Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Zkušení cestovatelé plánující zimní dovolenou u Arabského moře mohou započít svou cestu návštěvou indické metropole Bombaje. Vedle tohoto města však poznáte taktéž Ženevu a Ammán.

Letenky do Bombaje za 7.198 Kč jsou totiž dostupné na trase Ženeva-Bombaj-Mnichov (Berlín), a to s 22 hodinovým přestupem v Ammánu.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 01.11.2013 - 28.02.2014
  • Maximální pobyt 4 měsíce
  • Prodej do 15.října
Dostupné termíny: Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní. Více informací k vízům naleznete na mzv.cz/indie. Před cestou si také prosím přečtěte varování od MZV, které platí především pro ženy. Transitní vízum do Ammánu obdržíte po příletu na letišti, klasické vízum stojí 28$.

Letenky Bombaj

Přípoj do Ženevy se SWISS - 1.040 Kč

Přípoj do švýcarské Ženevy rozhodně neprohloubí rozpočet. S kvalitní aerolinií SWISS poletíte z Prahy za 1.040 Kč, v ceně je však jen příruční zavazadlo. Další variantou může být easyJet z Drážďan či Wizzair z Budapešti.

Z Mnichova či Berlína autobusem

Zpět do České republiky dojedete autobusy společností Student Agency, Eurolines, FlixBus či Orangeways. Ceny se pohybují v hladině 500 Kč.

Levné hotely v Indii

Ubytování v prověřených hotelech Vás nepřijde draho, nejlevnější dvoulůžkové pokoje v Bombaji totiž začínají na 145 Kč. Zažít nevídaný luxus můžete v jednom z místních 5* hotelů, ceny se pohybují okolo 1.700 Kč za dvě osoby a noc. Kompletní přehled naleznete zde – hotely Bombaj.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jana.berkova
jana.berkova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se jedná i o zpáteční let, a pokud ano zda je možný odlet 24. 2. do Bombaje a přílet mezi 25. - 30. květnem. Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, jedná se o letenky na trase Ženeva-Bombaj-Mnichov, a termín může být 22.02.-28.05. nebo odlet 26.02. či návrat 29.05., rezervace zde – http://bit.ly/19bEysB

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius pláže
ušetříš až 26%
Tam chceš!
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
Tam jsi vždycky chtěl!
Almadraba
ušetříš až 49%
A už tam budem?
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
Tropea - Kalábrie
ušetříš až 64%
Všude dobře, co doma!
5455 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indie
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie