Indonésie: letenky do Jakarty z Vídně - 12.165 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

V hlavní turistické sezoně můžete v Indonésii navštívit nejen všem známý ostrov Bali, ale mnohá zajímavá místa na ostrove Jáva, kam právě s těmito levnými letenkami doletíte.

Letenky do Jakarty jsou dostupné při odletu z Vídně a návratem do Mnichova za 476 € / 12.165 Kč.

Víza do Indonésie získáte na příletovém letišti v Jakartě za 25$ na dobu 30 dní. K ceně taktéž připočítejte odletovou taxu z Indonésie, která v Jakartě činí 300 Kč na mezinárodních letech.

Příkladové termíny: 2-16.prosinec, 5-23.únor, 6-20.březen

letenky jakarta

Autobusem na letiště se přesunete nejen z Prahy se Student Agency, který jezdí na vídeňské letiště za 520 Kč. Z Mnichova do České republiky můžeme jet s několika dopravci, vedle známých Student Agency a Eurolines to jsou například německé DB a Flixbus.

letenky do jakarty

Letecké přískoky nejen po Indonésii hravě zarezervujete u leteckých společností jako je AirAsia nebo TigerAirways.

Ubytování v Indonésii

Nechcete-li spoléhat na tzv. ubytování na blind, vyhledejte si ubytování na nejznámějším anejlevnějším portálu pro ubytování v jihovýchodní Asii - Agoda.com. Tento portál je dceřiným webem společnosti Booking.com, odkud je přejímán veškerý zákaznický servis.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele jakubovits

díky za info, ještě mám dotaz kam se letět podívat v okolí jakarty jsme rodina s dětmi 13 a 6let díky za tip patrik

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele jakubovits

Dave, díky za info, letenky do jakarty jsem už zakoupil na ETIHED ještě bych tě poprosil o tip, kam letět s Jakarty, jsme rodina s dětmi 13 a 6 let, díky za tip patrik

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele jakubovits

Ahoj Dave, líbí se mi tato nabídka do Jakarty, chci tam jet i s dětma v termínu 15.12.-30.12.2013. jde mi o to jestli mám letenky z Jakarty na Bali, Phuket apod. zamluvit nyní nebo až na místě, a co s ubytováním - agoda, booking nyní nebo až na místě díky moc jo a letíme takhle prvně, ale nebojím se toho patrik

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4313 příspěvků
Aktivní před 20 hod
Zobrazit profil

Ahoj Patriku, co se týče letenek, tak ty určitě zakup dopředu.. Ubytování v Jakartě (jestli plánujete pobýt) bych zakoupil také online.. Co se týče Bali, tak my jsme jeli na blind.. Ceny byly +- 400 Kč / pokoj v hotelu s bazénem, snídaní.. Určitě bych se podíval i na nabídky na bookingu/agodě a pokud by tam bylo něco co tě zaujalo, klidně bych koupil. :) my jsme chtěli zkusit trochu neznáma.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Akční lety z Budapešti do indického Dillí
-32 %

To bude jízda!

Východní trip: Kyjev, Baku i Tbilisi v jednom
-54 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Přímé lety z Pardubic do Londýna během podzimu
-60 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie