Jízdenky z Ostravy do Krakova, Katovic, Vratislavi či Vídně od 198 Kč.

Polsko
Před 7 měs

Jak akci využít?

Autobusový dopravce Tiger Express dnes spouští akční nabídku v podobě jednosměrných jízdenek za 99 Kč. Za tyto ceny se lze vydat do Krakova a Katovic, za 199 Kč pak dojedete do Vratislavi a Vídně, případně z Prahy do Krakova a Katovic. Zpáteční jízdenka je pak rovna dvěma jednosměrným, tedy v ideálním případě 198 Kč.

  • Jízdenky rezervujte na tigerexpress.eu
  • Cestovní období: 6.9. - 31.10.2016
  • Prodej do 29.8.
Ceny za zpáteční jízdu:
  • Ostrava - Krakov/Katovice za 198 Kč,
  • Ostrava - Vratislav/Vídeň za 398 Kč,
  • Praha - Krakov/Katovice za 398 Kč.
Dopravce operuje na své síti s minibusy, které zajistí kratší dobu přepravy a mírně větší komfort. Na trase Praha - Ostrava se přesunete vlaky Leo Express.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

10 komentářů

Avatar uživatele Jana Legerská

Celkem me prekvapuje ze Ostrava -Viden stoji 199,-, ale když chci na letiste tak mi to nabidne cenu 799Kč. Je to na letiste daleko, kdybych jela jen do Vidne?

Jízdenkou za 3,90 € a využití linky S7 se dopravíš na letiště z centra za 30 minut.

Avatar uživatele ondro22

Mňa by najviac zaujímal ten Wroclaw/Vratislav, lebo cenu 198 Kč som nenašiel nikde, v žiadnom termíne. Skúsili ste to niekto?

Wroclaw je za 199 Kč / směr, tedy 398 Kč zpáteční a termínů je stále dost.

Avatar uživatele jirka

Pokud si překročíte váhu a velikost zavazadla, nikdo to kontrolovat nebude (pokud to tedy nebude složené jízdní kolo). Nejsou k tomu žádné prostředky. Není třeba nic dokupovat.

Avatar uživatele Jendam

Jel jsem s nimi loni z Ostravy do Katovic. Řídila mladá ženská a jela s tím, jako by to ukradla, v zatáčkách jsme padali na sebe. V Katovicích jsme byli o víc než půl hodiny dřív vyhodila nás do deště, že musí něco služebně zařídit. O chvíli nato jsme ji potkali v letištní kavárně. Děkuji, nechci.

Avatar uživatele L_K

Ahoj, nikdy jsem s nima nejel - nejake zkusenosti? ridici, stevardi, celkova cistota autobusu etc? Diky za info.

Avatar uživatele lukas

Jel jsem s nimi několikrát Katovice, Krakov, Vídeň letiště, vždy naprostá spokojenost, nikdy žádný zádrhel. Z Vídně jsme po příletu dokonce vyjeli dříve, řidič nás kontaktoval, že si všiml, že jsme už přistáli. Stevardy nevedou, mají jen dodávky a minibusy.

Avatar uživatele m.simek

A jak je to se zavazadly? Připlácí se něco? M.

Zavazadlo příruční + klasické do 25 kg (http://www.tigerexpress.eu/cs/uzitecne-info/preprava-zavazadel-a-zvirat.html) Jinak voda za jízdy zdarma, internet ok.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)