Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejen naše čtenáře ze Slovenska jistě potěší zahájení pravidelné linky mezi Košicemi a tureckým Istanbulem v repertoáru nejlepší evropské aerolinie Turkish Airlines. Ta od 16. 6. 2016 bude vypravovat 3x týdně (út, čt, pá) spoje na letiště Istanbul Atatürk a již nyní nabízí skvělé ceny nejen do samotné euroasijské metropole.

  • Košice - Istanbul za 2.590 Kč rezervuj >>
  • Cesty od 16.6. do 30.10.2016
V ceně je zahrnuto klasické zavazadlo do 20 kg a teplé občerstvení během letu. Výhodou spojení s Turkish Airlines je i možnost prodloužení pobytu v Istanbulu během vašich letů s přestupem. Z Atatürkova letiště se do samotného srdce Istanbulu dopravíte pohodlně metrem.

Co v Istanbulu?

Tato euroasijská metropole vás doslova uchvátí, necháte-li se dobrovolně vtáhnout do života místních. Poseďte během dne u typického šálku tureckého čaje, projděte rušnou ulicíi Istiklal Avenue, navštivte Grand Bazar, vychutnejte si panorama z Galatské věže a v klidu relaxujte u fontány v parku mezi Hagií Sofií a Modrou mešitou.

Sem tam se zakousněte do čerstvě vypražených kukuřic nebo si skočte na pravý kebab. Chuťové buňky si tu určitě stěžovat nebudou.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Petr Mach

Petře neblázni, přesně o tohle těm parchantům jde, aby jsme měli strach. Istanbul je normálně fungující město, stejně /ne/bezpečné jako třeba Paříž, Brusel nebo třeba Praha.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Linda _3
Linda _3

my jsme tam teď byli- i když jen na den- a všechno bylo úplně v pohodě....

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele jidas
jidas

Ja osobne mam letenky uz od listopadu na posledni kvetnovy vikend. Jak tam bohuzel zacali teroristi utocit na turisticka centra, tak jsem se rozhodl ze nepoletime. Poprve v zivote:-/ Dalsi atentat ocekavam kazdym dnem. nerad bych chodil po meste a byl vydesen z kazdeho necekaneho zvuku, co uslisim....

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Doporučuji nechat televizi vypnutou, protože tam skutečný svět není. Ano, je tu problém, ale ne takový jak média píší. Istanbul žije naprosto běžným životem a náznak toho, že by někdo očekával výbuch bomby jsem nezaznamenal.

před 6 lety
Avatar uživatele Zbyna
Zbyna

:D Petre Petre :D

před 6 lety
Avatar uživatele
zelig

Petře, možná je to dobrej nápad: nikam nejezdit a doma si zopakovat vyjmenovaná slova:-)

před 6 lety
Avatar uživatele jidas_1
jidas_1

No vas petre ptre, ja za poslednich 10 let cestoval asi 80x, stravil jsem asi 3 roky v asii, jizni americe, po cele evrope, cast afriky a tak jako vy byvhv pripade Istambulu nmachroval. Ja byl v Istambulu jen za posledni roky 3x a to co se ted deje teda fakt neni televize, pac jeden Kurr je muj kolega. Machrovat je snadne ale clovek musi byt soudny a lzvybrat 1000 bezpecnejsich mist nez je dnes Istanbul.

před 6 lety
Avatar uživatele malatidevidasi
malatidevidasi

Ono je sice pravděpodobnější, že se zabijete v autě po cestě na letiště, než že vás rozmázne na pláži nějakej terorista, ale chápu, že člověk prostě musí být IN.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Hurá za zážitky!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
Wall Street
ušetříš až 36%
Jedem!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Tam jsi ještě nebyl!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Antalya
Turecko

Mezi Evropou a Asií

Turecko, jež se z velké části nachází na poloostrově Malá Asie, najdeme 2.000 km na jihovýchod od České republiky. Země zaujímá strategickou polohu, neboť sousedí jak se státy Evropské unie na západě (Řeckem a Bulharskem), tak s Íránem či Sýrií na jihovýchodě.

Turecko je považováno za skvělou zemi pro začínající baťůžkáře, neboť je poměrně levné, bezpečné a domů to není zase tak daleko. Pohostinnost lidí je ohromující, čím více na východ, tím více jsou lidé nápomocní. Země je plná historických památek, hory u gruzínských hranic stoupají od čajových plantáží a Středomoří láká svými písčitými plážemi a mořem teplým jako čaj.

Průvodce pro Turecko