Jednosměrné letenky z Bali do Londýna v byznys třídě za 9.900 Kč.

Indonésie
Před 9 měs

Jak akci využít?

Nejen trvale žijící Češi na Bali či nomádi mohou využít jednosměrného tarifu mířícího z Denpasaru přes Manilu na londýnské letiště Heathrow. Jedná se o chybu, kdy v ceně chybí jedna nula a tak je tarif "zlevněn o 90%". Chcete-li zpestřit návrat z Asie letenkou v byznys třídě zahrnující vstupy do salónků a prémiové služby během letu, s nákupem rozhodně neváhejte.

  • Bali - Londýn (jednosměrně) za 9.900 Kč rezervuj >>
  • Cesty od 1.7.2016 a dále bez omezení
  • Letenka je plně refundovatelná
V ceně letenky máte zahrnuta dvě zavazadla, každé o 23 kg, plnohodnotné prémiové menu během letu, polohovatelná prostorná sedadla a vstupy do letištních salónků v Denpasaru i Manile.

Zároveň si nezapomeňte připsat proletěné míle do věrnostního programu, nejspíše k Etihadu. Detailní recenzi byznys třídy najdete na dreamtravelpoints.com.

Z Londýna

Domů se z Anglie přesunete zase lowcostově, vezmete letenky přes Ryanair nebo Wizz Air do Prahy, Brna, Ostravy či Bratislavy a společně s přesunem mezi letišti vás cesta vyjde okolo 1.200 Kč.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

16 komentářů

Avatar uživatele jstrnad1

Tak změna zdarma není - alespoň podle Student Agency. Požadoval jsme změnu data - chtějí doplatit 600 transkační poplatek + 67220 doplatek do ceny letenky. Na položenou otázku, proč je cena nové letenky (cca. 42000CZK) levnější než změna, která vyjde 2x dráž, že to tak může být, ale je tam storno zdarma a pak by se dala zakoupit nová letenka.... Slušnej oddíl. Dají se někde změnit fare rules zpětně?

Avatar uživatele jstrnad1

edit: Ne změnit fare rules, ale ZJISTIT!

Avatar uživatele j.pikaso

Uz nejsou. Tak snad priste

Avatar uživatele MichalS

Vypadá to že už je to pryč

Avatar uživatele kickass1

PAL business podle reviews nic moc :/

Avatar uživatele j.pikaso

Tak ze jestli to chapu spravne, koupim si ji treba na zari a vzapeti zrusim termin odletu a muzu si ho presunout treba na unor za tech cca. 10000kc. Dekuji

Avatar uživatele lukas

Ano, tarifní podmínky umožňují změnu termínu, ale vždy je potřeba kontaktovat prodejce letenky, aby sdělil konkrétní podmínky změny či storna.

Avatar uživatele c.tru

a nesel by k tomu najit i jednosmerny let (v economy) tam? nekdy pred Vanoci treba? Dik. (eventuelne obousmerny s tim, ze zpatky bych letel v byznysu BA :-) )

Avatar uživatele c.tru

sorry, myslel jsem byznys Philippine Airlines. Jo a jeste dotaz, tu letenku "tam" bude lepsi shanet driv nebo pozdej? Jestli jako ceny pujdou spis nahoru nebo dolu? diky

Avatar uživatele Offloaded

http://www.letenky.cestujlevne.com

Obecně jednosměrné letenky do Asie vyjdou okolo 8 tisíc, takže směřuj KUL nebo SIN a pak přeleť :)

Avatar uživatele c.tru

Dik. A ten vyvoj cen je zpravidla jaký? ...čím dřív nebo čím pozděj tím levnější?

Avatar uživatele martina.valaskova

Dobry den, to ze je letenka "plne refundovatelna", znamena, ze ji muzu treba par dni pred odletem zrusit?

Přesně tak Martino :) UNLESS OTHERWISE SPECIFIED CANCELLATIONS ANY TIME CANCELLATIONS PERMITTED. NOTE - FULL REFUND PERMITTED. CHANGES ANY TIME CHANGES PERMITTED. NOTE - NO PENALTY FOR REBOOKING/REROUTING/REISSUANCE/UPGRADING/NO-SHOW.

Avatar uživatele matasova

Koupeno, hned 2x, moc dekujeme!!

Avatar uživatele zelig

Mam to. Už to bylo u kolegy:-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie