Jarní a letní zpáteční letenky do Paříže z Prahy - 1.850 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Dopravce Transavia uvolnil do prodeje několik desítek zlevněných letenek na trase Praha - Paříž Orly. Cesty lze naplánovat na měsíce duben, květen a červen s ideálními časy letů - odlet ráno a večer můžete využít též k rychlé jednodenní návštěvě. Zpáteční letenky vyjdou na 68 eur, v přepočtu 1.850 Kč.

  • Praha - Paříž za 68 € / 1.850 Kč rezervuj na transavia.com
  • Cesty od dubna do června 2016
  • Prodej do vyprodání míst
Zavazadlo v ceně je limitováno rozměry 55x40x25 cm a váhou 10 kg.

Před cestou

Letiště Orly - doprava

Z letiště Orly je doprava snadnější a levnější než z většího letiště CDG. Přímo od terminálu odjíždí tramvaj číslo 7 s konečnou zastávkou na Villejuif-Louis Aragon, tedy stanici pařížského metra. K cestě do centra budete potřebovat 2 lístky Ticket t+.

Hotely

Ubytování v Paříži pohodlně vyhledáte a zarezervujete na portálu booking.com/paris. Doporučujeme se držet ve vnitřní části města, dojíždět každý den z okraje města není optimální.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele TRADER

Co CHYBA na cestujlevne.COM. Samostatná sekcia na: Zlavy na HOTELY!! A cestujlevne.COM začne hrať iný poker s cestovkami.

Avatar uživatele Aguero

To ubytovani teda zadna slava..:/ nejaky retezec nema treba akci, nebo chybku? :D

Minulý týden jsem koupil za 1400/os zpátečky z Blavy s Ryannem. Checkněte, třeba ještě jsou :) (květen - červenec byly)

Avatar uživatele Dovolena123

Ano jenomže ryan lítá na buevais kde nechas 17 eur za jednu cedtu z letiste takze se ti letenky rázem prodraží o 1000 kč cca na osobu, navic tam jsou fronty a levnějši možnost jako např v londyne easybus neexistuje, osobni zkusenost

Škoda že není jednodenní o víkendu.

Avatar uživatele nemam

Zajímavé že v názvu příspěvku mluvíte o jarních letenkách, ale na screenshotech máte vybrané letenky v létě :-)

To se má tak, když napíšu letní, hned by tu byl druhý komentář, že převážná část termínů je na jaře :D

Avatar uživatele anton11

tak ale do 21. juna je este jar :D

Avatar uživatele monika.jungmannova

Ahoj, měla jsem letět s Transavií 7.5. ráno do Paříže a zpět 10.5. večer. Let 7.5. mi zrušili a jako náhradu mi zaslali nabídku na let 9.5. ráno do Paříže a zpět 9.5. večer. Chtěla jsem letenky zrušit a koupit si je na termín 5.5. ráno do Paříže a zpět 8.5. večer. Nikdo z Transavie se mnou ale nekomunikuje...Info o zrušení letu mi zaslali v pátek 18.5. a měli se mi ozvat do 24 hodin. Mám strach, že pokud neprodají dostatek letenek, tak let zase zruší a ceny letenek s blížícím se květnem stále stoupají...:-( Máte někdo zkušenost ohledně rušení letů u Transavie?

Avatar uživatele strosm

No to je zajímavé... proč transavia zrušila let 7.5.... to rozhodně nebude slabá poptávka... by mě zajímalo, co je skutečným důvodem

Avatar uživatele tim

Skutečným důvodem by mohlo být například toto: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/398303-on-line-je-to-nase-prace-k-utokum-v-bruselu-se-prihlasil-islamsky-stat.html

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Azory a Madeira během jedné cesty z Norimberka se zastávkou v Portu
-39 %

Tam jsi vždycky chtěl!

3v1: Hopsání po jihovýchodní Asii s EVA Air
-24 %

Tam chceš!

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie