Indonésie

Jakarta, Indonésie s Emirates - 9.821 Kč.

8 komentářů
2013-08-03T14:50:16+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Velmi zajímavý tarif si připravil arabský dopravce Emirates. V závislosti na expanzi ve Skandinávii nabízí zajímavé ceny pro lety do JV Asie. Jeden z atraktivních tarifů, který je dostupný i pro obyvatele ČR a SK, je na trase Stockholm - Jakarta. Za zpáteční letenky zaplatíte pouhých 9.902 9.821 Kč. Do Švédska se dostaneme za pár korun díky akci Ryanair, případně za pár stovek až na odletové letiště v Arlandě i z Prahy.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Odlet lze uskutečnit v období: 4.září - 23.října 2013
  • Maximální pobyt 1 měsíc
  • Prodej letenek do 31.srpna
Letenky do Bangkoku zakoupíte za 11.135 Kč

K ceně je nutné připočítat odletovou taxu z Indonésie, která v Jakartě činí 300 Kč na mezinárodních letech. Vízum do Indonésie lze získat na příletovém letišti za 25$ na dobu 30 dní. Z Jakarty se za pár korun dopravíte například na ostrov Bali či do dalších koutů JV Asie se společností Air Asia.

Letenky do Jakarty

Jak do Stockholmu?

Nenechte se zaskočit odletovým letištěm. I začínající cestovatelé zvládnout nakombinovat letenky tak, aby ušetřili několik tisíc oproti letenkám z domácího letiště. Navíc využijte příležitosti a zastavte se na chvíli i ve Stockholmu, město je to nádherné!

Přímým letem na letiště Arlanda: 

Společnost Norwegian létá na linkách z Prahy, Vídně i Budapešti na letiště v Arlandě, odkud dále budete pokračovat s Emirates. Cena je sice o něco vyšší než v druhé variantě, na druhou stranu ušetříte za přesun mezi letišti a nebudete muset řešit další logistické napojení. Letenky v nejnižší ceně můžete z Prahy zakoupit od 107€ / 2.770 Kč.

Případně můžete využít služeb tuzemského dopravce a letět na lince Praha - Stockholm za 3.490 Kč.

Letenky na letiště Nyköping:

Bezpochyby nejlevnější variantou jak se dopravit do Švédska je zvolit letenky dopravce Rynair, případně Wizzair. Zpáteční letenku z Katovic, Krakova, Wroclawi nebo Budapešti zakoupíte v rozmezí 50 - 500 Kč! Je nutné však připočítat s cenou přepravy mezi letišti. Doprava je však snadná!

Autobusem z letiště na Central station ve Stockholmu a odtud dále na letiště Arlanda. Cena je 800 + 650 Kč / zpáteční otevřené jízdenky. Spoje jsou operovány dopravce Flygbussarna.

Ubytování v Indonésii

Ačkoliv předpokládám, že většina cestovatelů hledá ubytování až po příletu do Asie, někdy je vhodné mít rezervovaný hotel už předem. Což se zrovna týká i po příletu do Jakarty. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje v hotelu začínají na 450 Kč / noc.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-08-03T15:50:16+02:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce