Jednodenní letecký trip do Bruselu z Prahy - 1.549 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michal.hlavicka

Ahoj, netušíte někdo, kdy bude možné rezervovat transfer z letiště a zpět na listopad? Zatím mají aktivní transfery pouze do října. Mám letenky na 23.11. Díky

Jízdenky jde kupovat pouze dva měsíce dopředu +- pár dnů.

Avatar uživatele Kamil Borovička

Děkuji autorům toho webu za super tipy. Již vlastně na dovolené jezdím pouze dle destinací na Vašem webu, kam bych dříve jen tak nejel. Neuvažujete o přidání položky nebo tlačítka "DONATE" na Váš web ? Já osobně bych za každou letenku, co dle vašich tipů koupím rád poslal i něco Vám za Vaši práci a úsilí.

Pokud to dobře chápu,jsou odměňováni za každou koupenou letenku, pokud se na ni prokliknete z tohoto webu. Alespoň doufám, že to tak funguje, protože odměna je určitě na místě.

Nikoliv za každou, např. lowcost žádné provize neposkytuje. Více o tom, jak vyděláváme zde - https://www.cestujlevne.com/uvod/#3 :)

Avatar uživatele Kamil Borovička

Letenky a auto jsem již přes Vás kupoval, ale přesně chápu, že z lowcost letenek Vám nic "nejde". No nechám to na Vás, ale já osobně, když tu bude možnost Vám občas za nějaký typ přispět, toho rád využiji. Bez Vás stránek bych totiž za pár korun nepoznal takovou část světa.

Avatar uživatele radeczek1

Dave, právě z toho úvodu "Jak vyděláváme?", jsem nabyl dojmu, že máte provizi opravdu z každé letenky, na kterou se prokliknu z vašeho webu. Já přes vás během 4 měsíců nakoupil dvakrát, ale vždy od nízkonákladovky, takže ze mě máte zatím kulový. To mě mrzí. Ale za to jsem tu každý den, takže za zobrazení reklamy něco kápne... :)

Avatar uživatele preima

Ještě doporučuji zajít do hospody přímo naproti Jeanneke Pis - mají tam cca 30 druhů točených piv, stojí za ochutnání alespoň pár druhů :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

To musíš vidět!

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Tam to bude krásný!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Belgie  

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie