Indonésie

Jakarta, Indonésie s odletem z Prahy - 11.236 Kč.

106 komentářů
2013-09-01T10:20:44+02:00

O akci

Nový tarif na letech do jihovýchodní Asie umožňuje podniknout dobrodružné výpravy skrz Indonésií, stejně tak jako dopomůže k levné cestě např. na ostrov  Bali či Lombok. Za letenky na trase Praha - Jakarta - Barcelona zaplatíte pouze 11.236 , v případě návratu do Vídně cena činí 12.302 Kč, a to včetně 30 kg zavazadla. Z Jakarty se za pár stokorun dopravíte letecky po okolí s AirAsia.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období do 15.12.2013 a 1.1.-31.3.2014
  • Maximální doba pobytu: 2 měsíce
  • Prodej do vyprodání míst
Dostupné routingy: Příkladové termíny 2013: 1.-12.X8-29.X8-19/21/23.XI, 25.11.-10/12/14.XII, 2014*: 13-28.I, 2-23.II (o konkrétní požadavek můžete psát prostřednictvím komentářů pod příspěvkem. Upřesněte prosím letiště - Barcelona, Praha, Vídeň)

K ceně je nutné připočítat odletovou taxu z Indonésie, která v Jakartě činí 300 Kč na mezinárodních letech. Vízum do Indonésie lze získat na příletovém letišti za 25$ na dobu 30 dní.

Jak na přípoj

Cesta na vídeňské letiště je otázkou pohodlné jízdy autobusy Student Agency, a to za cenu 520 Kč při odjezdu z pražského Florence. Z Barcelony se levně dopravíte nejen do Prahy se společností Vueling za ceny od 55 EUR.

Ubytování v Indonésii

Ačkoliv předpokládám, že většina cestovatelů hledá ubytování až po příletu do Asie, někdy je vhodné mít rezervovaný hotel už předem. Což se zrovna týká i po příletu do Jakarty, neboť hledat kvalitní postel po delších letech není zrovna příjemné. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje v hotelu začínají na 450 Kč / noc.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-09-01T10:20:44+02:00

106 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ag
ag
před 9 lety

ahoj , mas uz nejakou nabídku letenek na 3q 2014?

Avatar uživatele sf2
sf2
před 7 lety

Malé news z Indonesie. Odletové taxy byli zrušeny a turistické vízum na 30 dní je zdarma:-)

Avatar uživatele tee07
tee07
před 9 lety

Ahoj, sháním levné letenky na Bali ve vánočním termínu někdy mezi 20.12. - 2.1.2014. Můžete poradit, prosím? Děkuji.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Zdravím, ve Vánočním termínu levné letenky nejsou. Výhodněji vychází letět do Jakarty a pak se přemístit místním lowcostem do Denpasaru, letenky začínají na 19,5k - http://bit.ly/1get6Un Pokud ale můžete upravit datum, tak zvolte rovnou Denpasar od 23,1k - http://bit.ly/1aaAlb2

Avatar uživatele koutecky
koutecky
před 9 lety

Ahoj, chcem ve dvou do Jakarty. Dovolenou máme tak přesně na měsíční vízum. Odlet z Prahy nebo Vídně je o víkendu nejlíp 18.1 a přílet do Prahy či Vídně okolo 18.2.2014 (ne později). Jak to vidíte vy? Po indonesii se budem pohybovat podle aktuálního počasí. Mimo LIon a Air Asia lze taky koupit online letenky i od jiných vnitrostátních přepravců? jako např. Garuda, Sriwijaya, Merpati asi ne co :) to už bych chtěl moc.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Honzo, no já bych to hlavně viděl na routing Budapešť - Jakarta - Praha ;) termín je zachován 19.01.-18.02. za cenu 12.053 Kč - http://bit.ly/1dJBFo8 ... lepší neseženeš Rezervaci letenek můžeš zkusit provést na jejich webu, v globálních systémech nebudou.

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Ahoj, mám ještě dotaz - je pravda, že není možné koupit letenky z ČR společnosti Lion Air?? Kvůli tomu, že neakceptují naše karty????

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

O tom jsem neslyšel.. Nevidím k tomu hlavně sebemenší důvod :) to spíš měl zase někdo zablokovanou platbu online...

Avatar uživatele sellandenjoy
sellandenjoy
před 9 lety

Čaj, byl jsem v Manadu 2x (2009,2010), z Kuala Lumpur létala AirAsia, ale linku bohužel zrušili, půl roku jsem s nimi řešil vrácení peněz za zakoupenou letenku. S LionAir jsem měl zkušenost, že akceptovali jen jihoasijské platební karty, takže jsem se neobešel bez místního prostředníka na zaplacení, českou kartu to prostě nezvalidovalo. Ale jsou to již tři roky, možná se zmodernizovali... ;-)

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Tak pořád přemýšlím a napadla mě další věc. Pokud je náš cíl pobytu v Indonésii ostrov Sulawesi - nevyplatí se tedy letět do Kuala Lumpur a pak teda s Air Asia rovnou do Makassar? Do Jakarty vlastně nepotřebujeme..

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Problém je v tom, že do KL toho moc neletí :D A navíc z jakarty také letí AirAsia na Makassar. Níže vypsané varianty jsou nejlevnější, jak se lze do Indonésie dostat. Autobusové spoje jsou v předprodeji vždy tak na 3 měsíce dopředu. Takže zde je třeba chvíli počkat. Doprava na letiště je otázkou jednoho přesednutí na letištní autobus ;) A pokud chcete tedy letět nutně z Prahy, tak počítej s cenou 14.5k jen za letenku, tedy 15k komplet, což je pořád o 2 tisíce více, než kdybyste se projeli do Budapešti - http://bit.ly/14eM5Jv Osobně nevidím důvod se fixovat na Prahu, neušetříš jak na čase, tak ani na financích, neboť tam ty spoje prostě nejsou. Tedy: 1) poletíte z/do Prahy a zaplatíte 16,5tis., doba cesty 20h 2) poletíte Praha/Vídeň a zaplatíte 15tis., doba cesty 20h 3) poletíte Praha/Vídeň a zaplatíte 14tis., doba cesty 48hodin 4) poletíte Budapešť/Vídeň a zaplatíte 13tis., doba cesty 20h

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

ok, ok :-))) fakt Tvoje varianta vychází nejlépe!! :-))) já jsem to přes KL myslela i z toho hlediska, že když tak člověk mrkne na tu mapu, tak vlastně ta Jakarta je trošku zajížďka... že vlastně, když chceme na Sulawesi, tak je to z KL blíže než z Jakarty.. že vlastně je zbytečné letět do Jakarty a pak na Sulawesi, když vzdušnou čarou je to z KL na Sulawesi kousek... jsem tedy rozhodlá pro tento Tvůj první návrh: http://cestujlevne.gol.idc.cz/?action=vFlights&flights[0][departureDate]=2014-02-10&flights[0][destination]=CGK&flights[0][origin]=BUD&flights[1][departureDate]=2014-03-04&flights[1][destination]=VIE&flights[1][origin]=CGK&travelers[0]=ADT&returnTicket=multi&vendor=AZ&step=ChooseFromFour Mohl bys mi prosím ještě vysvětlit, které časy jsou naše a které už jejich? Příjezd od Jakarty 22:25 je už jejich čas, že?? A při cestě zpět to jsou jejich časy vše?? Pak také nevím, jestli se mi vyplatí koupit letenku Jakarta-Makassar už nyní z Čech /když jsou teď nějaké ty akce/ anebo rovnou na místě??? Je potřeba ji rezervovat předem??

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ještě mě napadlo, co to vzít na druhou stranu časové osy? Vídeň - Jakarta - Praha za 13.567 Kč - http://bit.ly/151FEMh 20.01.-11.02.2014 Celkem to vyjde o 1100 Kč dráž, než ta nejlevnější varianta. Jen abys neřekla, že jsem tě tlačil pořád do té jedné :-) Jestli je to dál nebo ne nehraje roli, ve výsledku to může být rozdíl 20 minut času, hlavní je cena a to, že se jedná o vnitrostátní let. Navíc jak jsem psal, do KL jsou letenky o dost dražší. Všechny uvedené časy jsou místní! ;) A přípoj na Makassar kupte co nejdřív, přeci jen letíte v sezoně a ceny dolů nepůjdou. Zkuste taky http://www.lionair.co.id/

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Děkuji, děkuji za další varianty - leden nemůžu :-(( ale jinak ta varianta by se mně fakt líbila :-)) myslíš tedy, že si můžu dovolit rovnou teď koupit letenky i na cestu po Indonésii?? Potřebovala bych vlastně Jakarta-Makassar... pak Makassar-Manado a pravděpodobně to samé zpět... je na lety tam spolehnutí? Nemají třeba 1/2 zpoždění? Aby mi pak něco neulítlo a já neplatila zbytečně dopředu letenku :-( jsou tam také velké rozdíly v jednosměrných a zpátečních letenkách??

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Je možné, že Lion Air spojení Jakarta-Makassar nemá?? Nebo jsem idiot a nemůžu to najít?? :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Je to letiště - Ujung Pandang (UPG) :-) A letecká doprava v JV Asii je na velmi dobré úrovni, takže půl dne fakt nehrozí ;) Jednosměrné letenky stojí 1/2 zpáteční, takže i tento problém je zažehnán.

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Aha :-) Dík - tak to bych hledala dlouho :-) když jsem koukala na spoje Air Asia - tak chápu správně, že mají spojení pouze do Makassaru a nikde jinde po Sulawasi nelétají??

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Vyzkoušej mapy dopravců ;) http://www.lionair.co.id/flightroutes.aspx http://www.airasia.com/ot/en/where-we-fly/route-map.page

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Jo, tak to odpovídá :-) já se snad ještě začnu orientovat :-)dík!! :-)Lion Air lítá fakt skoro všude... a vyplatí se mi letět s ním rovnou Jakarta-Gorontalo než s Air Asia Jakarta-Makassar-Manado. Ani promo akce nepomůže, aby to bylo s Air Asie levnější - vzhledem k tomu, že prostě přímo z Jakarty letí pouze do Makassaru... hmm... hmm... prostě je to tak :-))

Avatar uživatele schropferova.lenka
schropferova.lenka
před 9 lety

Ahoj, sháním letenku do Jakarty - odlet 11.-13.2. návrat 28.2. - 2.3. nemusí být nutně z Prahy, když se to vyplatí odjinud ;)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Lenko, je tu letenka 10.02.-27.02. :-) takže o den dřív než potřebuješ, v tvém termínu jsou o 80$ dražší. Tak na to mrkni - http://bit.ly/1dj8J67

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Ahoj, hledáme výhodné letenky do Jakarty na dobu cca 3 týdnů v období cca únor / březen.. nejlépe asi cca půlka února + 1.týden v březnu pro 2 lidi. Prosím o radu!!! Děkuju!! Docela mě děsí cca 19 hodinové čekání na další let..

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Dášo, delší přestup pusť z hlavy, jsou tu i lety s krátkými přestupy. Jen je už docela problém najít takový let z/do Prahy, takže co řikáš na kombinaci Budapešť - Jakarta - Vídeň za 11.903 Kč? Přípoje busem vyjdou do max 1.000 Kč. http://bit.ly/18019fk

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Ahoj Dave, moc Ti děkuju za rychlou odpověď :-) tý jo - to už jakože se sháním pozdě?? Už se opravdu nedá najít nějaká varianta alespoň buď z Prahy či do Prahy?? S termínem mohu kdyžtak i hýbat... píšeš, že spoje se dají okolo 1000,- Kč sehnat.. pokud to ale mám brát tak, že dohromady pro 2 osoby pak necháme za spoje cca 4 tisíce /2 tisíce např. do Vídně + 2. tisíce např. z Budapeště/ - tak je otázka jestli nevzít nějakou letenku okolo 16 tisíc - vše rovnou z Prahy.. co myslíš??

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Pokud pro tebe nehrají 2-3 tisíce na osobu takovou roli, určitě je dobré vzít letenky z Prahy, vycházejí na 16.550 Kč - http://bit.ly/18nECoJ ale Praha - Budapešť s Eurolines stojí 350 Kč Vídeň - Praha se Studentem stojí 520 Kč (odjíždí se z letiště) takže suma sumárum, obětuješ-li "pohodlí" při cestě, ušetříš 3.777 Kč za osobu ;) spoje navíc dobře navazují

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Ušetřit přes 3 tisíce na osobu je pro nás dost.... takže pohodlí budeme obětovat :-) chápu správně to, že kdybych se zajímala dříve, tak by se daly ještě sehnat nějaké lety alespoň s jedním místem z/do Prahy... ale nyní už nejsou.. tj.: letenky se prodávají a ubývají... nabídky nepřibývají - takže to není o tom, že třeba za měsíc, dva by byly další letenky a další nabídky..?? Nejsou tam další možnosti - třeba jet nějaké cca 3 týdny během února??

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Varianty tam jistě jsou, ale časově ani finančně se to nevyplatí, protože v ten okamžik, kdy tam přidám Prahu se čas letu vyhoupne na 48 hodin. což už mi přijde značně nepraktické a věř mi, 12 hodin na letišti v 8 lidech pro nás bylo utrpení, natož 19h ve 2 lidech :D Bohužel je tam problém ten, že v Abu Dhabí je nutné vízum pro opuštění letiště. Takže zvažte variantu s příletem do Vídně, kde na letišti naskočíte do luxusních autobusů Student agency a vystoupíte na Florenci ;)

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Jj... jasný.. bejt někde 19 hodin je děsný :-) ještě dneska jsi Katce v této diskusi nabídnul variantu Budapešť-Jakarta-Praha :-) na leden. Tahle varianta by se mně taky líbila :-) na leden ještě je a na únor už ne? :-)) ksakru!! :-))

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Přesně tak, nejvíc termínů je v roce 2013. Pro únor tam tahle nabídka jaksi schází, třeba přijde, ale třeba taky ne. Risk je to velký, tahle cena je fakt pohodová :) výsledek je již na Vás.

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Fakt moc děkuji za info - nechám si poradit a tuhle variantu vezmeme... jenom ještě budu trošku otravná :-) nešlo by to nakombinovat nějak tak, aby se jelo jako od víkendu do víkendu?? Mám v práci problém s dovolenou a tak by se mi nejvíce hodil odlet pá, so či neděle...a přílet opět pá, so či neděle.. jde to takhle kombinovat?? S tím, že délka pobytu 3 týdny a období únor.. či začátek března..

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

ne-pá 02.-21.02. - http://bit.ly/18rYKfk ne-pá 09.-28.02. - http://bit.ly/1eVRRE5 ne-ne 16.02.-08.03. - http://bit.ly/1657vfB

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Děkuji za trpělivost Dave :-) tak v těchto variantách je při zpáteční cestě šílená čekačka na další let... takže nakonec se jako nejlepší varianta jeví opravdu ten Tvůj 1.návrh!! Počítám, že během dneška to koupím... ten čas příletu do Jakarty toho 11.02. ve 22:25 to je prosím už jejich čas nebo náš?? Snažila jsem se nějak zorientovat, ale nevím :-) při cestě zpět se zdá, že příjezd do Vídně v 18:10 je zase jejich čas..?? Chtěla bych ještě omrknout ty konkrétní autobusové spoje... pokud bys měl taky přímo odkazy i na ně, tak by to bylo super :-)

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Tak teď jsem hledala spoj toho 10.02.2014 do Budapeště a píše mi to, že spojení pro tento datum nejsou zatím dostupná :-((( je to pak náročný dostat se v Budapešti od autobusu na letiště??

Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska
před 9 lety

Ještě mě napadla poslední varianta - není tam možnost Praha-Jakarta-Vídeň - nebo Vídeň-Jakarta-Praha tedy v jiném období než únor? Když jsi psal, že únor má málo variant... březen či duben by na tom byl lépe?? Doba pobytu opět cca 3 týdny...

