Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nový tarif na letech do jihovýchodní Asie umožňuje podniknout dobrodružné výpravy skrz Indonésií, stejně tak jako dopomůže k levné cestě např. na ostrov  Bali či Lombok. Za letenky na trase Praha - Jakarta - Barcelona zaplatíte pouze 11.236 , v případě návratu do Vídně cena činí 12.302 Kč, a to včetně 30 kg zavazadla. Z Jakarty se za pár stokorun dopravíte letecky po okolí s AirAsia.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období do 15.12.2013 a 1.1.-31.3.2014
  • Maximální doba pobytu: 2 měsíce
  • Prodej do vyprodání míst
Dostupné routingy: Příkladové termíny 2013: 1.-12.X8-29.X8-19/21/23.XI, 25.11.-10/12/14.XII, 2014*: 13-28.I, 2-23.II (o konkrétní požadavek můžete psát prostřednictvím komentářů pod příspěvkem. Upřesněte prosím letiště - Barcelona, Praha, Vídeň)

K ceně je nutné připočítat odletovou taxu z Indonésie, která v Jakartě činí 300 Kč na mezinárodních letech. Vízum do Indonésie lze získat na příletovém letišti za 25$ na dobu 30 dní.

Jak na přípoj

Cesta na vídeňské letiště je otázkou pohodlné jízdy autobusy Student Agency, a to za cenu 520 Kč při odjezdu z pražského Florence. Z Barcelony se levně dopravíte nejen do Prahy se společností Vueling za ceny od 55 EUR.

Ubytování v Indonésii

Ačkoliv předpokládám, že většina cestovatelů hledá ubytování až po příletu do Asie, někdy je vhodné mít rezervovaný hotel už předem. Což se zrovna týká i po příletu do Jakarty, neboť hledat kvalitní postel po delších letech není zrovna příjemné. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje v hotelu začínají na 450 Kč / noc.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

106 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ag
ag

ahoj , mas uz nejakou nabídku letenek na 3q 2014?

před 8 lety
Avatar uživatele sf2
sf2

Malé news z Indonesie. Odletové taxy byli zrušeny a turistické vízum na 30 dní je zdarma:-)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele tee07
tee07

Ahoj, sháním levné letenky na Bali ve vánočním termínu někdy mezi 20.12. - 2.1.2014. Můžete poradit, prosím? Děkuji.

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zdravím, ve Vánočním termínu levné letenky nejsou. Výhodněji vychází letět do Jakarty a pak se přemístit místním lowcostem do Denpasaru, letenky začínají na 19,5k - http://bit.ly/1get6Un Pokud ale můžete upravit datum, tak zvolte rovnou Denpasar od 23,1k - http://bit.ly/1aaAlb2

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele koutecky
koutecky

Ahoj, chcem ve dvou do Jakarty. Dovolenou máme tak přesně na měsíční vízum. Odlet z Prahy nebo Vídně je o víkendu nejlíp 18.1 a přílet do Prahy či Vídně okolo 18.2.2014 (ne později). Jak to vidíte vy? Po indonesii se budem pohybovat podle aktuálního počasí. Mimo LIon a Air Asia lze taky koupit online letenky i od jiných vnitrostátních přepravců? jako např. Garuda, Sriwijaya, Merpati asi ne co :) to už bych chtěl moc.

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Honzo, no já bych to hlavně viděl na routing Budapešť - Jakarta - Praha ;) termín je zachován 19.01.-18.02. za cenu 12.053 Kč - http://bit.ly/1dJBFo8 ... lepší neseženeš Rezervaci letenek můžeš zkusit provést na jejich webu, v globálních systémech nebudou.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Ahoj, mám ještě dotaz - je pravda, že není možné koupit letenky z ČR společnosti Lion Air?? Kvůli tomu, že neakceptují naše karty????

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

O tom jsem neslyšel.. Nevidím k tomu hlavně sebemenší důvod :) to spíš měl zase někdo zablokovanou platbu online...

před 8 lety
Avatar uživatele sellandenjoy
sellandenjoy

Čaj, byl jsem v Manadu 2x (2009,2010), z Kuala Lumpur létala AirAsia, ale linku bohužel zrušili, půl roku jsem s nimi řešil vrácení peněz za zakoupenou letenku. S LionAir jsem měl zkušenost, že akceptovali jen jihoasijské platební karty, takže jsem se neobešel bez místního prostředníka na zaplacení, českou kartu to prostě nezvalidovalo. Ale jsou to již tři roky, možná se zmodernizovali... ;-)

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Tak pořád přemýšlím a napadla mě další věc. Pokud je náš cíl pobytu v Indonésii ostrov Sulawesi - nevyplatí se tedy letět do Kuala Lumpur a pak teda s Air Asia rovnou do Makassar? Do Jakarty vlastně nepotřebujeme..

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Problém je v tom, že do KL toho moc neletí :D A navíc z jakarty také letí AirAsia na Makassar. Níže vypsané varianty jsou nejlevnější, jak se lze do Indonésie dostat. Autobusové spoje jsou v předprodeji vždy tak na 3 měsíce dopředu. Takže zde je třeba chvíli počkat. Doprava na letiště je otázkou jednoho přesednutí na letištní autobus ;) A pokud chcete tedy letět nutně z Prahy, tak počítej s cenou 14.5k jen za letenku, tedy 15k komplet, což je pořád o 2 tisíce více, než kdybyste se projeli do Budapešti - http://bit.ly/14eM5Jv Osobně nevidím důvod se fixovat na Prahu, neušetříš jak na čase, tak ani na financích, neboť tam ty spoje prostě nejsou. Tedy: 1) poletíte z/do Prahy a zaplatíte 16,5tis., doba cesty 20h 2) poletíte Praha/Vídeň a zaplatíte 15tis., doba cesty 20h 3) poletíte Praha/Vídeň a zaplatíte 14tis., doba cesty 48hodin 4) poletíte Budapešť/Vídeň a zaplatíte 13tis., doba cesty 20h

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

ok, ok :-))) fakt Tvoje varianta vychází nejlépe!! :-))) já jsem to přes KL myslela i z toho hlediska, že když tak člověk mrkne na tu mapu, tak vlastně ta Jakarta je trošku zajížďka... že vlastně, když chceme na Sulawesi, tak je to z KL blíže než z Jakarty.. že vlastně je zbytečné letět do Jakarty a pak na Sulawesi, když vzdušnou čarou je to z KL na Sulawesi kousek... jsem tedy rozhodlá pro tento Tvůj první návrh: http://cestujlevne.gol.idc.cz/?action=vFlights&flights[0][departureDate]=2014-02-10&flights[0][destination]=CGK&flights[0][origin]=BUD&flights[1][departureDate]=2014-03-04&flights[1][destination]=VIE&flights[1][origin]=CGK&travelers[0]=ADT&returnTicket=multi&vendor=AZ&step=ChooseFromFour Mohl bys mi prosím ještě vysvětlit, které časy jsou naše a které už jejich? Příjezd od Jakarty 22:25 je už jejich čas, že?? A při cestě zpět to jsou jejich časy vše?? Pak také nevím, jestli se mi vyplatí koupit letenku Jakarta-Makassar už nyní z Čech /když jsou teď nějaké ty akce/ anebo rovnou na místě??? Je potřeba ji rezervovat předem??

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ještě mě napadlo, co to vzít na druhou stranu časové osy? Vídeň - Jakarta - Praha za 13.567 Kč - http://bit.ly/151FEMh 20.01.-11.02.2014 Celkem to vyjde o 1100 Kč dráž, než ta nejlevnější varianta. Jen abys neřekla, že jsem tě tlačil pořád do té jedné :-) Jestli je to dál nebo ne nehraje roli, ve výsledku to může být rozdíl 20 minut času, hlavní je cena a to, že se jedná o vnitrostátní let. Navíc jak jsem psal, do KL jsou letenky o dost dražší. Všechny uvedené časy jsou místní! ;) A přípoj na Makassar kupte co nejdřív, přeci jen letíte v sezoně a ceny dolů nepůjdou. Zkuste taky http://www.lionair.co.id/

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Děkuji, děkuji za další varianty - leden nemůžu :-(( ale jinak ta varianta by se mně fakt líbila :-)) myslíš tedy, že si můžu dovolit rovnou teď koupit letenky i na cestu po Indonésii?? Potřebovala bych vlastně Jakarta-Makassar... pak Makassar-Manado a pravděpodobně to samé zpět... je na lety tam spolehnutí? Nemají třeba 1/2 zpoždění? Aby mi pak něco neulítlo a já neplatila zbytečně dopředu letenku :-( jsou tam také velké rozdíly v jednosměrných a zpátečních letenkách??

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Je možné, že Lion Air spojení Jakarta-Makassar nemá?? Nebo jsem idiot a nemůžu to najít?? :-)

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Je to letiště - Ujung Pandang (UPG) :-) A letecká doprava v JV Asii je na velmi dobré úrovni, takže půl dne fakt nehrozí ;) Jednosměrné letenky stojí 1/2 zpáteční, takže i tento problém je zažehnán.

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Aha :-) Dík - tak to bych hledala dlouho :-) když jsem koukala na spoje Air Asia - tak chápu správně, že mají spojení pouze do Makassaru a nikde jinde po Sulawasi nelétají??

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Vyzkoušej mapy dopravců ;) http://www.lionair.co.id/flightroutes.aspx http://www.airasia.com/ot/en/where-we-fly/route-map.page

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Jo, tak to odpovídá :-) já se snad ještě začnu orientovat :-)dík!! :-)Lion Air lítá fakt skoro všude... a vyplatí se mi letět s ním rovnou Jakarta-Gorontalo než s Air Asia Jakarta-Makassar-Manado. Ani promo akce nepomůže, aby to bylo s Air Asie levnější - vzhledem k tomu, že prostě přímo z Jakarty letí pouze do Makassaru... hmm... hmm... prostě je to tak :-))

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele schropferova.lenka
schropferova.lenka

Ahoj, sháním letenku do Jakarty - odlet 11.-13.2. návrat 28.2. - 2.3. nemusí být nutně z Prahy, když se to vyplatí odjinud ;)

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Lenko, je tu letenka 10.02.-27.02. :-) takže o den dřív než potřebuješ, v tvém termínu jsou o 80$ dražší. Tak na to mrkni - http://bit.ly/1dj8J67

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Ahoj, hledáme výhodné letenky do Jakarty na dobu cca 3 týdnů v období cca únor / březen.. nejlépe asi cca půlka února + 1.týden v březnu pro 2 lidi. Prosím o radu!!! Děkuju!! Docela mě děsí cca 19 hodinové čekání na další let..

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Dášo, delší přestup pusť z hlavy, jsou tu i lety s krátkými přestupy. Jen je už docela problém najít takový let z/do Prahy, takže co řikáš na kombinaci Budapešť - Jakarta - Vídeň za 11.903 Kč? Přípoje busem vyjdou do max 1.000 Kč. http://bit.ly/18019fk

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Ahoj Dave, moc Ti děkuju za rychlou odpověď :-) tý jo - to už jakože se sháním pozdě?? Už se opravdu nedá najít nějaká varianta alespoň buď z Prahy či do Prahy?? S termínem mohu kdyžtak i hýbat... píšeš, že spoje se dají okolo 1000,- Kč sehnat.. pokud to ale mám brát tak, že dohromady pro 2 osoby pak necháme za spoje cca 4 tisíce /2 tisíce např. do Vídně + 2. tisíce např. z Budapeště/ - tak je otázka jestli nevzít nějakou letenku okolo 16 tisíc - vše rovnou z Prahy.. co myslíš??

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Pokud pro tebe nehrají 2-3 tisíce na osobu takovou roli, určitě je dobré vzít letenky z Prahy, vycházejí na 16.550 Kč - http://bit.ly/18nECoJ ale Praha - Budapešť s Eurolines stojí 350 Kč Vídeň - Praha se Studentem stojí 520 Kč (odjíždí se z letiště) takže suma sumárum, obětuješ-li "pohodlí" při cestě, ušetříš 3.777 Kč za osobu ;) spoje navíc dobře navazují

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Ušetřit přes 3 tisíce na osobu je pro nás dost.... takže pohodlí budeme obětovat :-) chápu správně to, že kdybych se zajímala dříve, tak by se daly ještě sehnat nějaké lety alespoň s jedním místem z/do Prahy... ale nyní už nejsou.. tj.: letenky se prodávají a ubývají... nabídky nepřibývají - takže to není o tom, že třeba za měsíc, dva by byly další letenky a další nabídky..?? Nejsou tam další možnosti - třeba jet nějaké cca 3 týdny během února??

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Varianty tam jistě jsou, ale časově ani finančně se to nevyplatí, protože v ten okamžik, kdy tam přidám Prahu se čas letu vyhoupne na 48 hodin. což už mi přijde značně nepraktické a věř mi, 12 hodin na letišti v 8 lidech pro nás bylo utrpení, natož 19h ve 2 lidech :D Bohužel je tam problém ten, že v Abu Dhabí je nutné vízum pro opuštění letiště. Takže zvažte variantu s příletem do Vídně, kde na letišti naskočíte do luxusních autobusů Student agency a vystoupíte na Florenci ;)

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Jj... jasný.. bejt někde 19 hodin je děsný :-) ještě dneska jsi Katce v této diskusi nabídnul variantu Budapešť-Jakarta-Praha :-) na leden. Tahle varianta by se mně taky líbila :-) na leden ještě je a na únor už ne? :-)) ksakru!! :-))

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Přesně tak, nejvíc termínů je v roce 2013. Pro únor tam tahle nabídka jaksi schází, třeba přijde, ale třeba taky ne. Risk je to velký, tahle cena je fakt pohodová :) výsledek je již na Vás.

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Fakt moc děkuji za info - nechám si poradit a tuhle variantu vezmeme... jenom ještě budu trošku otravná :-) nešlo by to nakombinovat nějak tak, aby se jelo jako od víkendu do víkendu?? Mám v práci problém s dovolenou a tak by se mi nejvíce hodil odlet pá, so či neděle...a přílet opět pá, so či neděle.. jde to takhle kombinovat?? S tím, že délka pobytu 3 týdny a období únor.. či začátek března..

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

ne-pá 02.-21.02. - http://bit.ly/18rYKfk ne-pá 09.-28.02. - http://bit.ly/1eVRRE5 ne-ne 16.02.-08.03. - http://bit.ly/1657vfB

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Děkuji za trpělivost Dave :-) tak v těchto variantách je při zpáteční cestě šílená čekačka na další let... takže nakonec se jako nejlepší varianta jeví opravdu ten Tvůj 1.návrh!! Počítám, že během dneška to koupím... ten čas příletu do Jakarty toho 11.02. ve 22:25 to je prosím už jejich čas nebo náš?? Snažila jsem se nějak zorientovat, ale nevím :-) při cestě zpět se zdá, že příjezd do Vídně v 18:10 je zase jejich čas..?? Chtěla bych ještě omrknout ty konkrétní autobusové spoje... pokud bys měl taky přímo odkazy i na ně, tak by to bylo super :-)

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Tak teď jsem hledala spoj toho 10.02.2014 do Budapeště a píše mi to, že spojení pro tento datum nejsou zatím dostupná :-((( je to pak náročný dostat se v Budapešti od autobusu na letiště??

před 8 lety
Avatar uživatele Dasa Lukavska
Dasa Lukavska

Ještě mě napadla poslední varianta - není tam možnost Praha-Jakarta-Vídeň - nebo Vídeň-Jakarta-Praha tedy v jiném období než únor? Když jsi psal, že únor má málo variant... březen či duben by na tom byl lépe?? Doba pobytu opět cca 3 týdny...

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele kacenka.zem
kacenka.zem

Zdravím, chtěla bych letět v půlce ledna cca na 14 dní na Bali...Jaké jsou prosím nejvýhodnější možnosti?? Předem děkuji za odpověd´. Katka

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zdravím Katko, nejlepší variantou je zajistě letenka na trase Budapešť - Jakarta - Praha za 11.920 Kč - http://bit.ly/14V6V2U Dále pak z Jakarty, v závislosti zda budeš chtít zůstat i zde, koupíš přípoj na AirAsia.com za pár stovek ;)

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele katka.svobo.dova
katka.svobo.dova

Shanim 6 letenek praha jakarta viden, nejlepe vanocni termn 20.12.-10.1.2014

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Katko, pro Váš termín vychází nejlépe zpáteční letenka přímo z Prahy, a to za 18.149 Kč / osoba. Bohužel se na nižší cenu s takovým počtem lidí nejde dostat a kombinace letišť je v tento Vánoční čas mimo. http://bit.ly/16wO9NU

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele baghdatis
baghdatis

Ahoj, chceme jet ve dvou v březnu na Bali cca na 14-16 dní...mohl bys nám poradit nejlevnější spojení? Odlet Praha/Vídeň/Mnichov atd..a vrácení taky, ale nejlepší by bylo vrátit se do Phy. Díky moc

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Petře, těch možností tam moc není, takže můžete vzít např. Budapešť - Jakarta - Praha na 13.-25.03. za 11.867 Kč - http://bit.ly/14XGBjv

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele lucierebickova
lucierebickova

Dobry den:) rada bych Vas poprosila o pomoc. rada bych odletela do indonesie, konkretne na bali nekdy kolem poloviny ledna a vratila se kolem 10.cervence. Lze letenku nejak nakombinovat, aby odrazela tuhle cenove velmi peknou nabidku? zatim jsem na devatenacti tisicich... Diky za radu, Lucie

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Lucie, ve Vašem případě je problém s dobou pobytu. Většina akcí je omezena maximálně 3 měsíci. Doporučuji se tedy vydat na cestu následovně: Praha - Miláno s easyjet.com, letenka na 16.01. za 789 Kč Miláno - Jakarta - Mnichov - http://bit.ly/1eeJ7KE - 16.01-09.07. za 15.169 Kč (nebo rezervace na https://www.cestujlevne.com/go-etihad-multicity za 569€/14.650 Kč). Jakarta - Bali už zakoupíte dle požadavků na airasia.com (viz. aktuální akce na hlavní stránce). Z Mnichova pak jezdí několik autobusových dopravců do ČR

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele sarka.j
sarka.j

Ahoj, bylo by 6 letenek Praha-Jakarta-Vídeň s odletem 18./19.1., návrat 3./4.2. Díky! Šárka

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Šárko, levnější varianta vychází na trasu: Budapešť - Jakarta - Praha, a to za 11.867 Kč - http://bit.ly/14ICZXG Navíc do Budapešti jsou levnější jízdenky jak do Vídně, a přílet do Prahy bude lepší než odlet (?)..... Akorát teď koukám, že v té ceně jsou jen 4 místa už. Pro 6 lidí je určitě PRG-CGK-VIE, tam je cena 14.277 Kč / osoba - http://bit.ly/18eWJmD

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele prodejrb
prodejrb

Ahoj, chtěl bych letět ve dvou v lednu a vrátit se v únoru je jedno kdy... celkem na 30 dní. Díky za tip. Matěj

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Matěji, můžeš se vydat na cestu 12.1.-11.2. za 11.867 Kč ;) http://bit.ly/14Itfgg

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele petra.skodova
petra.skodova

Ahoj, můžu se ještě zeptat na letenku Praha-Jakarta-Budapešť s odletem po vánocích a vracet se cca za 20 dní.

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, možnost tu je za cca 14k s odletem 28.prosince, ale obě cesty zaberou 50 hodin.. Budeš chtít tuto letenku sestavit? Pak odlet 7.ledna, tam je cena nižší o 2tis., ale stále dlouhá přeprava.

před 8 lety
Avatar uživatele prodejrb
prodejrb

Díky :)

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele petra.skodova
petra.skodova

Ahoj, byly by volné 4 letenky z Prahy kolem 28.12.2013 na cca 20 dní?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, možnosti jsou následující: Praha - Jakarta - Praha za 17.491 Kč - http://bit.ly/1etpe11 Budapešť - Jakarta - Vídeň za 15.251 Kč - http://bit.ly/1e62uGI

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele baaba
baaba

Ahoj, můžeš mi prosím poradit nejlepší termín v období: konec listopadu/začátek prosince s návratem v na konci ledna/začátkem února (pobyt 2 měsíce). Díky L.

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Lucko, např.: 1.12.2013 - 30.1.2014, Budapešť + Vídeň za 11.862 Kč - http://bit.ly/17KKCtL nebo pak je ještě možné letět z Prahy s delším stopem v Římě, hm?

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele vendulakucerova89
vendulakucerova89

Ahoj bylo by něco pro dva lidi okolo 20. prosince na dva měsíce (případně 2 měsíce a týden)? Nebo termín po silvestru? Přílet do Prahy odlet být nemusí.

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, tam to cenově není tak dole, ale stále vzhledem k termínu se jedná o super cenu. 22.12.2013-18.03.2014 - 14.945 Kč - http://bit.ly/1aoTkDy

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele vavrek1
vavrek1

Ahoj, bolo by nieco na prelome brezna a dubna na 3 tyzdne? Hladal som ale vsetko bolo 15k. Kludne cez vieden :) Diky

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, je to za 14.345 Kč na trase Praha - Jakarta - Vídeň, a je to akce China Southern airlines, nikoliv Alitalie. Letenky najdeš téměř na každý den, co že kompenzace za vyšší cenu. http://bit.ly/17HwAJ9

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele alzbeta.janackova
alzbeta.janackova

Dobry den, ja bych rada odletela kolem 12.-13.12. a vratila se kolem 11.-12.1.- plus minus par dnu. Idealne s moznosti prepravy surfoveho prkna. Mate prosim nejaky tip? Dekuji moc Alzbeta

před 8 lety
Avatar uživatele alzbeta.janackova
alzbeta.janackova

CHtela jsem dodat, na Bali ci Jakartu z Prahy/Vidne/Frankfurtu (nejlip z Prahy :-)))

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, určitě doporučuji využít služeb Emirates, kteří ti surf přepraví zdarma. Letenky vychází na 18.072 Kč, což je o 700 víc než nejlevnější letenka - takže tady není co řešit. Zde - http://bit.ly/178JP6N Pokud bys chtěla letět až na Bali, tak tu letenky také jsou, ale je třeba kontaktovat Emiráty na čísle +420 2390 16320 a zeptat se jich na pravidla přepravy té další aerolinky, neboť je to tarif do Singapuru a odtud letí jiná společnost (http://bit.ly/15DSUjY)

před 8 lety
Avatar uživatele alzbeta.janackova
alzbeta.janackova

Opravdu moc dekuji za super tip

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele strnad.matus
strnad.matus

Ahoj Dave, naslo by sa nieco pocas Vianoc prosim, idealne pred Silvestrom cca na 2 mesiace a je mi jedno ci by to bolo z Prahy alebo z Viedne a to iste plati o ceste napsat? Dakujem!

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, jestli jsem to dobře pochopil, chtěl bys letě +- 25.12.-25.2. ? To bych doporučil spíš Emiráty z Mnichova - http://bit.ly/15tj8qu Tento tarif nelze totiž využít mezi 16-31.12.2013

Přidat odpověď
před 8 lety
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Další akční letenky

Horké prameny
ušetříš až 42%
To budou fotky!
Pisa šikmá věž
ušetříš až 65%
To budou fotky!
Tenerife ubytování
ušetříš až 33%
Tam to bude krásný!
Barcelona
ušetříš až 44%
Všude dobře, co doma!
5294 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indonésie
Indonésie

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie