Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejen k aktuální nabídce ubytování ve 4* hotelu za 690 Kč (trvá pouze dnes, v sobotu) se vám budou hodit akční promo ceny autobusového dopravce Simple express z Prahy do polské Vratislavi a Varšavy. Za použití promo kódu pojedete v jednom směru za 8.40€/230 Kč, respektive 10.80€/295 Kč.

  • Rezervuj jízdenky z Prahy do Polska na simpleexpress.eu
  • Cena jízdenky (jednosměrná) do Vratislavi 230 Kč / Varšavy 295 Kč
  • Cestovní období: 07.07. - 30.08.2014
  • Uplatněte promokód: pragueweb
Dostupných termínů je spoustu, a to včetně víkendů.

TIP: využijte i vnitrostátních přeletů za 166 Kč a jeďte například Praha - Varšava a Vratislav - Praha s tím, že z Varšavy do Vratislavi poletíte letadlem.

Vratislav: malebné město vás uchvátí zejména díky svému náměstí Rynek. V případě zkaženého počasí doporučuji navštívit místní aquapark, který nabízí více než většina tuzemských parků dohromady.

Varšava: pomineme-li nespočet muzeí a dalších míst, kde se lze kulturně vyžít, za procházku jistě stojí Staré centrum města. Oproti Vratislavi je zde bohužel podstatně více turistů a proto pokud zvažujete které z těchto dvou měst – volte Vratislav.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele fakta
fakta

No ja se potrebuji dostat na konci září z Varsavy do Prahy, a autobusem se mi moc nechce, navic priletame v podvečer a bus jede az další den v 7 rano, ale vecer jede krásně vlak (Chopain) až do Praglu, ale stadnadarni cena je asi 80E. Maji akci, ale listky se daji koupit jen v mezinárodních pokladnach v Polsku..http://intercity.pl/en/site/special-offers/special-offers-for-international-transport/to-czech-republic-from-24-euro.html Kdyby vás někoho napadlo jat to potěšit, tak sem s tim.. Diky

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele TFOC
TFOC

ahoj, snažím se zakoupit jízdenku na 5.10.14, ale promokod mě to nebere, jde o trasu Varšava - Praha, nějaké rada prosím?

před 8 lety
Avatar uživatele TFOC
TFOC

už jsem to našel...je to omezené cestovním obdobím...nějaký tip jak se dostat dobře a levně do Brna z Varšavy?

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele madcherry
madcherry

Ahoj Dave, Da se jizdenka z Wroclawy do Pardubic koupit nekde na netu? Popripade primo link, diky moc

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

? Dole máš komentář na cesty do Pardubic.

před 8 lety
Avatar uživatele Jhuz
Jhuz

Fakt jsem tu PKP nabidku nepobrala, polsky nerozumim. Jak takovej listek koupim a kde? Popripade da se koupit na netu? Dik

před 8 lety
Avatar uživatele Cuz
Cuz

To by me take zajimalo ??

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Pro cesty do Worclawi může být zajímavá i nabídka ČD. O víkendu jde cestovat za 175Kč/1 osoba, v pracovní dny pak 275/1 osoba, jedná se nabídku pro Pardubický kraj, tato jízdenka platí už z Kolína. Ještě uvedu ceny z Prahy (cena za osobu): Víkend: 1 cestující 366Kč 2 cestující 255Kč Prac. den: 1 cestující 366Kč 2 cestující 355Kč Držitelé In-karty obdrží ještě mírnou slevu. Nabídka mi přijde zajímavá především proto, že se nejedná o akčí nabídku, ale je možné ji zakoupit kdykoliv. http://www.cd.cz/mezinarodni-cestovani/jizdenka/cestovani-v-prihranici-s-polskem/-4069/ http://www.cd.cz/mezinarodni-cestovani/jizdenka/cestovani-v-prihranici-s-polskem/-9809/ V opačném směru je nutné využít nabídku PKP za 19ZL (cca 130Kč), platí do Pardubic. http://przewozyregionalne.pl/sites/default/files/pliki/9228/czechy-warunki-taryfowe.pdf

před 8 lety
Avatar uživatele ter.drabkova
ter.drabkova

Můžu se zeptat na podrobnosti právě cesty z Polska do Pardubic? Je nabídka stále platná? A dá se jízdenka koupit předem, popřípadě kde. Snažím se to vyhledat, ale v polštině je to trochu komplikovanější :) Děkuji, Tereza

před 8 lety
Avatar uživatele ter.drabkova
ter.drabkova

z Wroclawi. Mám na mysli právě tuto nabídku " http://przewozyregionalne.pl/sites/default/files/pliki/9228/czechy-warunki-taryfowe.pdf ", kterou uváděl Dan.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Honem, dokud jsou místa!
Sicílie
ušetříš až 59%
To bude jízda!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Hurá za zážitky!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Honem, dokud jsou místa!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Poznaň
Polsko

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko