Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Hledáte zajímavou destinaci k dovolené o letních prázdninách? Aktuální nabídka letenek do francouzských letovisek Vám může pomoci rozhodnout se. Ať již přemýšlíte o plážích v Biskajském zálivu nebo na Azurové pobřeží, letecky se dopravíte na obě strany Francie.

Praha - Nantes 2.080 Kč

Nejlevnějšími, ale za to nejméně dostupnými letenkami jsou ty, kteří nabízí cesty na západ Francie. Konkrétně linka mezi Prahou a Nantes je obsluhována společností Volotea. Cena je konečná v případě cesty s příručním zavazadlem a platbou kartou Visa debit, jiné karty jsou zpoplatněny 10€ poplatkem.
  • Rezervujte na volotea.com/prg-nte
  • Příkladové termíny: 18.-20.července, 6.-10.srpna, 7.-15.září
Ke snadnější dopravě a procestování západního pobřeží Francie doporučuji vypůjčit automobil. 4 denní rezervace vychází na 4.800 Kč s vyzvednutím a vrácením auta na letišti. Srovnejte si nabídky autopůjčoven v Nantes. Levné hotely naleznete v tomto odkazu - hotely Nantes a okolí, ceny začínají na 860 Kč pro dva.

Praha - Nice 3.591 Kč

Zajímavou nabídkou jsou taktéž přímé lety z Prahy do Nice operované společností ČSA. Současná nabídka dovoluje rezervovat letenky od května do října za 3.591 Kč. V ceně je zahrnuto také zavazadlo o hmotnosti 20 kg. Mimo samotného Nice je v dojezdové vzdálenosti také Cannes nebo Monako. Pěti denní pronájem automobilu vychází na 3.750 Kč s vyzvednutím na letišti Nice. Nejlevnější pokoje v Nice rezervujte zde od 1.275 Kč.

Praha - Marseille 3.176 Kč

Alternativou k Nice může být Marseille obsluhovaná společností Air France. Cena 3.176 Kč je dostupná pouze na termín 20.-27.srpna, případně taktéž zajímavá cena 3.556 Kč v termínu 17.-24.červenec. V ceně je zahrnuto pouze příruční zavazadlo, neboť společnost Air France / KLM zrušila převoz odbavených zavazadel zdarma.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Tam jsi ještě nebyl!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Tam to bude krásný!
Ragusa
ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam jsi ještě nebyl!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?