným přípojem z České republiky. Vzhledem k ne ideální návaznosti je taktéž nutné přenocovat ve městě / na letišti. Proto před rezervací této letenky pečlivě zvažte plány - přípoj s ubytováním může cenu navýšit i o 5 tisíc.

Letenky z Prahy na londýnské letiště Gatwick operuje aerolinka easyJet, stejně tak i do Manchesteru. Další volbou lépe navazující, ale nikoliv levnější, je společnost Jet2 na letech do Manchesteru. Z Ostravy a Brna se do Londýna přesunete o pár set až tisíc levněji, počítejte však s přesunem mezi letišti Stansted / Luton na Gatwick. Letenky nabízí aerolinka Ryanair.

Ubytování téměř zadarmo

Co Vám rozpočet již nenavýší je samotný pobyt v Goe. Například noc v nejlevnějším dvoulůžkovém pokoji vychází již na 300 Kč. Ubytování Goa a okolí.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-11-12T01:30:33+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce