Akce 1+1 na jízdenky do Lince a Salzburgu z Prahy od 249 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Další nová autobusová linka dopravce LEO Express směřuje z Prahy do rakouského Lince a Salzburgu. Na lince bude jezdit jeden autobus denně s odjezdem z Prahy v 8:25 a příjezdem do Salzburgu v 14:30. Cestou se staví v Českých Budějovicích, Českém Krumlově a v rakouském Linci. Na cesty během září dopravce nabízí akci 1+1 jízdenka zdarma.

Uvádíme ceny za osobu a zpáteční cestu v případě dvou osob.

  • Akce 1+1 platí jen na měsíc září
Leo nabízí i kombinované jízdenky v podobě vlak+bus, vzhledem k častým zpožděním a nulovému zákaznickému centru tyto varianty nedoporučujeme.

Na noc do Lince nebo Salzburgu

Jelikož časy spojů nedovolují jednodenní výlet, je nutné vždy v daném městě nocovat. Vzhledem k poměrně slabé nabídce ubytování zde chybí i konkurence mezi hoteliéry. Počítejte proto s cenami 1.600 - 2.000 Kč za noc a pokoj v centru. Alternativou je dostupnější přespání v soukromí díky Airbnb - využijte zároveň slevu ve výši 600 Kč na první objednávku.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Také bych bránila LEO a dala palec nahoru za zvládnutou cestu do Lvova a zpět. I přes tradiční zdržení na hranicích jsme dorazili do Bohumína a za 20 min. přijel navazující vlak, což bylo velmi příjemné. Možnost koupit si celou cestu vč. vlaku z Moravy do výchozího bodu busu za hubičku je další velké plus.

Avatar uživatele neile

Vůbec vás lidi nechápu, co vás táhne na Ukrajinu.Ani ve snu by mne nenapadlo tam jet.

Avatar uživatele Karel

Jedni blondýny, jiní zrzky, někdo republikány, jiný konzervativce, někdo do Iránu, jiný na Ukrajinu, jak je ten život a svět pestrý,...

Avatar uživatele eremi

Vůbec nechápu,jak můžeš hodnotit něco,když jsi tam nebyl.Uzasni lidi,krásná a velmi levná země,moc takových v této kombinaci není.A navíc tam nejezdí mraky turistů takového typu jako Ty.

Avatar uživatele jak.cada

Já tak byl a byla to tajn zkusenost. Navíc pivo nebo panak za 0.5 € (vsechno co tece) v nejcentrovatejsim centru Lvova je prostě fajn! Navic cesta vlakem z Mukaceva do Lvovaje jen za 2€ !!!

Avatar uživatele jak.cada

Cela cesta Praha - Kosice - Mukavevo - Lvov - Kyjev me stala dohromady jen - 35 € !!! Dal jsem pokračoval z Kyjeva - Odessa - Kisinev - Bukurest do Brasova. Zítra jedu z Brasova do Sebou a dal přes Cluj - Timisoara - Szeged - Budapešť do Prahy.. Fajn výlet za pár kaček :-)

Avatar uživatele adelahomolova

Škoda, že je to s Leem. Po zkušenostech s cestou do Vídně a necestou zpět už nemám chuť trávit na cestě 2x tak dlouho a zpátky hledat jiného dopravce :(

Trochu doufám, že spoje z Prahy nebudou točit poláci ani ukrajinci... :-)

Avatar uživatele eremi

Pokud se bavíme o spojích, který jedou z Ukrajiny, tak nikdo nikdy neodhadne, jak dlouho se zdrží bus na hranicích, jestli to bude 30 minut nebo třeba 2 hodiny a pak už se to zpoždění veze dál třeba celej den bohužel. A je ještě moc dobře, že to točí Ukrajinci, protože Ti aspoň na těch hranicích v tom umí chodit. Osobně jsem zažil teď o víkendu, cestou tam cca 45 minut, cestou zpět cca 2 hodiny a to jsme ještě projeli celkem rychle.

Avatar uživatele Janjirka.pha

Zpoždění 6h a více není způsobeno zdržením na hranicích.. žádný informace na autobusovým nádraží taky ne.. nemožnost dovolat se na zákaznickou linku taky ne.. tedy přesně jak je uvedeno výše, po zkušenostech při cestě do Vídně.. never more!

Nejde absolutně o zpoždění, ale o to, že má dopravce povinnost tě informovat. Ne že budu jak trubka stát 2 hodiny na zastávce a nevědět, co se bude dít. O tom, že společnost musí poskytnout občerstvení při zpoždění na zákaznickém centru nikdo neví a že mají vracet plnou částku + 50% jako kompenzaci taky ne :) Nezbývá než doufat, že se ze situace poučili. Linky z Prahy do Rakouska bych se určitě nebál a dal Leu další šanci.

Avatar uživatele jak.cada

Spoj Leo Express na trase Bohumín - Katowice - Krakow operovali poláci. Nevím jak je to po proražení do LVOVA. Bus jsem potkal náhodou na.nádraží ve Lvove a nepatřil jsem po tom... Spoj Leo Expres na trase Košice - Uzhorod - Mukacevo operují Ukrajinci.

Avatar uživatele glen.n

Je možné, že cesta Č.Budějovice - Salzburg a zpět vychází mnohem dráž než Praha - Salzburg? Děkuji.

Ano, to je běžná praxe - poptávka x nabídka.

Avatar uživatele Zdeněk Venský

Dobrý den, bohužel jízdenky jsou dražší Praha- Salzburg 24.9 za 479Kč

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

A už tam budem?

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Všude dobře, co doma!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Rakousko  

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko