Indie

Indie: letenky s Turkish airlines do Bombaje - 9.379 Kč.

6 komentářů
2014-07-07T20:43:45+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Nejen k prázdninové cestě do Indie můžete využít chybně naceněný tarif na trase Varšava - Bombaj. Lety jsou obsluhovány nejlepší aerolinií Evropy Turkish airlines s pohodlným přestupem v Istanbulu. Díky chybě lze cestu využít na celých příštích 12 měsíců.

Rezervace doporučuji uhradit tentýž den, v opačném případě mohou být stornovány.

Letenky lze rezervovat též přímo na tuskishairlines.com za 338€. V ceně je zavazadlo o hmotnosti 25 kg. Do Varšavy jezdí z Prahy autobusy Polskibus, kteří urazí cestu již od 6 Kč! Další, často promované jízdenky nabízí také Simple express.

Nezůstávejte jen v Bombaji - letecky se levně dopravíte například na exotické Andamanské ostrovy (Port Blair IXZ) s aeroliniemi Spice Jet.

Víza do Indie, od října „on arrival“

Vízum vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení je přibližně 7 dní. Více informací k vízům naleznete na mzv.cz/indie. Před cestou si také prosím přečtěte varování od MZV, které platí především pro ženy. Pokud se rozhodnete do Indie vycestovat až od října letošního roku, víza obdržíte „on arrival“ nebo-li po příletu na kterékoli mezinárodní letiště v Indii. Víza on arrival budou vydána jen po předchozí elektronické žádosti.

Levné hotely v Indii

Ubytování v prověřených hotelech Vás nepřijde draho, nejlevnější dvoulůžkové pokoje v Bombaji totiž začínají na 145 Kč. Zažít nevídaný luxus můžete v jednom z místních 5* hotelů, ceny se pohybují okolo 1.700 Kč za dvě osoby a noc. Kompletní přehled naleznete zde – hotely Bombaj.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-07-07T21:43:45+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce