Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Uralská metropole Jekatěrinburg je univerzitním a čtvrtým největším městem v Rusku, které leží na půl v Evropě a na půl v Asii, rozprostírá se na řece Iseť a nedaleko od něj se nachází úpatí pohoří Ural. V Jekatěrinburgu nalezneme stanici transsibiřské magistrály, nespočet kostelů a stodevadesátimetrový mrakodrap Vysockij, který si drží prvenství nejvyšší stavby v Rusku. 

Letenky do Jekatěrinburgu s odletem z Prahy a návratem do okolních letišť můžeme pořídit již za 4.656 Kč, zavazadlo k odbavení o hmotnosti 23 kg je standardně v ceně.

  • Rezervuj letenky na cestujlevne.com
  • Cestovní období do 19.12.2013 a 06.01. - 22.04.2014
  • Bez omezení délky pobytu a rezervace
Dostupné routingy: Vízum do Ruska je v současné době stále nepostradatelnou součástí Vaší cesty. Ačkoliv by se měly požadavky pro vydání víz do Ruské federace zmírnit, a to kvůli chystané olympiádě v Soči, stále platí současný stav vydávání víz - nutnost zvacího dopisu. Pokud jej nemáte, od 1.700 Kč za Vás vyřídí víza některé z agentur.

Letenky do Jekatěrinburgu

V některých případech Vám zbude i čas na prohlídku Říma či Vatikánu. Přípoje z okolních letišť lze řešit autobusovými spoji, kde se jednosměrné jízdenky pohybují okolo 500 Kč hranice, přičemž například Student Agency odjíždí přímo z letištních terminálů.

Z Londýna lze letět libovolně do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy, Košic a jiných letišť s Ryanair, Wizzair nebo easyJet.

Ubytování v Jekatěrinburgu od 205 Kč

Zajímavou nabídkou mohou být levné hotely, které nabízejí dvoulůžkové pokoje již za 205 Kč. Doporučuji však pročíst recenze a soustředit se na kvalitu vytápění hotelu. V zimním období Jekatěrinburg nedopřává příliš slunné teploty.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius pláže
ušetříš až 26%
Tam jsi ještě nebyl!
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
To budou fotky!
Almadraba
ušetříš až 49%
Jedem!
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
Tropea - Kalábrie
ušetříš až 64%
Tam jsi ještě nebyl!
5455 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Moskva
Rusko

Země neomezených možností

Rusko je i po rozpadu SSSR zdaleka největší zemí světa, vždyť se svými 17.000.000 kilometry čtverečními takřka dvakrát strčí do kapsy druhou Kanadu. Země se táhne přes deset časových pásem od východní Evropy, až po nejvýchodnější výspy Asie. Od subtropů, až po arktický pás. To asi nejlépe vystihuje, jak obrovská je.

Do Ruska zatím neplynou davy turistů, ať už kvůli předsudkům, nebo vízové povinnosti. Každopádně je faktem, že tak trochu pejorativní úsloví z dob minulých, že „Rusko je zemí neomezených možností“, je vlastně pravdivé. Najdete tu naprosto vše, co od cestování očekáváte. Skvostná historická města, tisíce kilometrů člověkem nedotknuté přírody, cestování v čase, kdy si na spoustě míst připomenete, jak to u nás vypadalo před 30 lety, ale i pro mnohé netušené možnosti sportovního a kulturního vyžití.

Při cestách širou Rusí poznáte, že předsudky vůči obyčejným Rusům jsou opravdu ve valné většině případů jen předsudky. Zjistíte také, že kulturou je nám Rusko velmi podobné a zároveň velmi vzdálené. Jen obtížně se tahle obrovská země popisuje, musíte zkrátka na vlastní kůži zažít, zda budete Rusko milovat, nebo nenávidět. Nic mezi tím obvykle neexistuje.

Průvodce pro Rusko