Akce 1+1 na jízdenky do Lince a Salzburgu z Prahy od 249 Kč.

Jak akci využít?

Další nová autobusová linka dopravce LEO Express směřuje z Prahy do rakouského Lince a Salzburgu. Na lince bude jezdit jeden autobus denně s odjezdem z Prahy v 8:25 a příjezdem do Salzburgu v 14:30. Cestou se staví v Českých Budějovicích, Českém Krumlově a v rakouském Linci. Na cesty během září dopravce nabízí akci 1+1 jízdenka zdarma.

Uvádíme ceny za osobu a zpáteční cestu v případě dvou osob.

  • Akce 1+1 platí jen na měsíc září
Leo nabízí i kombinované jízdenky v podobě vlak+bus, vzhledem k častým zpožděním a nulovému zákaznickému centru tyto varianty nedoporučujeme.

Na noc do Lince nebo Salzburgu

Jelikož časy spojů nedovolují jednodenní výlet, je nutné vždy v daném městě nocovat. Vzhledem k poměrně slabé nabídce ubytování zde chybí i konkurence mezi hoteliéry. Počítejte proto s cenami 1.600 - 2.000 Kč za noc a pokoj v centru. Alternativou je dostupnější přespání v soukromí díky Airbnb - využijte zároveň slevu ve výši 600 Kč na první objednávku.

Sdílej akci s přáteli

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele adelahomolova
adelahomolova

Škoda, že je to s Leem. Po zkušenostech s cestou do Vídně a necestou zpět už nemám chuť trávit na cestě 2x tak dlouho a zpátky hledat jiného dopravce :(

před 2 lety
David Eiselt

Trochu doufám, že spoje z Prahy nebudou točit poláci ani ukrajinci... :-)

před 2 lety
Avatar uživatele eremi
eremi

Pokud se bavíme o spojích, který jedou z Ukrajiny, tak nikdo nikdy neodhadne, jak dlouho se zdrží bus na hranicích, jestli to bude 30 minut nebo třeba 2 hodiny a pak už se to zpoždění veze dál třeba celej den bohužel. A je ještě moc dobře, že to točí Ukrajinci, protože Ti aspoň na těch hranicích v tom umí chodit. Osobně jsem zažil teď o víkendu, cestou tam cca 45 minut, cestou zpět cca 2 hodiny a to jsme ještě projeli celkem rychle.

před 2 lety
Avatar uživatele Janjirka.pha
Janjirka.pha

Zpoždění 6h a více není způsobeno zdržením na hranicích.. žádný informace na autobusovým nádraží taky ne.. nemožnost dovolat se na zákaznickou linku taky ne.. tedy přesně jak je uvedeno výše, po zkušenostech při cestě do Vídně.. never more!

před 2 lety
David Eiselt

Nejde absolutně o zpoždění, ale o to, že má dopravce povinnost tě informovat. Ne že budu jak trubka stát 2 hodiny na zastávce a nevědět, co se bude dít. O tom, že společnost musí poskytnout občerstvení při zpoždění na zákaznickém centru nikdo neví a že mají vracet plnou částku + 50% jako kompenzaci taky ne :) Nezbývá než doufat, že se ze situace poučili. Linky z Prahy do Rakouska bych se určitě nebál a dal Leu další šanci.

před 2 lety
Avatar uživatele jak.cada
jak.cada

Spoj Leo Express na trase Bohumín - Katowice - Krakow operovali poláci. Nevím jak je to po proražení do LVOVA. Bus jsem potkal náhodou na.nádraží ve Lvove a nepatřil jsem po tom... Spoj Leo Expres na trase Košice - Uzhorod - Mukacevo operují Ukrajinci.

Avatar uživatele glen.n
glen.n

Je možné, že cesta Č.Budějovice - Salzburg a zpět vychází mnohem dráž než Praha - Salzburg? Děkuji.

před 2 lety
David Eiselt

Ano, to je běžná praxe - poptávka x nabídka.

Přidat odpověď
před 2 lety
Avatar uživatele Zdeněk Venský
Zdeněk Venský

Dobrý den, bohužel jízdenky jsou dražší Praha- Salzburg 24.9 za 479Kč

Odpovědět
před 2 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
To musíš vidět!
ušetříš až 35%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 36%
A už tam budem?
ušetříš až 27%
To musíš vidět!
3813 starších akcí