Indonésie

Indonésie: letenky z Prahy na Bali - 12.990 Kč.

199 komentářů
2015-04-01T20:40:28+02:00

O akci

"Ostrov tisíce chrámů", tak se přezdívá nejpopulárnějšímu indonéskému ostrovu Malých Sund, kterým je samozřejmě Bali. Bali je exotickým rájem příjemných a milých lidí, ve kterém najdete široké možnosti vyžití, ať už patříte k plážovým povalečům mířícím za zábavou nebo aktivním jedincům vyhledávajícím vodní sporty, toulky přírodou a poznáváním směsici všemožných kultur a náboženství.

Letenky z Prahy do Denpasaru jsou po vzoru včerejší akce dostupné opět na hongkongské mutaci Expedie za 3.928 HKD neboli 12.990 Kč, jedná se znovu o chybný tarif, proto se příliš nerozmýšlejte. Letenky je potřeba rezervovat jako multi-stop, neboť se musí do itineráře "natvrdo" vložit přestup v Hong Kongu. Lety jsou operovány British Airways, Hong Kong Airlines nebo Cathay Pacific.

  • Letenku Praha – Denpasar za 3.928 HKD / 12.990 Kč rezervujte na expedia.com.hk
  • Cestovní období platí pro odlety 27.05.-31.10. mimo 17.06.-20.08.
  • Maximální délka pobytu 12 měsíců
  • Prodej do 9. dubna nebo aktualizace tarifu či vyprodání
Jak najít termín? Dodržte pouze časový odstup, kdy FLIGHT2 musí být o 1-2 dny později než FLIGHT1, zpáteční let pro FLIGHT3 a FLIGHT4 zvolte stejné datum. 

Vždy důkladně kontrolujte, co kupujete, termíny, časy atd., neb tady také platí "dvakrát měř, jednou řež"!

V ceně letenky je bezplatná přeprava jednoho kusu zavazadla do 23 kg. Na cestě tam nebo zpět je možný stopover v Hong Kongu, který je pro ČR bezvízový.

TIP pro skútry: Pokud si budete půjčovat skútr, nezapomeňte na mezinárodní řidičský průkaz. Pro policii v Kutě jsou běloši "oslíčkem otřes se", rozhodně se nenechte zastrašit. Mimo Kutu jsou vřelí a nápomocní. Více než brzdy a stav pláště pneumatiky uvítáte při jízdě po ostrově funkční klakson.

Ceny na Bali a kde se ubytovat?

Osobně jsme ubytování řešili až po příjezdu do Kuty. Taxi mají na letišti oficiální stánek, kde si přepravu objednejte, jinak byste museli dlouze smlouvat na normální ceny přepravy. Hotel s klimatizací, bazénem a snídaní v Kutě seženete do 500 Kč na noc. Jídlo přímo u pláže zakoupíte do 50 Kč i s pitím, na výběr je hned několik místních restaurací.

Pokud však chcete poznat pravé mírumilovné Bali, na Kutu zapomeňte a vydejte se na sever ostrova!

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-04-01T20:40:28+02:00

199 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele M.KYSELA.15
M.KYSELA.15
před 8 lety

Ahoj, mám dotaz k těm zavazadlům, odlétáme ve čtvrtek a na stránkách HK airlines jsem našel, že zavazadla u nich mají mít 20 kg a nerad. Bych doplácel za nadlimit. ?..někdo kdo už letěl nebo jste si těmi 23 kg jisti? Dík

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Ahoj Martine, pokud není let HK pod kódem BA, platí podmínky pro přepravu zavazadel, jaké má dopravce HK.

Avatar uživatele M.KYSELA.15
M.KYSELA.15
před 8 lety

Asi budu za hlupáka, ale kde to tam najdu? Já se na BA (s nimi až do Hong Kongu) normálně přihlásím a vidím vše, kompletně všechny lety až na Bali, ale na HK, tak tam nemůžu ani najít, kde bych se mohl přihlásit a zkontrolovat, jak to tam je...můžu Vám někam poslat co mám z expedie a poradíte? Díky moc.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Martine, musíte se řídit podmínkami Hong Kong Airlines, tzn. že povolená hmotnost odbaveného zavazadla může být maximálně 20 kg. Budete je pravděpodobně odbavovat v Hong Kongu znova, proto se snažte tento limit nepřekročit. edit: Při správě rezervace na ba.com si ostatně můžete povolené hmotnostní limity ověřit sám při "rozkliknutí" konkrétního letu.

Avatar uživatele Michala.Hezinova
Michala.Hezinova
před 9 lety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je nějaká šance, že letenky za takovouhle super cenu seženu i v únoru? Když zadávám jakýkoliv únorový termín na jakémkoliv serveru, pod 20 tisíc nic nenajdu. Nemám moc zkušeností s hledáním levných letenek, proto budu velice ráda za jakoukoliv radu. Předem mnohokrát děkuji. Vaše stránky jsou úžasné díky za Vás. :)

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 9 lety

Tento tarif je použitelný jen pro aktuální rok, rozhodně posečkejte, není kam spěchat, letenky na Bali a vůbec do céle JV Asie hlídáme každý den.

Avatar uživatele Michala.Hezinova
Michala.Hezinova
před 9 lety

Velice Vám děkuji za odpověď.

Avatar uživatele domca.mojzisova
domca.mojzisova
před 9 lety

Dobrý den, neměli byste prosím tip na letenky na Bali na říjen (odlet např. 2.10. a návrat 24.10. +/- pár dní), ale se stop over v Dubai a jiném městě? Při každé cestě jedno. Děkuji! Dominika

Avatar uživatele karpuz
karpuz
před 9 lety

Ahoj, 4.4. jsme úspěšně koupili 4 letenky, rezervace byla potvrzena, peníze strženy, rezervace telefonicky ověřena na British Airways, ale e-tickety stále nedorazily. Stačí nám k odletu čísla rezervace nebo si máme někde vyžádat letenky? Díky M.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Martino, etickety najdeš na viewtrip nebo checkmytrip.. Volat na aerolinku v případně špatné ceny je sebevražda...

Avatar uživatele Raven
Raven
před 9 lety

Když u Cathay dělám Manage Booking, tak mi to napíše "Our records indicate that you have not issued a ticket for this booking. Please contact your travel agent to issue the ticket. Otherwise your booking will be invalid and will automatically be cancelled without further notice." Sice mám u Booking Status Confirmed, ale z tohoto mám teda špatnej pocit.

Avatar uživatele i.prokopova
i.prokopova
před 9 lety

Dobrý den, dnes mi byla platba za dve letenky za celkem 26 tisic strzena dvakrát! tudíž 52 tisic. chci se zeptat, co mam delat? mám napsat na expedii, ci na british airways nebo ja jsem uplne bezbranna...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den Ilono, postup je následující: 1) byla platba 2x skutečně stržena, nebo je 1x stržena a 1x v nezaúčtovaných? Nezaúčtovaná zmizí sama, případně zavolejte do banky aby ji zrušili. 2) jste si jista, že jste neprovedla 2 rezervace? V tomto případě by se nedalo nic dělat. 3) Pokud kýváte Ne na předchozí dvě varianty, tak musíte kontaktovat expedii. Rovnou jim pošlete nějaký přehlede kde je vidět, že k transakci došlo 2x. British airways s tím nemá nic společného - peníze zaúčtovala Expedia. 4) Když nepomůže 3. varianta, obraťte se na banku a zažádejte o zrušení platby. Peníze vám v takovém případě vrátí. To berte ale jako nejhorší možnou variantu. Mohla by být stržena správná částka a přišla byste o letenky. Na tuto možnost máte několik měsíců, proto tlačte na třetí.

Avatar uživatele i.prokopova
i.prokopova
před 9 lety

Skutečně mám na e-mailu, cenu 8 238 HKD. coz mi strhlo z účtu 26 490,-Kč dne 7.4.2015 oproti sms kodu. Dnes mi strhli 2x 13 921,- Jak je možné, že mi někdo něco strhne z účtu bez mého vědomí? Psala jsem expedii, ale jen jsem vyplňila nějaký formulář v sekci "customer service". Takže ani nemám nic v ruce, že jsem jim skutečně psala. Nemáte odkaz na nějakou mailovou adresu? I.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Tohle je ještě příjemná varianta :D mě strhli z účtu peníze a musel jsem zjišťovat kdo a proč.. Zkuste vyčkat dva tři dny jestli neodpoví. Pokud jste psala, očekávajte odpověď. Případně můžete zkusit ještě položit dotaz bance.

Avatar uživatele Mikes3
Mikes3
před 9 lety

Ilono, stalo se mi něco podobného 2 roky zpátky..kupovala jsem dvě letenky přes expedii.com. 2x 13.000,- strženo z účtu a 1×26.000,- v nezaúčtovaných…bylo mi to vysvětleno tak, že si prostě banka nedokáže spárovat platby dohromady…těch 26.000,- Kč v nezaúčtovaných po 7 dnech samo zmizelo a byly odblokovány. M.

Avatar uživatele hrncova72
hrncova72
před 9 lety

Dobrý den, máme zakoupené letenky do Denpasaru od 27.9.2015 - 17.10.2015. Najde se někdo, kdo letí v tomto termínu také? Můžete se ozvat na hrncova72@seznam.cz? Jinak díky těmto stránkám budeme poprvé cestovat na vlastní pěst:-) Teda aspoň doufám.

Avatar uživatele Raven
Raven
před 9 lety

Nevím, jestli to tu ještě někdo sleduje, ale narazil jsem na článek "Indonésie zakázala v tuzemském platebním styku používat americký dolar" (http://www.ze-sveta.cz/?p=25022), tak si tam asi zbytečně nevozte cizí měnu a radši vybírejte z bankomatů.

Avatar uživatele bazantovak23
bazantovak23
před 9 lety

AHojky...vy co jste kupovaly letenky..už vám dorazily na email? Díky za info..K.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dle toho jak jsem to tu sledoval, tak maily chodili. Zkus složku hromadné nebo spam u seznamu, ten je ďábel v poslední době..

Avatar uživatele jabornikova.m
jabornikova.m
před 9 lety

Děkuji na 100 000x za tyhle stránky, právě jsme si zabookovali letenky na svatební cestu 27.9.-11.10. za krásných 25 885 kč :-)

Avatar uživatele M.KYSELA.15
M.KYSELA.15
před 9 lety

Ahoj, mám taky dotaz, asi hloupej, ale nikdy jsem tihle ještě nezkoušel cestovat. Když si najedu na tu stránku, tak je tam již pouze termín 22.9.-9.10....když dám jiný termín, už jsou ceny úplně jiné, takže předpokládám, že to je již jediný termín za tuto cenu. Díky moc za odpověď.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Martine, může a nemusí. Chce to jen zkoušet hledat a klikat a klikat. Kdyby to bylo tak jednoduché, že člověk jen otevře web a hned má svůj termín bylo by to super, ale takhle to nefunguje.

Avatar uživatele M.KYSELA.15
M.KYSELA.15
před 9 lety

Aha, tak super, doufal jsem v nějakou takovou odpověď! Díky

Avatar uživatele M.KYSELA.15
M.KYSELA.15
před 9 lety

Díky cestujlevne.com..díky díky díky, koupeny 2 letenky na 27.8-19.9...hrozně se tešíme. Doufám, že Vám tahle super služba pro nás dělá taky dobrý business, protože si to fakt zasloužíte! A poslední dotaz, ubytování řešit tam či tady, dost čtu, že je lepší a tam, ale je to pro mě zvláštní představa letět přes půl světa na "blind"..fakt se to vyplatí? Díky moc

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Martine, zrovna na Bali strach o ubytování neměj ;) klidně bookni na první dvě noci něco ať máš klid a hlavně po té cestě si odpočineš. Zbytek řeš na místě.

Avatar uživatele jana.budajova
jana.budajova
před 9 lety

Ahojte, chcela by som Vám moc poďakovať za skvelú prácu :) letenky kúpené za skvelú cenu :)

Avatar uživatele stanova.marcela
stanova.marcela
před 9 lety

Ahoj, mohla bych Vás požádat o nějaký typ na letenky na Bali v termínu od cca 24.5.-6.6.2015 Neradi bychom ale kupovali z neověřených zdrojů. Přiznám se, že se trošku bojíme. Zkoušela jsem Expedii na kterou je odkaz nahoře, ale v daném termínu mi to vyhodilo úplně jinou cenu. Cenu cca 13tis. jsem našla jen na říjen. Děkuji

