Do Istanbulu a dále nově od 16. června z Košic - 2.590 Kč.

Turecko
Před rokem

Jak akci využít?

Nejen naše čtenáře ze Slovenska jistě potěší zahájení pravidelné linky mezi Košicemi a tureckým Istanbulem v repertoáru nejlepší evropské aerolinie Turkish Airlines. Ta od 16. 6. 2016 bude vypravovat 3x týdně (út, čt, pá) spoje na letiště Istanbul Atatürk a již nyní nabízí skvělé ceny nejen do samotné euroasijské metropole.

  • Košice - Istanbul za 2.590 Kč rezervuj >>
  • Cesty od 16.6. do 30.10.2016
V ceně je zahrnuto klasické zavazadlo do 20 kg a teplé občerstvení během letu. Výhodou spojení s Turkish Airlines je i možnost prodloužení pobytu v Istanbulu během vašich letů s přestupem. Z Atatürkova letiště se do samotného srdce Istanbulu dopravíte pohodlně metrem.

Co v Istanbulu?

Tato euroasijská metropole vás doslova uchvátí, necháte-li se dobrovolně vtáhnout do života místních. Poseďte během dne u typického šálku tureckého čaje, projděte rušnou ulicíi Istiklal Avenue, navštivte Grand Bazar, vychutnejte si panorama z Galatské věže a v klidu relaxujte u fontány v parku mezi Hagií Sofií a Modrou mešitou.

Sem tam se zakousněte do čerstvě vypražených kukuřic nebo si skočte na pravý kebab. Chuťové buňky si tu určitě stěžovat nebudou.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 10. 11. 2014
Napsal 10 příspěvků
Aktivní před 22 dny
Zobrazit profil
Avatar uživatele Petrmach

Petře neblázni, přesně o tohle těm parchantům jde, aby jsme měli strach. Istanbul je normálně fungující město, stejně /ne/bezpečné jako třeba Paříž, Brusel nebo třeba Praha.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele shminda

my jsme tam teď byli- i když jen na den- a všechno bylo úplně v pohodě....

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele jidas

Ja osobne mam letenky uz od listopadu na posledni kvetnovy vikend. Jak tam bohuzel zacali teroristi utocit na turisticka centra, tak jsem se rozhodl ze nepoletime. Poprve v zivote:-/ Dalsi atentat ocekavam kazdym dnem. nerad bych chodil po meste a byl vydesen z kazdeho necekaneho zvuku, co uslisim....

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4247 příspěvků
Aktivní před 16 hod
Zobrazit profil

Doporučuji nechat televizi vypnutou, protože tam skutečný svět není. Ano, je tu problém, ale ne takový jak média píší. Istanbul žije naprosto běžným životem a náznak toho, že by někdo očekával výbuch bomby jsem nezaznamenal.

Přidal se 28. 12. 2013
Napsal 52 příspěvků
Aktivní před 9 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele Zbyna

:D Petre Petre :D

Přidal se 29. 12. 2014
Napsal 41 příspěvků
Aktivní před měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele zelig

Petře, možná je to dobrej nápad: nikam nejezdit a doma si zopakovat vyjmenovaná slova:-)

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele jidas

No vas petre ptre, ja za poslednich 10 let cestoval asi 80x, stravil jsem asi 3 roky v asii, jizni americe, po cele evrope, cast afriky a tak jako vy byvhv pripade Istambulu nmachroval. Ja byl v Istambulu jen za posledni roky 3x a to co se ted deje teda fakt neni televize, pac jeden Kurr je muj kolega. Machrovat je snadne ale clovek musi byt soudny a lzvybrat 1000 bezpecnejsich mist nez je dnes Istanbul.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele malatidevidasi

Ono je sice pravděpodobnější, že se zabijete v autě po cestě na letiště, než že vás rozmázne na pláži nějakej terorista, ale chápu, že člověk prostě musí být IN.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na Island během letních prázdnin z Polska
-69 %

To budou fotky!

Babí léto v Miláně, Bergamu či u italských jezer
-60 %

To bude jízda!

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Turecko  

Mezi Evropou a Asií, tam, kde leží Turecko

Turecko, jež se z velké části nachází na poloostrově Malá Asie, najdeme 2.000 km na jihovýchod od České republiky. Země zaujímá strategickou polohu, neboť sousedí jak se státy Evropské unie na západě (Řeckem a Bulharskem), tak s Íránem či Sýrií na jihovýchodě.

Turecko je považováno za skvělou zemi pro začínající baťůžkáře, neboť je poměrně levné, bezpečné a domů to není zase tak daleko. Pohostinnost lidí je ohromující, čím více na východ, tím více jsou lidé nápomocní. Země je plná historických památek, hory u gruzínských hranic stoupají od čajových plantáží a Středomoří láká svými písčitými plážemi a mořem teplým jako čaj.

Průvodce pro Turecko