Jízdenky z Prahy a Brna přes Krakov do Varšavy nebo Vilniusu - 135 Kč.

Polsko , Litva
Před rokem

Jak akci využít?

Ať již plánujete krátkou cestu do sousedního Polska nebo studijní pobyt v Litvě, jízdenky se společností LUX Express jistě přijdou vhod. Ta na dlouhé období nyní nabízí jednosměrné jízdenky od 5 eur do Krakova a Varšavy, za 10 eur pak dojedete do Vilniusu. Jízdy lze naplánovat i na období letních prázdnin.

Ceny jsou uvedeny za jeden směr, zpáteční se rovná dvojnásobku. Nejlevnější jízdenky se řídí dle zaplnění autobusu, pro nalezení je potřeba chvíli hledat a překlikávat data.

Tip na letecký výlet přes Gdaňsk

Využijte prázdniny pro lowcostový výlet po krásách Polska. Po příjezdu do Krakova se letecky přesuňte do trojměstí Gdaňsku, Gdyně a Sopot. Letenky za 600 Kč prodává Ryanair na svých stránkách. Z Gdaňsku nám nezbývá nic jiného, než za 55 Kč přeletět do Varšavy taktéž s Ryanairem, kde nasedneme třeba o den později na autobus zpět do Čech.

Cestu tam či zpět lze také zkombinovat s letenkami u společnosti Sprint Air, která nově začne létat z Prahy do Radomi.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele rstiller

Ahoj klikám a hledám jako šílený a nemůžu najít nic pod 400 Kč. Nemáte někdo radu s termínem?

Avatar uživatele megi.lenka

Na mail mi přišlo shrnutí a tam je napsáno Grand Hotel ;)

Avatar uživatele Just_Zdeny

Díky Lenko, mě v mailu došlo ještě BrnoCoachStation-Warsaw :-)

Avatar uživatele sladek69

Není to jen pro nějaké jejich členy? Chci koupit jízdenky do Vilniusu ale chce to po mě vyplnit nějaký PINS number, který nemám.. díky

Avatar uživatele Just_Zdeny

Registrace do PINS je zdarma a v angličtině. Zrovna jsem absolvoval pro 2 lidi. Nevíte někdo, odkud z Brna Lux jezdí? Na webu jim Brno úplně chybí a Coach Station je vlakové nádraží, nevím, jestli tím myslím od Grandu nebo Zvonařku.

Avatar uživatele rengister

Není nutno vyplnit. Koupil jsem to bez toho...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Litva  

Země čápů a pasoucích se krav

Litva (litevsky Lietuvos Respublika) sousedí s Polskem, Běloruskem, Lotyšskem a ruskou Kaliningradskou oblastí. Naleznete zde přívětivé obyvatele a zachovalou krajinu drobných zemědělců. Na své si přijdou milovníci lesů, jezer a cykloturistiky.

Průvodce pro Litva