New York

Kalifornie: leťte z Prahy do Los Angeles - 10.846 Kč.

0 komentářů
2013-10-13T15:19:04+02:00

O akci

Navštivte kalifornské pláže, zábavní park Universal studio a město filmového průmyslu. Dáváte-li přednost přírodě, návštěva americký národních parků ve Vás zanechá krásné vzpomínky, stejně tak jako další města v okolí San Francisco či Las Vegas.

Nejen do New Yorku za 6.475 Kč se můžete vydat díky promo tarifu společnosti Virgin Atlantic. Letenky s odletem z Prahy jsou dostupné taktéž do Kalifornie, konkrétně do Los Angeles za 10.846 Kč.

Vstupní povolení do USA je možné vyřídit online – ESTA. Cena za 2 roční platnost činí 14$. Cestu můžete přerušit již při přestupu v Londýně, odkud jsou výhodnější přípoje, a není tak nutné pokračovat do Manchesteru.

letenky los angeles

Jak z Londýna / Manchesteru

Nejen do Prahy můžete letět z Manchesteru. Například s easyJet nebo Jet2 zakoupíte letenky od 700 Kč, v ceně je příruční zavazadlo, které je u easyjetu limitované pouze rozměrem, nikoliv vahou. Přikoupení dalšího zavazadla činí 400 Kč, a to o hmotnosti až 22 kg. Do Katovic či Krakova létá společnost Ryanair za samé peníze.

Ačkoliv jsou letenky dostupné pro návrat do Manchesteru / Edinburghu, můžete svou cestu ukončit při přestupu v Londýně, odkud dále pokračovat do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy a dalších x letišť ve Vašem okolí. V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti. Metrem z Heathrow a poté Terravision na konkrétní letiště za +/- 10 liber. Případně přímou linkou s British od 82 liber.

  • Ušetřete při rezervaci letenek u easyJet s tímto návodem, u Jet2 s promo kódem SALE10 !

Hotely, autopůjčovny v Kalifornii

Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Doporučuji však nejdříve porovnat nabídky hotelů ve srovnávači hotelscombined.com Dvou hvězdičkové hotely nabízí pokoje od 780 Kč.

Pokud chcete udělat kalifornský okruh (LA, Vegas, San Francisco) doporučuji si rezervovat automobil předem. V našem srovnávači cen naleznete sazby od 511 Kč / den.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-10-13T16:19:04+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce