Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V hlavní turistické sezoně můžete v Indonésii navštívit nejen všem známý ostrov Bali, ale mnohá zajímavá místa na ostrove Jáva, kam právě s těmito levnými letenkami doletíte.

Letenky do Jakarty jsou dostupné při odletu z Vídně a návratem do Mnichova za 476 € / 12.165 Kč.

Víza do Indonésie získáte na příletovém letišti v Jakartě za 25$ na dobu 30 dní. K ceně taktéž připočítejte odletovou taxu z Indonésie, která v Jakartě činí 300 Kč na mezinárodních letech.

Příkladové termíny: 2-16.prosinec, 5-23.únor, 6-20.březen

letenky jakarta

Autobusem na letiště se přesunete nejen z Prahy se Student Agency, který jezdí na vídeňské letiště za 520 Kč. Z Mnichova do České republiky můžeme jet s několika dopravci, vedle známých Student Agency a Eurolines to jsou například německé DB a Flixbus.

letenky do jakarty

Letecké přískoky nejen po Indonésii hravě zarezervujete u leteckých společností jako je AirAsia nebo TigerAirways.

Ubytování v Indonésii

Nechcete-li spoléhat na tzv. ubytování na blind, vyhledejte si ubytování na nejznámějším anejlevnějším portálu pro ubytování v jihovýchodní Asii - Agoda.com. Tento portál je dceřiným webem společnosti Booking.com, odkud je přejímán veškerý zákaznický servis.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jakubovits
jakubovits

díky za info, ještě mám dotaz kam se letět podívat v okolí jakarty jsme rodina s dětmi 13 a 6let díky za tip patrik

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele jakubovits
jakubovits

Dave, díky za info, letenky do jakarty jsem už zakoupil na ETIHED ještě bych tě poprosil o tip, kam letět s Jakarty, jsme rodina s dětmi 13 a 6 let, díky za tip patrik

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele jakubovits
jakubovits

Ahoj Dave, líbí se mi tato nabídka do Jakarty, chci tam jet i s dětma v termínu 15.12.-30.12.2013. jde mi o to jestli mám letenky z Jakarty na Bali, Phuket apod. zamluvit nyní nebo až na místě, a co s ubytováním - agoda, booking nyní nebo až na místě díky moc jo a letíme takhle prvně, ale nebojím se toho patrik

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Patriku, co se týče letenek, tak ty určitě zakup dopředu.. Ubytování v Jakartě (jestli plánujete pobýt) bych zakoupil také online.. Co se týče Bali, tak my jsme jeli na blind.. Ceny byly +- 400 Kč / pokoj v hotelu s bazénem, snídaní.. Určitě bych se podíval i na nabídky na bookingu/agodě a pokud by tam bylo něco co tě zaujalo, klidně bych koupil. :) my jsme chtěli zkusit trochu neznáma.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
Jedem!
Bosa
ušetříš až 67%
Všude dobře, co doma!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
To musíš vidět!
Borobudur
ušetříš až 59%
A už tam budem?
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indonésie
Indonésie

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie