New York

Island a New York na jeden zátah z Mnichova - 13.445 Kč.

5 komentářů
2015-06-08T09:06:35+02:00

O akci

Nemůžeme vám zaručit, že určitě spatříte polární záři jako na obrázku, ale můžeme vám garantovat, že tuto cestu vám bude závidět úplně každý. Letenky jsou sice až na listopad, kdy se může zdát, že cestovat na Island je holý nesmysl, ale vězte, že i v zimním období si jej užijete, třeba pozorováním Aurory Borealis nebo koupáním v geotermálních lázních Modrá laguna. Vyrazit můžete samozřejmě i k nejnavštěvovanějším cílům Zlatého okruhu a kochat se vodopády v zasněžené krajině.

Pár dnů na Islandu stačilo, teď je na řadě Big Apple neboli New York City. Nemůžeme se neopakovat! Musíte: se projít po Brooklynském mostu, podívat se z výšky na New York z Rockefellerova centra nebo Empire State Building, nově také z Freedom Tower, udělat si selfie na Times Square, projít se po Central Parku a po 5. avenue, zajet zdarma trajektem na Staten Island a vyfotit si Sochu svobody, dát si americký hamburger třeba u Five Guys.

To všechno můžete zažít s bezvadnou letenkou od islandských aerolinek Icelandair, které nabízejí tarify z evropských metropolí do Severní Ameriky s bezplatným až 7 dní dlouhým stop-overem na Islandu. Nejlevnější letenku v této kombinaci pořídíte na začátek listopadu s odletem z Mnichova za 13.445 Kč. Pokud byste chtěli letět o měsíc dříve, připočítejte cca 2 tisíce navíc.

Letenka je včetně 2 kusů zavazadel do podpalubí o celkové hmotnosti 46 kg! Takže se neomezujte v případných nákupech v New Yorku, Vánoce budou za dveřmi. Během všech letů jsou na palubách Icelandairu zdarma podávány nealkoholické a teplé nápoje, jídlo je za poplatek.

Icelandair z Reykjavíku nalétává také do Toronta, Bostonu či Washingtonu, do letenky lze tedy zahrnout i tato města nebo jejich kombinaci, např. přílet do New Yorku, odlet z Washingtonu.

Modrá laguna

Nejlevnější vstup do těchto geotermálních lázní v Grindavíku stojí v zimní sezóně 35 €, pokud byste potřebovali transfer z Reykjavíku či z letiště a zpět, připočtěte 23 €.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-06-08T09:06:35+02:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce