Jakarta, Indonésie s Emirates - 9.821 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kalimarketa

Ahoj, shanim kombinaci Stoc - Jak 2. - 21.10., Pelikan mi puvodne zobrazoval, ze navrat 21.10.je mozny, ale nedovolilo mi to letenku koupit, objevil se error. Ted uz je to asi vyprodane, kdyz se 21.10. nenabizi v akcni nabidce? Moc diky za rychlou odpoved!

Ano, u nás jsou letenky již za 12tis., takže nejsou k dispozici.

Avatar uživatele bigherer

Dobrý den, odlet 12. října již není možný?? Ještě před pár dny byl, nevím jestli jsem to špatně nastavil nebo jestli je to už vyprodané... díky za radu.

Jsou tam :) http://bit.ly/1cNrOj0 Ne vždy vyběhne termín na prvním místě.

Avatar uživatele xpstepanek

No taky mam prave problem s tim, ze bych radsi na dyl nez mesic:/ To asi v tomhle pripade vyresit nijak nejde, predpokladam?

Bohužel, to tento tarif neumožňuje.

Avatar uživatele filipgutwirth

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je možné si objednat letenku a při pobytu si přebookovávat letenku na pozdější termín odletu, případně kolik přebookování stoji? Děkuji za odpověď

Ahoj, možné to je. Stojí 2200 + rozdíl v ceně. Doporučuji však odhadnout dobu pobytu a zbytečně nespoléhat na tuto možnost.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen víkendovky v Malaze se Smartwings
-53 %

Honem, dokud jsou místa!

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

To musíš vidět!

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie