Jízdenky z Ostravy do Krakova, Katovic, Vratislavi či Vídně od 198 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Autobusový dopravce Tiger Express dnes spouští akční nabídku v podobě jednosměrných jízdenek za 99 Kč. Za tyto ceny se lze vydat do Krakova a Katovic, za 199 Kč pak dojedete do Vratislavi a Vídně, případně z Prahy do Krakova a Katovic. Zpáteční jízdenka je pak rovna dvěma jednosměrným, tedy v ideálním případě 198 Kč.

  • Jízdenky rezervujte na tigerexpress.eu
  • Cestovní období: 6.9. - 31.10.2016
  • Prodej do 29.8.
Ceny za zpáteční jízdu:
  • Ostrava - Krakov/Katovice za 198 Kč,
  • Ostrava - Vratislav/Vídeň za 398 Kč,
  • Praha - Krakov/Katovice za 398 Kč.
Dopravce operuje na své síti s minibusy, které zajistí kratší dobu přepravy a mírně větší komfort. Na trase Praha - Ostrava se přesunete vlaky Leo Express.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Jana Legerská

Celkem me prekvapuje ze Ostrava -Viden stoji 199,-, ale když chci na letiste tak mi to nabidne cenu 799Kč. Je to na letiste daleko, kdybych jela jen do Vidne?

Jízdenkou za 3,90 € a využití linky S7 se dopravíš na letiště z centra za 30 minut.

Avatar uživatele ondro22

Mňa by najviac zaujímal ten Wroclaw/Vratislav, lebo cenu 198 Kč som nenašiel nikde, v žiadnom termíne. Skúsili ste to niekto?

Wroclaw je za 199 Kč / směr, tedy 398 Kč zpáteční a termínů je stále dost.

Avatar uživatele jirka

Pokud si překročíte váhu a velikost zavazadla, nikdo to kontrolovat nebude (pokud to tedy nebude složené jízdní kolo). Nejsou k tomu žádné prostředky. Není třeba nic dokupovat.

Avatar uživatele Jendam

Jel jsem s nimi loni z Ostravy do Katovic. Řídila mladá ženská a jela s tím, jako by to ukradla, v zatáčkách jsme padali na sebe. V Katovicích jsme byli o víc než půl hodiny dřív vyhodila nás do deště, že musí něco služebně zařídit. O chvíli nato jsme ji potkali v letištní kavárně. Děkuji, nechci.

Avatar uživatele L_K

Ahoj, nikdy jsem s nima nejel - nejake zkusenosti? ridici, stevardi, celkova cistota autobusu etc? Diky za info.

Avatar uživatele lukas

Jel jsem s nimi několikrát Katovice, Krakov, Vídeň letiště, vždy naprostá spokojenost, nikdy žádný zádrhel. Z Vídně jsme po příletu dokonce vyjeli dříve, řidič nás kontaktoval, že si všiml, že jsme už přistáli. Stevardy nevedou, mají jen dodávky a minibusy.

Avatar uživatele m.simek

A jak je to se zavazadly? Připlácí se něco? M.

Zavazadlo příruční + klasické do 25 kg (http://www.tigerexpress.eu/cs/uzitecne-info/preprava-zavazadel-a-zvirat.html) Jinak voda za jízdy zdarma, internet ok.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Jedem!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Honem, dokud jsou místa!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko