Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pro cesty za tajemným národním bohatství Indie směle využijte dvou denní promo nabídky společnosti KLM. Vedle levných letenek do Bombaje za 7.196 Kč můžete také letět do Nového Dillí, a to při ceně začínající na 7.385 Kč a odletech ze Švýcarska, kam se bez problémů dopravíme za pár stovek.

  • Rezervuj letenky na klm.com (v CHF)
  • v CZK na cestujlevne.com/letenky (7.648 Kč)
  • Odlety od 4.listopadu 2013 (do neuvedeno)
  • Prodej pouze do zítra (10.10.2013)
Dostupné routingy: Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní. Více informací k vízům naleznete na mzv.cz/indie. Před cestou si také prosím přečtěte varování od MZV, které platí především pro ženy.

Letenky Dillí

Přípoje do Švýcarska

Do Basileje se nejlevněji dostaneme přímým letem z Drážďan nebo Budapešti se společností easyJet, která na těchto linkách operuje za ceny lehce překračující tisíc korun. Pro nižší cenu postupujte dle tohoto návodu - easyJet - levnější letenky ze zahraničí.

Do Ženevy můžeme letět na lince z Prahy, kterou operuje švýcarský vlajkový dopravce SWISS. Cena za zpáteční letenku v ekonomické třídě činí 1.569 Kč rezervuj ».

Hotely od 192 Kč v Dillí

Ubytování v prověřených ubytovacích zařízení můžete rezervovat za opravdu nízké ceny. Nejlevnější hotely ve městě Nové Dillí zarezervujete již za 192 Kč pro 2 osoby.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jana.mikul
jana.mikul

Ahoj, dívala jsem se, že let z Basileje má přestup v Paříži. Co kdybych nastoupila až v Paříži na druhý let. Je to problém? Děkuji, Jana

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Nelze, musíte nastoupit na první let, jinak automaticky přicházíte o všechny další/navazující lety!

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius kopec
ušetříš až 30%
Hurá za zážitky!
Nyhavn
ušetříš až 52%
Tam chceš!
Nástup Ryanair
ušetříš až 83%
Všude dobře, co doma!
Pláž Puerto de la Cruz
ušetříš až 44%
Tam jsi ještě nebyl!
5278 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indie
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie