Indonésie: Jakarta s odletem z Lipska - 12.564 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Indonésie patří k nejrozmanitějším zemím světa, která čítá přes 17.000 ostrovů včetně těch nejznámějších jako Sumatra, Jáva, Bali. Nejen indonéská příroda ale i obyvatelstvo je různorodé - setkáte se zde se směsicí kultur a jazyků. Navštivte jednu z nejlidnatějších zemí díky zpátečním letenkám z Lipska do Jakarty, které zakoupíte již za 12.564 Kč včetně všech tax a poplatků. Cestovní období trvá až do května 2015.

Cena letenky zahrnuje jedno zavazadlo o maximální váze 23 kilogramů.

  • Rezervuj letenku Lipsko - Jakarta za 12.564 Kč
  • Letenky musí být vystaveny do 26. listopadu
  • Cestovní období: do 31. května 2015
  • Ubytování v Indonésii můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění se pohybuje od 17 Kč/den a můžete si ho sjednat zde >>

Vízum do Indonésie obdržíte po příletu na letiště v Jakartě, a to za 35 $ na dobu 30 dní. K ceně je nutné připočítat odletovou taxu z Indonésie, která se v Jakartě pohybuje okolo 150.000 IRD na mezinárodních letech.

Přelety v jihovýchodní Asii

Přelety z Jakarty na Bali a na další místa v jihovýchodní Asii můžete výhodně zakoupit u těchto dopravců AirAsiaTigerairNokair.

[start][odlet]Lipsko[/odlet][zeme]Indonésie[/zeme][mezikrok][lej][ind][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele bukacekpetr

Poradil by nekdo, jak se nejlepe dostat na letiste v Lipsku, kdyz nemam auto??:)

viz. modrý panel pro letiště.. Busem do Lipska a pak z centra vlakem.

Avatar uživatele karimunjawaindonesia

Bali become expensive coz they have a new building, modern, and clean, is worthed to pay more

Avatar uživatele micky

Myslím, že je jedno, jestli to je 150 nebo 200k ne? Kurz za 1000 IDR je cca 1,8 Kč, takže to je v řádu dvou, tří stovek CZK, což je celkem nic :-)

Letěl jsem z Jakarty v úterý, platil jsem 150.000 IDR.

Avatar uživatele simek.v

Já platil na jaře při odletu z Jakarty 150000. Ale co jsem mluvil s místníma, tak všechny ceny se v Indonésii mění podle roční doby a poštu turistů. Dost možná si chtěl jen někdo namastit kapsu.

Avatar uživatele Dan1928

Já platil letos v říjnu při odletu z Jakarty 150000 IDR, tak si myslím, že mezinárodní poplatek je stejný z kteréhokoliv letiště.

Avatar uživatele Dan1928

Mezinárodní odletová taxa není 300000 IDR, ale 150000 IDR, to "do" 300000 IDR je asi špatně ;)

Avatar uživatele Vendy

Ahoj Bear, díky za upřesnění ;-)

Avatar uživatele LukasAK

Bear:Z jakého data máš informaci o odletové taxe 150.000 IDR? Pokud můžu mluvit o Bali, tak to bejvávalo tak do jara 2014. My platili v září 2014 částku 200.000 IDR za osobu.

Avatar uživatele Dan1928

@Lukáš: No jo, z Bali to je opravdu (info z 1.10.2014) opravdu 200000 IDR, koukám, že v Indonésii zdražují postupně kdeco :( Každopádně já platil při odletu z Jakarty v říjnu 150000 IDR.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

A už tam budem?

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Tam jsi ještě nebyl!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie