Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Využili jste nedávné akce na jízdenky 1+1 zdarma a chystáte se do Budapešti? Pokud stále pátráte po levném a kvalitním ubytování, na portálu HRS jedno takové najdete.

Hotel City Inn oceněný 4* nabízí dvoulůžkové pokoje na několik březnových termínů za 118 zlotých / 779 Kč. V ceně je ubytování pro 2 osoby a kontinentální snídaně.

V okolí naleznete Národní muzeum, u hotelu pak přímo stanici budapešťského metra, kterým se za pár minut přesunete i na odlehlejší stranu centra města.

Jak do Budapešti?

Nejlevnější dopravu nejen mezi Prahou a Budapeští poskytuje tuzemský autobusový dopravce EurolinesZa zpáteční jízdenky (i víkendové) zaplatíte při dostatečném předstihu pouze za 680 Kč. Standardní ceny však nepřesahují hranici 800 Kč, a to ani u dopravců jako je Student Agency (950 Kč) nebo Orangeways (800 Kč). Fanoušci drážního systému mohou využít taktéž spojů ČD, při ceně do 1.000 Kč.

Autobusy Eurolines vyjíždí na prodloužený víkend v pátek v 7:00 a zpět z Budapešti v neděli v 15:00. Aktuálně je stále možné nalézt termíny v ceně 1+1 zdarma.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lafa2
lafa2

Dobrý den, při objednání termínu do Budapešti, lze vybrat cena DOSPĚLÝ/STUDENT/WEEKEND-nejnižší cena. Googlil jsem, ale nevím co to znamená ta sleva WEEKEND. Můžete mi prosím poradit. Termín 7.-9-.3 2014. Děkuji Tomáš Nejedlý

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Dobrý den Tomáši, spoje označené "W" pro Vás znamenají možnost nákupu výhodnější jízdenky, v dalším kroku si vyberete z nabídky Jízdné místo Dospělý, tak Weekend a rázem máte levnější jízdenku.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele gugos005
gugos005

Na takovou akci cekam, bohuzel az 3.4 - 4.4, no a pak do kyjeva do hiltonu :D

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Honem, dokud jsou místa!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
Jedem!
Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Tam chceš!
Sofie
ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
5562 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?