K Uralu do města Jekatěrinburg - 4.656 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Uralská metropole Jekatěrinburg je univerzitním a čtvrtým největším městem v Rusku, které leží na půl v Evropě a na půl v Asii, rozprostírá se na řece Iseť a nedaleko od něj se nachází úpatí pohoří Ural. V Jekatěrinburgu nalezneme stanici transsibiřské magistrály, nespočet kostelů a stodevadesátimetrový mrakodrap Vysockij, který si drží prvenství nejvyšší stavby v Rusku. 

Letenky do Jekatěrinburgu s odletem z Prahy a návratem do okolních letišť můžeme pořídit již za 4.656 Kč, zavazadlo k odbavení o hmotnosti 23 kg je standardně v ceně.

  • Rezervuj letenky na cestujlevne.com
  • Cestovní období do 19.12.2013 a 06.01. - 22.04.2014
  • Bez omezení délky pobytu a rezervace
Dostupné routingy: Vízum do Ruska je v současné době stále nepostradatelnou součástí Vaší cesty. Ačkoliv by se měly požadavky pro vydání víz do Ruské federace zmírnit, a to kvůli chystané olympiádě v Soči, stále platí současný stav vydávání víz - nutnost zvacího dopisu. Pokud jej nemáte, od 1.700 Kč za Vás vyřídí víza některé z agentur.

Letenky do Jekatěrinburgu

V některých případech Vám zbude i čas na prohlídku Říma či Vatikánu. Přípoje z okolních letišť lze řešit autobusovými spoji, kde se jednosměrné jízdenky pohybují okolo 500 Kč hranice, přičemž například Student Agency odjíždí přímo z letištních terminálů.

Z Londýna lze letět libovolně do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy, Košic a jiných letišť s Ryanair, Wizzair nebo easyJet.

Ubytování v Jekatěrinburgu od 205 Kč

Zajímavou nabídkou mohou být levné hotely, které nabízejí dvoulůžkové pokoje již za 205 Kč. Doporučuji však pročíst recenze a soustředit se na kvalitu vytápění hotelu. V zimním období Jekatěrinburg nedopřává příliš slunné teploty.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To bude jízda!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce