Jarní Paříž na víkend s letenkami z Prahy - 1.715 Kč.

Jak akci využít?

I bez volna v práci lze podniknout krátký výlet do evropských metropolí. Jedním z příkladů levných eurovíkendů může být i Paříž, a to s letenkami z Prahy již za 1.715 Kč v závislosti na počtu osob. K tomu, abyste se mohli projít podél řeky Seiny, navštívit muzeum Louvre a v neposlední řadě se vyfotit s Eiffelovou věží v zádech vám postačí přesně víkend, od pátku do neděle.

Příkladové ceny jsou uváděny bez poplatku za platbu 375 Kč, který je rozpočítán mezi celkový počet osob.

  • Rezervuj letenky Praha - Paříž za 1.715 Kč na easyjet.com
  • Prodej do aktualizace cen, počet míst omezen
Nejlevnější termíny jsou v průběhu března. Např. víkend v rámci Valentýna i další po zbytek roku až do června pořídíte za ceny do 2 tisíc korun za zpáteční letenku.

Nejlevnější hotely v termínu 6.-8.března vycházejí na 2.483 Kč / pokoj. Vždy však věnujte dostatečnou pozornost lokalitě hotelu, a to proto, abyste nemuseli každý den trávit 2 hodiny dojíždění pařížským metrem.

Vzhledem k nešťastnému příletu před půlnocí pojedete noční linkou N140 nebo N143 na Gare de l´Est za 6€. O dalších možnostech levné dopravy z letiště Charles de Gaulle do centra Paříže se můžete dozvědět na našich stránkách o letišti.

Sdílej akci s přáteli

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele dima7
dima7

Možná tady Jakub měl na mysli, jestli za stejnou cenu nakoupí letenky na jaro i v prosinci... Dotaz - jak je to s případným stornem? Pokud by se zakoupili 2 letenky nyní, ale v březnu by bylo potřeba tyto letenky stornovat, tak je tam nějaký storno poplatek, případně jeslil je vůbec možné je stornovat nebo propadne celá částka? Děkuji

před 4 lety
David Eiselt

Dobrý den, letenky stornovat nelze.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele jakub282
jakub282

Dobrý den, bude tato cena letenek dostupná i v prosinci nebo je to omezená akce a pak už budou jenom dražší? Děkuji za odpověď.

před 4 lety
Avatar uživatele Jarda85
Jarda85

Dobrý den Jakube, prodej do aktualizace cen, počet míst omezen. Pokud chcete letět v prosinci, počitejte s vyššími cenami ovlivněnými vánočním obdobím.

před 4 lety
Avatar uživatele dm.tr
dm.tr

Opravdu, jak psal včera Ivan: někteří diskutující neumí číst.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 72%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 23%
Honem, dokud jsou místa!
3809 starších akcí