Jízdenky do Vídně či Berlína se Student Agency - 540 Kč.

Jak akci využít?

Tak tohle jsme tu ještě neměli, konkurenční bitva na nejlukrativnějších autobusových trasách z Prahy do zahraničí zasáhla český trh, a to ideálně před letními prázdninami. Minulý týden dopravce Eurolines snížil své ceny do Berlína na 700 Kč za zpáteční cestu, během víkendu se přidal se snížením cen i německý Meinfernbus a dnes se do mely přidává i největší a nejoblíbenější tuzemský dopravce Student Agency.

Jako vždy ze situace těží jen cestovatelé, kteří mají v aktuální situaci možnost zakoupit jednosměrné jízdenky z Prahy do Berlína i Vídně za 270 Kč, což je propad o celých 50%!

Rezervujte nejlevnější jízdenky online na jizdenky.studentagency.cz

  • Brno - Vídeň za 400 Kč (zpáteční)
  • Praha - Vídeň za 540 Kč (zpáteční)
  • Praha - Berlín za 540 Kč (zpáteční)
Cesty dovolují podniknout výlet za hranice ČR i během letních prázdnin, a komu práce nedovolí, tak může využít též víkendových termínů. Před nákupem doporučuji porovnat nabídku dostupných hotelů: Promo ceny platí pouze pro cesty do centra města, nikoliv na letiště. Aktuálně však zakoupíte zpáteční jízdenku na letiště ve Vídni za 918 Kč a do Berlína (letiště Schönefeld) za 1.040 Kč.

Inspiraci pro lowcostový výlet najdete v cestopisu od Memphise.

Sdílej akci s přáteli

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele AdazK
AdazK

Dik za tip Dejve ! koupeno, sice bylo v planu jet az primo na letiste, ale ta cena je bezkonkurencni :) mam jen dotaz, jak se dostanu z busterminalu na letiste a kolik stoji listek? at jsem v obraze. Predem dik

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele mujstit
mujstit

Je tam potřeba na tu slevu něco vyplnit? Mě to našlo jen jednu levnou jízdenku (příjezd v noci = nepoužitelné) na data která jsem zadal (24.7.-26.7 Praha-Berlin) zbytek za těch 520*2.. to ten eurolines je lepsi za 700

před 3 lety
David Eiselt

Jízdenky za 270 Kč jsou v omezeném počtu, není to plošná cena. Určitě to chce porovnat, Berlín je termínově horší. Vídně je 270 Kč každý spoj.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele sylvabartakovicova
sylvabartakovicova

Snad to nebude jen prázdninová nabídka a poslouží to k nějakému pěknému podzimnímu výletu.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 72%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 25%
To bude jízda!
ušetříš až 23%
Tam to bude krásný!
3809 starších akcí