Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Foto: Istanbul by Sinoplu diyojen / wikipedia

Akční nabídku letenek do Istanbulu jsem Vám představil přibližně před měsícem. Stále jsou však dostupné lety z Vídně s nejlepší aerolinkou Evropy - Turkish airlines - za 91€ neboli 2.353 Kč. Letenky jsou dostupné až ke konci roku, konkrétně pak od listopadu do ledna 2014. V ceně je zdarma přeprava odbaveného zavazadla, to se bude hodit určitě tehdy, pokud plánujete návštěvu Velkého Bazaru.

Do Vídně autobusem

Společnost Student Agency Vás odveze přímo na letiště před terminál až 5x denně. Zpáteční jízdenky z Prahy pořídíte do 1.000 Kč.

Silvestr v Istanbulu - od 3.357 Kč !

Trávit Silvestr v cizině nemusí být drahou záležitostí, především tehdy, umíte-li se rozhodnout s dostatečným předstihem. Letenky na konec roku do Istanbulu zakoupíte taktéž za cenu 2.353 Kč - 91€. Stačí zvolit odlet 29.prosince a návrat 1.ledna. Pokud Vás zajímají ceny ubytování, mám samozřejmě připraven i tento přehled. Ceny jsou za 3 noci pro 2 osoby!
  • Nejlevnější ubytování rezervujete s možností zrušení rezervace bez poplatku za 2.008 Kč se snídaní. Přehled dostupných hotelů najdete zde - hotely od 2.008 Kč.
  • Budete-li požadovat kvalitnější hotely a ne pouze střechu nad hlavou, čtěte dále. Levné 3* hotely v centru města můžete nyní rezervovat za 4.170 Kč! V ceně je taktéž snídaně a možnost storn - 3* hotely od 4.170 Kč
  • Posledním tipem je 4*hotel Ikbal Deluxe za cenu 4.634 Kč. Podmínky stejné, jako u předchozích dvou, tedy snídaně + storno zdarma.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Horké prameny
ušetříš až 42%
Jedem!
Pisa šikmá věž
ušetříš až 65%
To musíš vidět!
Tenerife ubytování
ušetříš až 33%
To bude jízda!
Barcelona
ušetříš až 44%
Honem, dokud jsou místa!
5294 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?