Avatar uživatele minar
minar
před 9 lety

Ahojte, nemohu načíst stránku http://www.expedia.com.hk, avšak www.expedia.com mi funguje, bude to jen chyba na mé straně a nebo server nefunguje? Zkoušel jsem ze 2 PC a 1 telefonu. Prohlížeče Mozzila Firefox a Google Chrome. Velmi děkuji za informaci. Na tuto destinaci bych rád sehnal 2 letenky na termín: 29.5. - (15)16.6.2015. Hezký den přeji. Ondřej

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, mě jede bez problémů :O

Avatar uživatele charamza
charamza
před 9 lety

Ahojte, plánujeme na konci října cestu na Bali, ale potřebovali bychom letět do Kuty. Myslíte, že se vyplatí využít této nabídky a poté se přesunout? Na druhou stranu, nám stačí jednosměrná letenka, takže je asi rozumnější počkat, zda se objeví vhodnější příležitost, že? :) Mockrát díky! H

Avatar uživatele Raven
Raven
před 9 lety

Nějak to nechápu, Kuta je na Bali - pár minut od letiště. Ještě je teda na Lomboku, tak možná myslíš tam. Na Bali bych na jednosměrnou nečekal, stejně bude určitě dražší než tahle zpáteční.

Avatar uživatele ivana.zakova
ivana.zakova
před 9 lety

Ahoj Dave a Ravene. Moc děkuji za super stránky, které s kamarády už dlouho sledujeme. Byla jsem nadšená, když jste dali tip na Bali, manžel totiž slaví za týden kulaté narozeniny a koupila jsem dvě letenky jako dárek. Jsem ted ale s nervami v háji. Je to už téměř pátý den od zakoupení letenek. Ihned jsem dostala od Expedie potvrzení o rezervaci na email s tím, že do 24 hodin dostanu letenky či další info. Na mém účtu jsou v čekajících transakcích připraveny peníze ke stažení. Volala jsem do banky a tam problém není. Létám i do Asie celkem často, kdy takto kupuji letenky, ale nikdy jsem se s takovým problémem nesetkala. Samozřejmě jsem psala na Expedii dotaz, ale vůbec mě nepřišla žádná odpověď. Svoji rezervaci jsem nenašla ani na britisch airways. Jsem teď celkem v pasti, protože mám samozřejmě strach koupit znovu letenky, neboť mám stále peníze do 10.4. blokované a netuším, zda k transakci vlastně dojde, a na druhé straně mám strach přijít o tento kup, jelikož jde o dárek. Nechápu, proč mě Expedia dosud neodpověděla, možná jsem dotaz poslala špatně. proto Vás chci velice požádat o pomoc, jelikož začínám být už zoufalá a stále se mnou nikod nekomunikuje. Se zkušeností vím, že se peníze stáhly opravdu do 24 hodin. Objednávala jsem už ve čtvrtek. Posílám vám číslo rezervace British Airways Cathay Pacific Hong Kong Airlines Expedia Booking ID na jméno Lumir Zelina. Prosím uctivě mohli byste mi jakkoliv pomoc zjistit, kde je problém a co mám dělat? Budu Vám strašně vděčná. Iva

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 9 lety

Dobrý den Ivo, umazal jsem kódy rezervací z Vašeho komentáře, protože jsou viditelné všem. Rezervace je viditelná na www.checkmytrip.com s kódem začínajícím 3X.... a s příjmením, které zde uvádíte, a je vidět jako CONFIRMED, tedy potvrzená, jsou vydány e-tikety neboli elektronické letenky. Taktéž je viditelná přes Manage booking na Cathay Pacific

Avatar uživatele waldauf
waldauf
před 9 lety

Ahoj. Jsem na tom stejne jako Iva. Letenky jsem koupil v Pa 3.4. a jeste stale mi neprislo zadne potvrzeni. Do mejlu mi prislo pouze cislo itinerare. Muzu pozadat o navod pro ty pomalejsi z nas? :] Moc dekuji

Avatar uživatele Raven
Raven
před 9 lety

Ahoj Ivčo, jen jsem chtěl napsat, že já s těmito stránkami nemám nic společného, jen občas nakouknu a snažím se poradit (a samozřejmě najít pro sebe nějakou výhodnou letenku). Jirko, na stránkách CheckMyTrip zadej jméno a ten šestimístnej kód, kterej ti přišel (snad) do mailu, jako předmět u mailu by mělo být "Expedia travel confirmation", ten kód najdeš pod "TICKETING IN PROGRESS" vedle názvu letecký společnosti. Tam bys měl mít ty lety a u toho confirmed.

Avatar uživatele waldauf
waldauf
před 9 lety

@Ravene: diky, uz jsem pochopil system. :] @Dave, Lukasi: Moc diky za Vasi praci! Letenky uz mam potvrzeny. Zazivam pocity, jako kdyz jsem mel jet v prvni tride poprvy na celodenni vylet. Akorat, ze ted to bude krapanek delsi. :]]

Avatar uživatele ivana.zakova
ivana.zakova
před 9 lety

Pro Lukáše Horáka. Omlouvám se Lukáši. Tedy Vám moc děkuji za ty úžasné stránky, které využívá hodně mých kamarádů. Nějak jsem ty jména popletla kvůli opakovaným reakcím v diskusích. Taky děkuji za vymazání těch rezervačních kodů, byly jen pro Vás a doufala jsem s tím, že je při schvalování komentáře odstraníte. Byla jsem ale už zoufalá, jelikož mě z Expedie ani nikdo neodpovídal na email, proto jsem je musela uvést. Peníze pořád trčí na mém účtu, přestože je let potvrzený. Opravdu se mi tohle ještě nestalo, tak proto jsem tak nervozní. Vždycky mě letenky přišly na email nebo informace, že letecká společnost je potvrdila, což také Expedia do 24 hodin slibovala. Zatím pořád nic. Tak jste mě uklidnil, že letenky by měly být potvrzeny, i když ještě nejsou "zaplaceny". Tak doufám, že vše klapne. A jestě jednou chci velice poděkovat za ochotu mi pomoct a vůbec za tento senzační web. Iva

Avatar uživatele ivana.zakova
ivana.zakova
před 9 lety

Zdravím Lukáši, tak se hlásím opět po nějaké pauze a jsem stejně v nervách jako minulý týden. Situace je pořád stejná. Zítra mě vyprší blokace peněz a stále je mám na účtu. Žádné potvrzení ani letenky od Britisch airways ani Expedie mě nedošlo. Nicméně jsme volali tam i tam a na britských aerolinkách mě řekli, že let je potvrzen a peníze mají od Expedie. To je ale nemysl, protože v bance mám jasně uvedeno, že si je má stáhnout britisch airways. Já mám jen strach, že mě let mohou zrušit, když si peníze nestáhli i po urgenci. Dívala jsem se samozřejmě i na http://www.checkmytrip.com jak jsi mě napsal. Letenky jsou sice potvrzeny a napsal jsi mě, že jsou i vystaveny. Prosím tě mám proto dotaz - ty vystavené letenky najdu kde? Mám za to, že jde pouze o potvrzenou rezervaci na adrese, co jsi poslal. Já jsem totiž vždycky dostala letenky do emailu včetně pojistky a to už jsem letěla mnohokrát do světa. Jsou pak letenky vůbec platné, když nejsou zaplacené? Fakt jsem z toho už na kolaps. Prosím napište, kdo se setkal s podobnou situací, za pár hodin mě končí blokace. V KB mě opakovaně řekli, že peníze jsou bez problému z jejich připraveny k transakci. Díky za odpověď. Iva

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 9 lety

Ahoj Ivano, chápu tvou situaci, ale opravdu bych se ničeho neobával. Blokace sice může vypršet, ale to neznamená, že prodejce nebo letecká společnost si peníze nestáhne i později. Letenky jsou vyticketovány-potvrzeny leteckou společností BA. Určitě ještě posečkej pár dní. Bral bych na vědomí, že hongkongská Expedie obdržela v posledních dnech hodně rezervací a postupně je zpracovává.

Avatar uživatele ivana.zakova
ivana.zakova
před 9 lety

Díky Lukáši za uklidnění. Já bych na to i "prděla", ale podobně svízelnou situaci jsem dosud nemusela řešit, avšak o víkendu má manžel kulatiny a chápeš mojí situaci, když mu mám dát na narozeniny letenky, které vlastně mám i nemám.

