Jarní Budapešť v 4*h se snídaní - 779 Kč.

Jak akci využít?

Využili jste nedávné akce na jízdenky 1+1 zdarma a chystáte se do Budapešti? Pokud stále pátráte po levném a kvalitním ubytování, na portálu HRS jedno takové najdete.

Hotel City Inn oceněný 4* nabízí dvoulůžkové pokoje na několik březnových termínů za 118 zlotých / 779 Kč. V ceně je ubytování pro 2 osoby a kontinentální snídaně.

V okolí naleznete Národní muzeum, u hotelu pak přímo stanici budapešťského metra, kterým se za pár minut přesunete i na odlehlejší stranu centra města.

Jak do Budapešti?

Nejlevnější dopravu nejen mezi Prahou a Budapeští poskytuje tuzemský autobusový dopravce EurolinesZa zpáteční jízdenky (i víkendové) zaplatíte při dostatečném předstihu pouze za 680 Kč. Standardní ceny však nepřesahují hranici 800 Kč, a to ani u dopravců jako je Student Agency (950 Kč) nebo Orangeways (800 Kč). Fanoušci drážního systému mohou využít taktéž spojů ČD, při ceně do 1.000 Kč.

Autobusy Eurolines vyjíždí na prodloužený víkend v pátek v 7:00 a zpět z Budapešti v neděli v 15:00. Aktuálně je stále možné nalézt termíny v ceně 1+1 zdarma.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lafa2

Dobrý den, při objednání termínu do Budapešti, lze vybrat cena DOSPĚLÝ/STUDENT/WEEKEND-nejnižší cena. Googlil jsem, ale nevím co to znamená ta sleva WEEKEND. Můžete mi prosím poradit. Termín 7.-9-.3 2014. Děkuji Tomáš Nejedlý

Dobrý den Tomáši, spoje označené "W" pro Vás znamenají možnost nákupu výhodnější jízdenky, v dalším kroku si vyberete z nabídky Jízdné místo Dospělý, tak Weekend a rázem máte levnější jízdenku.

Avatar uživatele gugos005

Na takovou akci cekam, bohuzel az 3.4 - 4.4, no a pak do kyjeva do hiltonu :D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam jsi ještě nebyl!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce