Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejen k prázdninové cestě do Indie můžete využít chybně naceněný tarif na trase Varšava - Bombaj. Lety jsou obsluhovány nejlepší aerolinií Evropy Turkish airlines s pohodlným přestupem v Istanbulu. Díky chybě lze cestu využít na celých příštích 12 měsíců.

Rezervace doporučuji uhradit tentýž den, v opačném případě mohou být stornovány.

Letenky lze rezervovat též přímo na tuskishairlines.com za 338€. V ceně je zavazadlo o hmotnosti 25 kg. Do Varšavy jezdí z Prahy autobusy Polskibus, kteří urazí cestu již od 6 Kč! Další, často promované jízdenky nabízí také Simple express.

Nezůstávejte jen v Bombaji - letecky se levně dopravíte například na exotické Andamanské ostrovy (Port Blair IXZ) s aeroliniemi Spice Jet.

Víza do Indie, od října „on arrival“

Vízum vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení je přibližně 7 dní. Více informací k vízům naleznete na mzv.cz/indie. Před cestou si také prosím přečtěte varování od MZV, které platí především pro ženy. Pokud se rozhodnete do Indie vycestovat až od října letošního roku, víza obdržíte „on arrival“ nebo-li po příletu na kterékoli mezinárodní letiště v Indii. Víza on arrival budou vydána jen po předchozí elektronické žádosti.

Levné hotely v Indii

Ubytování v prověřených hotelech Vás nepřijde draho, nejlevnější dvoulůžkové pokoje v Bombaji totiž začínají na 145 Kč. Zažít nevídaný luxus můžete v jednom z místních 5* hotelů, ceny se pohybují okolo 1.700 Kč za dvě osoby a noc. Kompletní přehled naleznete zde – hotely Bombaj.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Truhlik
Truhlik

Do Varšavy jezdí z Prahy autobusy Polskibus, kteří urazí cestu již od 6 Kč! Asi je tu nekdo mimo - za 6 kc se v praze ani nevicuras.

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele t0n
t0n

Dobrý den, je možné získat tuto cenu i na datum 24,25/7 až 30/7? Částku mi to háže kolem 30 000,-

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Tome, aktuální ceny jsou vždy zobrazeny po vyhledání - na daný termín tedy této ceny nedosáhnete.

před 8 lety
Avatar uživatele t0n
t0n

Ok, škoda. Děkuju! Začal jsem se radovat když jsem viděl termin od 17/7 :)

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele Snox
Snox

Dave, Na ako dlho vidis tuto chybu?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Tohle bohužel nejde nikdy říct.. Až si k tomu někdo sedne a opraví to.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Všude dobře, co doma!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To bude jízda!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
Gambie
ušetříš až 36%
To bude jízda!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indie
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie