Jihovýchodní Asie v kombinaci s odletem z Prahy - 12.114 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Pravděpodobně nejžádanější kombinací letenek do jihovýchodní Asie se stal Bangkok s Kuala Lumpur. Výhodou je bezproblémový přesun po vlastní ose s návštěvou těch nejzajímavějších míst jak Thajska, tak i Malajsie. A díky obnovenému tarifu si můžete tuto kombinaci vychutnat v sezoně za super cenu!

Letenky na trase (1) Praha - Kuala Lumpur a (2) Kuala Lumpur / Bangkok / Manila / Jakarta - Londýn / Vídeň zakoupíte již za 12.114 Kč. Standardní ceny za Thajsko (13.000 Kč), Malajsie, Indonésie a Filipíny (16.500 Kč)

  • Praha - Kuala Lumpur / Bangkok - Londýn za 12.114 Kč rezervuj >>
  • Praha - Kuala Lumpur / Bangkok - Vídeň za 12.364 Kč rezervuj >>
  • Odlety do 30.11. a návraty 03.10. - 10.12.2014 (mimo letních prázdnin)
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce
  • Prodej do aktualizace či 31.05.
Obdobně můžete letět pouze do Kuala Lumpur nebo kombinovat i s Filipínami či Indonésií. Odlet je vždy z Prahy do KL a návrat pak libovolně nastavte Londýn nebo Vídeň.

Nedaří se najít termín? Pomůžeme vám - stačí napsat do komentáře pod příspěvkem (zkuste nejprve zvolit termín sami, variant je mnoho!).

* lze zvolit i delší přestupu a navštívit nejen Amsterdam, ale také města v Číně (transitní vízum zdarma po příletu na letiště). Všechny destinace vyjma Indonésie jsou bezvízové po variabilní dobu pobytu od 30 do 90 dní. Pro snadné přelety využijte dopravce AirAsia.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

46 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele tooomik

Ahoj, omlouvám se předem za možná hloupou otázku, ale čekají ta letadla na sebe nějak během přestupu? Vidím, že v případě přestupu v Amsterdamu je na "přeběh" pouze 1:40 hodiny... Dále by mě zajímalo, zdali je v ceně odbavené zavazadlo...Díky moc!

Dobrý den, jedná se o linkového dopravce a letadla na sebe zpravidla čekají. Nicméně 1:40 hodiny na přestup by mělo bohatě stačit. Pokud si rozkliknete letenku "rezervuj >>" a vyberete termín, tak nahoře nalevo po rozkliknutí "Odbavení zavazadel" jsou vypsány zavazadla v ceně 1 x 1 ks - tedy jedno příruční a jedno odbavené.

Avatar uživatele tooomik

Díky moc!

Avatar uživatele vencaslacik

Hledám letenku Praha-Kuala Lumpur/Bangkok - jakékoli letiště v Evropě..ale píše mi to nedostupnost letu Paříž - Vídeň, Londýn - Vídeň také..díky za radu..termín 4-10.11 - 18-22.12.

Ahoj, v tomto termínu jsou už za 18+

Avatar uživatele Janca

Ahoj kluci. Moc díky za Vaši práci tady a díky Vám se konečně zase někam podíváme. :) Praha – Kuala Lumpur / Bangkok – Vídeň 13.11. - 5.12.

Avatar uživatele domickak

Ahoj, máme zakoupeno Praha - Bali na září, chtěla jsem se zeptat...poradili byste mi, jestli se dají někde na stránkách leteckých společností zarezervovat místa v letadle abychom seděli společně? Díky

Ahoj, standardně budete sedět vedle sebe na 99%.. Na webu dané aerolinky hledej sekci manage my booking, a tam pomocí příjmení a 6ti písmenného kódu se přihlásíš a již s rezervací pracuješ.

Avatar uživatele gurin.dominik

Dotaz. Dá se předpokládat, že se podobná nabídka vyskytne i pro období prázdnin - do poloviny září? Nebo je výhodnější využít této nabídky? Bohužel studium (medicína) mi neumožňuje být natolik flexibilní a rád bych vycestoval do JV Asie, především na Filipíny. Děkuji za odpověď. :-)

Ahoj Dominiku, bohužel letní prázdniny nepodvolí a letenky pod 15 tis. nepůjdou.

