Jarní Paříž na víkend s letenkami z Prahy - 1.715 Kč.

Francie
Před 2 lety

Jak akci využít?

I bez volna v práci lze podniknout krátký výlet do evropských metropolí. Jedním z příkladů levných eurovíkendů může být i Paříž, a to s letenkami z Prahy již za 1.715 Kč v závislosti na počtu osob. K tomu, abyste se mohli projít podél řeky Seiny, navštívit muzeum Louvre a v neposlední řadě se vyfotit s Eiffelovou věží v zádech vám postačí přesně víkend, od pátku do neděle.

Příkladové ceny jsou uváděny bez poplatku za platbu 375 Kč, který je rozpočítán mezi celkový počet osob.

  • Rezervuj letenky Praha - Paříž za 1.715 Kč na easyjet.com
  • Prodej do aktualizace cen, počet míst omezen
Nejlevnější termíny jsou v průběhu března. Např. víkend v rámci Valentýna i další po zbytek roku až do června pořídíte za ceny do 2 tisíc korun za zpáteční letenku.

Nejlevnější hotely v termínu 6.-8.března vycházejí na 2.483 Kč / pokoj. Vždy však věnujte dostatečnou pozornost lokalitě hotelu, a to proto, abyste nemuseli každý den trávit 2 hodiny dojíždění pařížským metrem.

Vzhledem k nešťastnému příletu před půlnocí pojedete noční linkou N140 nebo N143 na Gare de l´Est za 6€. O dalších možnostech levné dopravy z letiště Charles de Gaulle do centra Paříže se můžete dozvědět na našich stránkách o letišti.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

5 komentářů

Avatar uživatele dima7

Možná tady Jakub měl na mysli, jestli za stejnou cenu nakoupí letenky na jaro i v prosinci... Dotaz - jak je to s případným stornem? Pokud by se zakoupili 2 letenky nyní, ale v březnu by bylo potřeba tyto letenky stornovat, tak je tam nějaký storno poplatek, případně jeslil je vůbec možné je stornovat nebo propadne celá částka? Děkuji

Dobrý den, letenky stornovat nelze.

Avatar uživatele jakub282

Dobrý den, bude tato cena letenek dostupná i v prosinci nebo je to omezená akce a pak už budou jenom dražší? Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele Jarda85

Dobrý den Jakube, prodej do aktualizace cen, počet míst omezen. Pokud chcete letět v prosinci, počitejte s vyššími cenami ovlivněnými vánočním obdobím.

Avatar uživatele dm.tr

Opravdu, jak psal včera Ivan: někteří diskutující neumí číst.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie