Jednodenní jarní trip z Prahy do Londýna - 958 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kollle

nedaří se mi najít za tuto cenu, ani za tu vyšší bez členství, vždy min. 3500/osobu. Je asi pozdě že ;)

Avatar uživatele lukas

Ano, nejlevnější letenky byly pryč hned po zveřejnění nabídky :-)

V Londýně jsme byli již poněkolikáté, v minulosti vždy na víc dnů, ale za ten jeden den se toho překvapivě dá stihnout spousta: http://www.cz-milka.net/digifotogalerie/2014-12-14-velka-britanie-londyn/

Avatar uživatele pavel.rubas

Po čerstvé zkušenosti doporučuji na fish and chips zajít do bistra Baileys www.baileysfulham.com, podle hodnocení Tripadvisor jde o osmou nejlepší restauraci v Londýně, která má cenu "pochoutky" i s nealko nápojem 8 liber a je tak nějak mezi podniky s hvězdami od Michelina :-). Bistro má úžasnou atmosféru a těší se oblibě u místních. Jeďte na stanici Parsons Green (zelená linka) a potom kousek pěšky. Co se týká noclehu, tak ideální poměr cena:poloha:kvalita nabízí www.inn london.co.uk za cenu 20 liber/osoba.noc.

Avatar uživatele Hana.vidomusova

Jenom opravdu nepodceňujte délku transferu z centra na letiště, bývají zácpy...

Avatar uživatele petrr88

Myslím že jeden den je sakra málo, než se dostanete z letiště, obejdete pár památek, tak už máte odlet.. Já byl tedka v Londýně tři dny a tak tak jsem to stihl obejít všechno, ale ve spěchu. Myslím, že ty minimálně dva tři dny byste tam měli zůstat pokud chcete něco vidět. Hotel se dá sehnat i za 1300kč pro dva na noc, což není tak moc.

Avatar uživatele Truhlik

koukam ze je to tu sama socka - kazdej kouka na kazdou korunu - cesi

Avatar uživatele Daniel Koenig

Všichni a všude se snaží ušetřit. Rozhazovat umí jen pako vážený pane. Hezký pozdrav ze Seychell ( koupeno samozřejmě pře cestujlevně.com )

Avatar uživatele smokey55

Diky za super tip na trip do London. Zabookované :) Čakáme na dalsie

Avatar uživatele martina.vichova01

Zdravím :-) Kolik si tak nechat času na ten transfer? Myslím tím, v kolik ráno odjíždět? Když je v 7 přílet, stihneme se do 7:50 vymotat z letiště? :D Díky :-)

Avatar uživatele Adela.Janouskova

Pokud budete cestovat bez odbaveného zavazadla a let nebude mít zpoždění, tak je to v pohodě. :) Luton je malé letiště.

Avatar uživatele martina.vichova01

díky moc, koupeno :)

Avatar uživatele kosmider

Sado Maso jednodenní výlet se prodával na slevomatu za 999,- Večer odjezd z Brna a Ostravy, ráno vás vyhodili na pláží v Itálii a večer nabrali zpět a jeli domů. Nejlepší byli otázky, jestli má dítě to 5 let nějakou slevu ... Ach jo

Avatar uživatele bulva

Muzes dat i hostel nebo couchsurfovat

Avatar uživatele KubajsM

To naprostý souhlas :-). Popřemýšlíme, asi si díky vašim stránkám najdu lépe placenou práci :). Obrovská pochvala a obdiv. Díky :-)

Avatar uživatele Venedet

než se dostanete z/ na letiště v Londýně, je půl den v tahu, takže ve finále z toho vyjde dvouhodinová procházka kolem památek a hodina na fis&chips s jednim Ale :)

Avatar uživatele talbar

No, stejný výlet jsem absolvovala před dvěma lety, a naprosto v klidu jsem stihla obejít základní pamětihodnosti a ještě zakotvit na Oxford Street...Cesta z Lutonu přímo do centra trvá cca hodinu.

Avatar uživatele KubajsM

To je rychlovka, celodenní výlet (viz náhled) je už o 300 Kč dražší :-D Než se člověk alespoň rozmyslí, tak už nemá o čem :-D

Celodenní výlet = úspora min. 1500,- za hotel :-)

Avatar uživatele nikol.figalova

Záleží na tom, co člověk od ubytování čeká :) My v hostelu platíme 350 za noc i se snídaní a za 20 minut dojdeme pěšky k Marble Arch. Když člověk přijde po celém dni utahaný, padne do postele a je mu jedno, jestli je na pokoji sám nebo s deseti dalšími lidmi :D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější letenky z Prahy do Říma
-41 %

To musíš vidět!

Letenky na víkendy z Prahy do Amsterdamu
-20 %

Tam chceš!

Podzimní 1+1 zdarma s Eurolines
-50 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království