Avatar uživatele vrbov.martina

Ahoj Dave a Lukáši, dalo by se sehnat levnou letenku někdy v půlce prosince odlet a začátkem ledna návrat. Se dny odletu a příletu se dá hýbat, tak aby délka pobytu vyšla na +/- 3 týdny. Díky, Martina.

Ahoj Martino, vánoční termíny obdrží svůj vlastní příspěvek ;)

Avatar uživatele vrbov.martina

Ježinkote ty mě napínáš:D Tak mi aspoň prozraď zda-li by se měla letenka na prosinec kupovat, co nejdříve v nejbližších dnech a nebo je možné počkat na nějaké výhodné nabídky i později...

Letní prázdniny a Vánoce kupovat co nejdříve ;)

Avatar uživatele klaruska.ve

Ahoj, chceme (2) si udělat takový okruh v JV Asii - Bangkok, Malajsie, Singapore, případně Filipíny podle času. Odlétat bychom chtěli první týden v září a vrátit se toho 3.10. S tím, že je nám jedno, kam poletíme a odkud poletíme zpět. Přílet bychom chtěli spíše do Vídně. Jde nám o to, sehnat co nejlevnější letenky. Mohl bys nám pomoci vybrat tu nejlepší kombinaci? Případně máme ještě čekat na další akce?

Ahoj Kláro, dle Vídně soudím, že chcete mít jednodušší cestou a ne krkolomnou s přesuny po Evropě. Proto vám doporučuji využít těchto letenek. Osobně nevidím problém v žádné kombinaci těchto destinací, protože s AirAsia se opravdu za pár šupů přesunete odkudkoliv kamkoliv. Jen radím - lépe méně, ale pořádně. Sám mám zkušenost - chci vidět vše - ale pak jsem zklamán. Tak jaké destinace to budou, ať hodím letenky?

Avatar uživatele klaruska.ve

Bangkok, Singapore, Kuala Lumpur nějaká kombinace z těchto třech měst. O AirAsia víme, máme v plánu je využít :) Filipíny tedy vyřazujeme z časových důvodů. Moc děkuji za ochotu!

Avatar uživatele kovac.kuba

Koupeno Praha-KL 11.9., KL-Jakarta 14.9., Jakarta-KL 20.9., Bangkok - Viden 4.11. Díky moc za tipy :)

Avatar uživatele lukas

Koupeno 3.9. Praha-Luala Lumpur, 20.11 Bangkok-Vídeň za 12750,- + letenka na Bali za 50 EUR, děkujeme za tip, přesně na tuto akci jsme čekali

Avatar uživatele kovac.kuba

Ahoj, koupili jste za 50E do Denpasaru? Mohu vědět kde? My jsme našli tak levně jen Jakartu.

Avatar uživatele lukas

AirAsia má tyto lety Kuala Lumpur - Denpadsar, v nabídce jich je tuším několik denně. My jsme kupovali kolem 7. září

Avatar uživatele rygl.toma

Jak se doporučujete dostat z KL do Jakarty?

Tomáši, do tisícovky se dostanete, přehled např. na říjen http://www.skyscanner.de/doprava/lety/kulm/cgki/levne_lety-od-kuala-lumpur-do-dzakarta.html?oym=1410&rtn=0

Avatar uživatele emrovlen

Ahoj Dave, psala jsem omylem do všeobecné diskuse, tak píšu raději ještě jednou :-)). Rádi bychom letěli (2) v září do Indonésie na tři týdny, radějí v první polovině. Moje otázka je, zda máme ještě počkat nebo vzít tuto akci. Pokud ano, můžeš mi prosím pomoci najít nějaký let? Ideálně PRG-KL-VIE nebo i PRG-BKG-VIE. Nedaří se mi najít žádný let v této cenové relaci na termín od 1.9 do 20.9. například. Děkuji moc

Lenko, odpověď v Poradně. Dodávám, že na září nelze v avizovaném tarifu nalézt žádnou zajímavou cenu.

Avatar uživatele emrovlen

Děkuju moc, tak ještě budeme čekat.

Avatar uživatele soukupova.alice

Ahoj, prosím o pomoc při hledání letenek cca od 8.9. do začátku října. Praha-KL, zpět z Indonésie - ideálně Denpasar, příp. Jakarta. Díky moc. A.

Ahoj Alice, je k dispozici 11.09.-03.10. Praha-Kuala Lumpur/Jakarta-Vídeň za 13.507 Kč - rezervace

Avatar uživatele soukupova.alice

Díky moc. Nakonec trochu jiný termín, ale sehnali jsme:) Děkuji

Avatar uživatele bespik

Chtěl bych kdykoliv v horizontu roku na Filipíny, nebo na Bali, myslíte, že se na Filipíny půjde dostat levněji, než přes tento tarif?

Pokud kdykoliv, tak by neměl být problém. Minimálně pokud ti nevadí se trmácet třeba do MIlána za lepší cenou ;)

Avatar uživatele bespik

To je mi fuk, klidne se mezi tim zastavim v milane treba na par dni, mel bys nejaky konkretni tip, nebo aspon poradit, jak hledat? Dik! :)

Klikej klikej a klikej, pak se nazpomeň podělit ;) A nebo jen vyčkávej na svou kořist - https://www.cestujlevne.com/newsletter

Avatar uživatele kanokova.lucie

Ahoj, můžete mi prosím pomoci s hledáním těchto letenek od poloviny září do začátku října na Praha – Kuala Lumpur / Kuala Lumpur – Vídeň, prosím? Předem moc děkuji

Ahoj Lucko, je tam např. 15.9.-3.10. (odlet je variabilní, návrat fixní). http://bit.ly/1j5kwp1

Avatar uživatele kanokova.lucie

Velké díky

Avatar uživatele o.papuga

Je prosím ta cena i v červenci? Vyhledává mi to pouze ceny nad 2O.. Děkuji

Nikoliv, odlet od cca 20.08.2014 ;) na červenec jsme tu měli akci od Etihadu cca před 14 dni. Ted už je pozdě.

Avatar uživatele BMAJTZ

Nad necim podobnym jsem uvazoval, nicmene uprimne receno nemam vubec prehled v cenach do teto lokality. Jak moc dobra nabidka to je, respektive, muze byt lepsi?

Už jsem doplnil přehled standardních cen. Je to velmi pěkná akce, vhodná zejména pro ty, kteří mají plán vycestovat a nemají možnost se rozhodnout pár týdnů před odletem. Zároveň pro ty, kteří obětují pár stovek za pohodlný odlet z Prahy. Pokud uvažujete nad kombinací KL + nějaké toto město - berte. Chcete-li jen Thajsko, vyčkejte na lepší akci.

Avatar uživatele Zbyna

Zdravim! velice pekna akce! jen jsem na vazkach... chci letet listopad prosinec je mi jedno jestli prilet bangkok odlet manila nebo neco jineho... proste jakakoliv kombina cemst JV Asie. koupit nebo jeste cekat ze by se cena mohla do listopadu dostat k 10 tisicum?

Viz komentář nad vámi - dle toho co píšete, jste maximálně flexibilní. Proto bych vyčkal ;)

Avatar uživatele mozdik.josef

Koukal jsem na odlety v srpnu a tam je cena 22.000…

Jo, ačkoliv je tarif volný od 01.06. budou tam ty ceny díky přeletům po Evropě v jiný cenový hladině. VIE - BKK - LON za 12,7k (srpen - listopad) http://bit.ly/RRoD1K

Avatar uživatele LindaEiseltova

Chtěla bych se zeptat na tento tarif VIE-BKK-LON s odletem v druhé půlce srpna, je možný také návrat v září (objevuje se mi tam totiž návrat až toho 4.11.)

Ahoj Lindo, našel jsem nejdřív návrat 3.10. :/ http://bit.ly/1k2cuCy

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Honem, dokud jsou místa!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

Hurá za zážitky!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Thajsko  

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko

Zavřít
Ikona pinu
Malajsie  

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie

Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie

Zavřít
Ikona pinu
Filipíny  

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny