Jak akci využít?
Jedna z nejvíce odlehlých oblastí, kam se lze vydat za exotickou dovolenou, je oblast Jižního Pacifiku. Čisté a křišťálové moře lemující bílé písčité pláže umožní všem zažít a prožít svou dovolenou snů.. Nechte se učarovat ostrovy Samoa či Tonga, vzdálené vzdušnou čarou z ČR téměř 17.000 kilometrů.
- Samoa: Dublin - Apia - Mnichov za 23.513 Kč rezervuj >>
- Tonga: Dublin - Nuku’alofa - Mnichov za 23.675 Kč rezervuj >>
- letenky z Prahy: Apia - 43.748 Kč / Tonga - 46.788 Kč
- Bez dalších tarifních omezení..
- Dublin - Austrálie - Mnichov od 18.290 Kč - kalendáře termínů
- Nabídky hotelů naleznete na cestujlevne.com/hotel - konkrétně pak Samoa nebo Tonga (ceny od 500 Kč / noc)
- Při cestě na druhou stranu zeměkoule nezapomeňte na cestovní pojištění - online zde
Hledáte termín? Napište nám do komentáře pod příspěvkem (destinace, počet osob a přibližné datum).
Cestujeme bez víz. Stát Samoa umožňuje pobyt do 60 dní bez nutnosti víz, Tonga pak dní 30.
Jak do Dublinu a zpět z Mnichova
Do Dublinu se dostanete s nízkonákladovým dopravcem Ryanair - za ceny okolo 800 Kč létá jak z Prahy, tak i z Bratislavy.Z Mnichova jezdí několik autobusových dopravců za ceny okolo 500 Kč - např. Eurolines, Student Agency, DB a jiné.
Informace k letu a kde leží dané destinace
Doba letu potrvá celkem 35 hodin (vidíte na náhledu). Celková délka letu na Samou nebo Tongu měří úctyhodných 23.790 kilometrů.Jednotlivé ostrovy jsou v těsné (1.000 kilometrů) blízkosti se známým státem Fiji či Cookovo ostrovy.