Avatar uživatele waldauf
waldauf
před 9 lety

Ahoj, mel bych jeste jeden dotaz. V checkmytrip.com vidim, ze letenky jsou confirmed and booked. Kde si je muzu vytisknout? Popripade provest check-in? Musim se zaregistrovat na kazdou leteckou spolecnost nebo to jde nejak hromadne? V checkmytrip.com mam neaktivni tlacitko "check-in". Netusim, kde si muzu vytisknout letenky nebo provest check-in. Prosim o informaci pro zelenace. :] Diky.

Avatar uživatele i.prokopova
i.prokopova
před 9 lety

Prosím za pomoc. Šlo by, aby k nám známý přitoupil v Londýně a zase tam pak zůstal při příletu?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 9 lety

Pokud je letenka se směrováním z Prahy, tak nelze, propadla by z důvodu no-show na prvním legu Praha-Londýn, v žádném případě toto nepodstupujte!

Avatar uživatele chrobakova.sona
chrobakova.sona
před 9 lety

Ahojte! Prosím Vás do kedy platí táto akciová ponuka? ďakujem

Avatar uživatele nikolka.nociarova
nikolka.nociarova
před 9 lety

Dobrý den, měla bych zájem o nějaký zářijový termín, na 14 dní, jde to ještě?

Avatar uživatele Raven
Raven
před 9 lety

Jde. Třeba 7.9./8.9./21.9./21.9.

Avatar uživatele martina.vychy
martina.vychy
před 9 lety

Dekuji za super tip! 2 letenky v datech 21/8-6/9 včera úspěšně koupeny za 26tis CZK celkem, už je vidět rezervace i na stránkách British airways :-)

Avatar uživatele zelinova.zakova
zelinova.zakova
před 9 lety

Prosím mohla by jsi mi poradit, kde přesně se mohu u britských aerlinek podívat na rezervaci? Nemáte náhodou podobnou zkušenost? Zakoupila jsem na září dvě letenky už před třemi dny. Na email mě přišlo potvrzení od expedie, ovšem letenky stále nemám. Volala jsem do banky, která mě transakci už před třemi dny schválila, ovšem peníze si letecká společnost stále nestáhla, tudíž mě nemůže ani letenky vystavit. U mé KB problém není. Jsem z toho už dost nervozní.

Avatar uživatele zivny.ondrej
zivny.ondrej
před 9 lety

Také koupeno, super... termín 21.8. - 6.9. Nemůžeme se dočkat :-) Cena 27tis. za 2 letenky

Avatar uživatele zivny.ondrej
zivny.ondrej
před 9 lety

Dobrý den Martino, koukám, že letíte ve stejném termínu jako my. Pokud by vám to nevadilo, zkuste prosím napsat na email: zivny.ondrej@gmail.com Děkuji moc :-)

Avatar uživatele Pavel Ronge
Pavel Ronge
před 9 lety

Ahoj taky letíme 21.8. - 6.9. Budeme rádi, když bude s kým promluvit. Email: pavel_ronge@humlak.cz

Avatar uživatele martina.vychy
martina.vychy
před 9 lety

Ahoj, mně taky ještě částka za letenky visí na nezúčtovaných transakcích v ČS, ale letenku od British už mám vystavenou, respektive, když se zaloguju na British, tak tam letenky na naše jména vidím. Tak snad to je OK. Jinak poslala jsem spolucestujícím ve stejný termín e-mail :-) M.

Avatar uživatele kybl
kybl
před 9 lety

Tak se mi zdá, že 21.8. bude letadlo do HKG plné Čechů. Já jsem ve stejném termínu do 6.9. zabalil celou čtyřčlennou rodinu. Děkuji tímto provozovatelům portálu. Proti očekávání jsem ušetřil slušný balík. Za 4 lidi platím 49k

Avatar uživatele lenkaflemrova
lenkaflemrova
před 9 lety

Tak koupeno, v říjnu se pakujeme, díky moc za super tip !!!!

Avatar uživatele Markys
Markys
před 9 lety

Ahoj, nabidka velice lakaava. Muzu poprosit o pomoc s vyhledanim letenek pro 2 na zacatek cervna? Vsude se zminuje zari, rijen a listopad, ale to je moc za dlouho :-) Predem diky

Načíst všechny komentáře

Další akce