Jak akci využít?

Foto: Istanbul by Sinoplu diyojen / wikipedia

Akční nabídku letenek do Istanbulu jsem Vám představil přibližně před měsícem. Stále jsou však dostupné lety z Vídně s nejlepší aerolinkou Evropy - Turkish airlines - za 91€ neboli 2.353 Kč. Letenky jsou dostupné až ke konci roku, konkrétně pak od listopadu do ledna 2014. V ceně je zdarma přeprava odbaveného zavazadla, to se bude hodit určitě tehdy, pokud plánujete návštěvu Velkého Bazaru.

Do Vídně autobusem

Společnost Student Agency Vás odveze přímo na letiště před terminál až 5x denně. Zpáteční jízdenky z Prahy pořídíte do 1.000 Kč.

Silvestr v Istanbulu - od 3.357 Kč !

Trávit Silvestr v cizině nemusí být drahou záležitostí, především tehdy, umíte-li se rozhodnout s dostatečným předstihem. Letenky na konec roku do Istanbulu zakoupíte taktéž za cenu 2.353 Kč - 91€. Stačí zvolit odlet 29.prosince a návrat 1.ledna. Pokud Vás zajímají ceny ubytování, mám samozřejmě připraven i tento přehled. Ceny jsou za 3 noci pro 2 osoby!
  • Nejlevnější ubytování rezervujete s možností zrušení rezervace bez poplatku za 2.008 Kč se snídaní. Přehled dostupných hotelů najdete zde - hotely od 2.008 Kč.
  • Budete-li požadovat kvalitnější hotely a ne pouze střechu nad hlavou, čtěte dále. Levné 3* hotely v centru města můžete nyní rezervovat za 4.170 Kč! V ceně je taktéž snídaně a možnost storn - 3* hotely od 4.170 Kč
  • Posledním tipem je 4*hotel Ikbal Deluxe za cenu 4.634 Kč. Podmínky stejné, jako u předchozích dvou, tedy snídaně + storno zdarma.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 48%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 29%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 49%
Tam to bude krásný!
4422 starších akcí