Mapa

Izrael: Tel Aviv - 2.138 Kč.

1 komentář
2013-03-02T09:39:38+01:00

O akci

Také už Vás ta zima unavuje? Leťte za Sluncem na teplejších krajin, konkrétně do Izraele. Mimo užívání si v moři můžete také poznat největší památky Izraele jako je Zeď nářků nebo Jeruzalém. Zpáteční letenky s odletem z Budapešti zakoupíte již za 2.138 Kč. Stačí Vám vlastnit Discount klub členství a platit letenky převodem na český účet.

Rezervujte na stránkách Wizzairu, nejnižší ceny dosáhnete například 15. - 19.dubna. Ve většině termínech však nedáte za letenky více jak 3.000 Kč.

Nejste členem Discount klubu? Nezoufejte, systém Vám sám nabídne při rezervaci členství a výsledná cena (pokud budete cestovat alespoň ve 2) za letenky bude nižší než kdybyste je kupovali bez členství. Navíc po celý další rok můžete cestovat za nejnižší ceny nejen na linkách z Budapešti, ale také Prahy nebo Brna.

Jak do Budapešti?

Jednoduché a levné. Přípoj z Prahy Vás vyjde na 400 Kč v jednom směru téměř s jakýmkoliv dopravcem. Osobně doporučuji Orangeways, případně Eurolines.

Izrael - vízum

Vstupní víza není třeba vyřizovat. Pro turistické účely lze vstoupit na území Izraele až po dobu 90 dní bez víz. Počítejte však s důkladnější bezpečnostní prohlídkou a pohovorem.

Tel Aviv levné hotely

Výhodou individuálního cestování je svoboda výběru. V městě Tel Aviv lze najít ubytování ve 130 hotelech, z nichž nejlevnější zarezervujete za 1.075 Kč pro 2 osoby. Přehled hotelů naleznete zde - ubytování Tel Aviv

Cestování po Izraeli autem

Pro cestu k Jerusalému nebo rovnou až k mrtvému moři budete potřebovat automobil. Díky našemu srovnávači autopůjčoven se Vám nestane, že byste rezervovali zajíce v pytli. Např. 5 dní automobil v nejnižší kategorii vychází jen na 2.139 Kč. Podívejte se na ceny sami - srovnávač autopůjčoven

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-03-02T09:39:38+01:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kyslice
kyslice
před 10 lety

od pulky kvetna do skoro konce cervna spousta levnych terminu i za min jak 2K

Další akce