Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Tak tohle jsme tu ještě neměli, konkurenční bitva na nejlukrativnějších autobusových trasách z Prahy do zahraničí zasáhla český trh, a to ideálně před letními prázdninami. Minulý týden dopravce Eurolines snížil své ceny do Berlína na 700 Kč za zpáteční cestu, během víkendu se přidal se snížením cen i německý Meinfernbus a dnes se do mely přidává i největší a nejoblíbenější tuzemský dopravce Student Agency.

Jako vždy ze situace těží jen cestovatelé, kteří mají v aktuální situaci možnost zakoupit jednosměrné jízdenky z Prahy do Berlína i Vídně za 270 Kč, což je propad o celých 50%!

Rezervujte nejlevnější jízdenky online na jizdenky.studentagency.cz

  • Brno - Vídeň za 400 Kč (zpáteční)
  • Praha - Vídeň za 540 Kč (zpáteční)
  • Praha - Berlín za 540 Kč (zpáteční)
Cesty dovolují podniknout výlet za hranice ČR i během letních prázdnin, a komu práce nedovolí, tak může využít též víkendových termínů. Před nákupem doporučuji porovnat nabídku dostupných hotelů: Promo ceny platí pouze pro cesty do centra města, nikoliv na letiště. Aktuálně však zakoupíte zpáteční jízdenku na letiště ve Vídni za 918 Kč a do Berlína (letiště Schönefeld) za 1.040 Kč.

Inspiraci pro lowcostový výlet najdete v cestopisu od Memphise.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele AdazK
AdazK

Dik za tip Dejve ! koupeno, sice bylo v planu jet az primo na letiste, ale ta cena je bezkonkurencni :) mam jen dotaz, jak se dostanu z busterminalu na letiste a kolik stoji listek? at jsem v obraze. Predem dik

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele mujstit
mujstit

Je tam potřeba na tu slevu něco vyplnit? Mě to našlo jen jednu levnou jízdenku (příjezd v noci = nepoužitelné) na data která jsem zadal (24.7.-26.7 Praha-Berlin) zbytek za těch 520*2.. to ten eurolines je lepsi za 700

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Jízdenky za 270 Kč jsou v omezeném počtu, není to plošná cena. Určitě to chce porovnat, Berlín je termínově horší. Vídně je 270 Kč každý spoj.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele sylvabartakovicova
sylvabartakovicova

Snad to nebude jen prázdninová nabídka a poslouží to k nějakému pěknému podzimnímu výletu.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Tam to bude krásný!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
Wall Street
ušetříš až 36%
Všude dobře, co doma!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Tam to bude krásný!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Německo
Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo

Zavřít boční panel
Rakousko
Rakousko

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko