Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Také už Vás ta zima unavuje? Leťte za Sluncem na teplejších krajin, konkrétně do Izraele. Mimo užívání si v moři můžete také poznat největší památky Izraele jako je Zeď nářků nebo Jeruzalém. Zpáteční letenky s odletem z Budapešti zakoupíte již za 2.138 Kč. Stačí Vám vlastnit Discount klub členství a platit letenky převodem na český účet.

Rezervujte na stránkách Wizzairu, nejnižší ceny dosáhnete například 15. - 19.dubna. Ve většině termínech však nedáte za letenky více jak 3.000 Kč.

Nejste členem Discount klubu? Nezoufejte, systém Vám sám nabídne při rezervaci členství a výsledná cena (pokud budete cestovat alespoň ve 2) za letenky bude nižší než kdybyste je kupovali bez členství. Navíc po celý další rok můžete cestovat za nejnižší ceny nejen na linkách z Budapešti, ale také Prahy nebo Brna.

Jak do Budapešti?

Jednoduché a levné. Přípoj z Prahy Vás vyjde na 400 Kč v jednom směru téměř s jakýmkoliv dopravcem. Osobně doporučuji Orangeways, případně Eurolines.

Izrael - vízum

Vstupní víza není třeba vyřizovat. Pro turistické účely lze vstoupit na území Izraele až po dobu 90 dní bez víz. Počítejte však s důkladnější bezpečnostní prohlídkou a pohovorem.

Tel Aviv levné hotely

Výhodou individuálního cestování je svoboda výběru. V městě Tel Aviv lze najít ubytování ve 130 hotelech, z nichž nejlevnější zarezervujete za 1.075 Kč pro 2 osoby. Přehled hotelů naleznete zde - ubytování Tel Aviv

Cestování po Izraeli autem

Pro cestu k Jerusalému nebo rovnou až k mrtvému moři budete potřebovat automobil. Díky našemu srovnávači autopůjčoven se Vám nestane, že byste rezervovali zajíce v pytli. Např. 5 dní automobil v nejnižší kategorii vychází jen na 2.139 Kč. Podívejte se na ceny sami - srovnávač autopůjčoven

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kyslice
kyslice

od pulky kvetna do skoro konce cervna spousta levnych terminu i za min jak 2K

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Vesnička Pepka námořníka
ušetříš až 75%
Tam jsi vždycky chtěl!
Želva v Abu Dabbab, Marsa Alam
ušetříš až 11%
A už tam budem?
Náměstí Dam
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Všude dobře, co doma!
5288 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?