Avatar uživatele kacenka.zem
kacenka.zem
před 9 lety

Zdravím, chtěla bych letět v půlce ledna cca na 14 dní na Bali...Jaké jsou prosím nejvýhodnější možnosti?? Předem děkuji za odpověd´. Katka

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Zdravím Katko, nejlepší variantou je zajistě letenka na trase Budapešť - Jakarta - Praha za 11.920 Kč - http://bit.ly/14V6V2U Dále pak z Jakarty, v závislosti zda budeš chtít zůstat i zde, koupíš přípoj na AirAsia.com za pár stovek ;)

Avatar uživatele katka.svobo.dova
katka.svobo.dova
před 9 lety

Shanim 6 letenek praha jakarta viden, nejlepe vanocni termn 20.12.-10.1.2014

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Katko, pro Váš termín vychází nejlépe zpáteční letenka přímo z Prahy, a to za 18.149 Kč / osoba. Bohužel se na nižší cenu s takovým počtem lidí nejde dostat a kombinace letišť je v tento Vánoční čas mimo. http://bit.ly/16wO9NU

Avatar uživatele baghdatis
baghdatis
před 9 lety

Ahoj, chceme jet ve dvou v březnu na Bali cca na 14-16 dní...mohl bys nám poradit nejlevnější spojení? Odlet Praha/Vídeň/Mnichov atd..a vrácení taky, ale nejlepší by bylo vrátit se do Phy. Díky moc

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Petře, těch možností tam moc není, takže můžete vzít např. Budapešť - Jakarta - Praha na 13.-25.03. za 11.867 Kč - http://bit.ly/14XGBjv

Avatar uživatele lucierebickova
lucierebickova
před 9 lety

Dobry den:) rada bych Vas poprosila o pomoc. rada bych odletela do indonesie, konkretne na bali nekdy kolem poloviny ledna a vratila se kolem 10.cervence. Lze letenku nejak nakombinovat, aby odrazela tuhle cenove velmi peknou nabidku? zatim jsem na devatenacti tisicich... Diky za radu, Lucie

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den Lucie, ve Vašem případě je problém s dobou pobytu. Většina akcí je omezena maximálně 3 měsíci. Doporučuji se tedy vydat na cestu následovně: Praha - Miláno s easyjet.com, letenka na 16.01. za 789 Kč Miláno - Jakarta - Mnichov - http://bit.ly/1eeJ7KE - 16.01-09.07. za 15.169 Kč (nebo rezervace na https://www.cestujlevne.com/go-etihad-multicity za 569€/14.650 Kč). Jakarta - Bali už zakoupíte dle požadavků na airasia.com (viz. aktuální akce na hlavní stránce). Z Mnichova pak jezdí několik autobusových dopravců do ČR

Avatar uživatele sarka.j
sarka.j
před 9 lety

Ahoj, bylo by 6 letenek Praha-Jakarta-Vídeň s odletem 18./19.1., návrat 3./4.2. Díky! Šárka

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Šárko, levnější varianta vychází na trasu: Budapešť - Jakarta - Praha, a to za 11.867 Kč - http://bit.ly/14ICZXG Navíc do Budapešti jsou levnější jízdenky jak do Vídně, a přílet do Prahy bude lepší než odlet (?)..... Akorát teď koukám, že v té ceně jsou jen 4 místa už. Pro 6 lidí je určitě PRG-CGK-VIE, tam je cena 14.277 Kč / osoba - http://bit.ly/18eWJmD

Avatar uživatele prodejrb
prodejrb
před 9 lety

Ahoj, chtěl bych letět ve dvou v lednu a vrátit se v únoru je jedno kdy... celkem na 30 dní. Díky za tip. Matěj

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Matěji, můžeš se vydat na cestu 12.1.-11.2. za 11.867 Kč ;) http://bit.ly/14Itfgg

Avatar uživatele petra.skodova
petra.skodova
před 9 lety

Ahoj, můžu se ještě zeptat na letenku Praha-Jakarta-Budapešť s odletem po vánocích a vracet se cca za 20 dní.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, možnost tu je za cca 14k s odletem 28.prosince, ale obě cesty zaberou 50 hodin.. Budeš chtít tuto letenku sestavit? Pak odlet 7.ledna, tam je cena nižší o 2tis., ale stále dlouhá přeprava.

Avatar uživatele prodejrb
prodejrb
před 9 lety

Díky :)

Avatar uživatele petra.skodova
petra.skodova
před 9 lety

Ahoj, byly by volné 4 letenky z Prahy kolem 28.12.2013 na cca 20 dní?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, možnosti jsou následující: Praha - Jakarta - Praha za 17.491 Kč - http://bit.ly/1etpe11 Budapešť - Jakarta - Vídeň za 15.251 Kč - http://bit.ly/1e62uGI

Avatar uživatele baaba
baaba
před 9 lety

Ahoj, můžeš mi prosím poradit nejlepší termín v období: konec listopadu/začátek prosince s návratem v na konci ledna/začátkem února (pobyt 2 měsíce). Díky L.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Lucko, např.: 1.12.2013 - 30.1.2014, Budapešť + Vídeň za 11.862 Kč - http://bit.ly/17KKCtL nebo pak je ještě možné letět z Prahy s delším stopem v Římě, hm?

Avatar uživatele vendulakucerova89
vendulakucerova89
před 9 lety

Ahoj bylo by něco pro dva lidi okolo 20. prosince na dva měsíce (případně 2 měsíce a týden)? Nebo termín po silvestru? Přílet do Prahy odlet být nemusí.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, tam to cenově není tak dole, ale stále vzhledem k termínu se jedná o super cenu. 22.12.2013-18.03.2014 - 14.945 Kč - http://bit.ly/1aoTkDy

Avatar uživatele vavrek1
vavrek1
před 9 lety

Ahoj, bolo by nieco na prelome brezna a dubna na 3 tyzdne? Hladal som ale vsetko bolo 15k. Kludne cez vieden :) Diky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, je to za 14.345 Kč na trase Praha - Jakarta - Vídeň, a je to akce China Southern airlines, nikoliv Alitalie. Letenky najdeš téměř na každý den, co že kompenzace za vyšší cenu. http://bit.ly/17HwAJ9

Avatar uživatele alzbeta.janackova
alzbeta.janackova
před 9 lety

Dobry den, ja bych rada odletela kolem 12.-13.12. a vratila se kolem 11.-12.1.- plus minus par dnu. Idealne s moznosti prepravy surfoveho prkna. Mate prosim nejaky tip? Dekuji moc Alzbeta

Avatar uživatele alzbeta.janackova
alzbeta.janackova
před 9 lety

CHtela jsem dodat, na Bali ci Jakartu z Prahy/Vidne/Frankfurtu (nejlip z Prahy :-)))

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, určitě doporučuji využít služeb Emirates, kteří ti surf přepraví zdarma. Letenky vychází na 18.072 Kč, což je o 700 víc než nejlevnější letenka - takže tady není co řešit. Zde - http://bit.ly/178JP6N Pokud bys chtěla letět až na Bali, tak tu letenky také jsou, ale je třeba kontaktovat Emiráty na čísle +420 2390 16320 a zeptat se jich na pravidla přepravy té další aerolinky, neboť je to tarif do Singapuru a odtud letí jiná společnost (http://bit.ly/15DSUjY)

Avatar uživatele alzbeta.janackova
alzbeta.janackova
před 9 lety

Opravdu moc dekuji za super tip

Avatar uživatele strnad.matus
strnad.matus
před 9 lety

Ahoj Dave, naslo by sa nieco pocas Vianoc prosim, idealne pred Silvestrom cca na 2 mesiace a je mi jedno ci by to bolo z Prahy alebo z Viedne a to iste plati o ceste napsat? Dakujem!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, jestli jsem to dobře pochopil, chtěl bys letě +- 25.12.-25.2. ? To bych doporučil spíš Emiráty z Mnichova - http://bit.ly/15tj8qu Tento tarif nelze totiž využít mezi 16-31.12.2013

Načíst všechny komentáře

Další akce