
Kalifornie: leťte z Prahy do Los Angeles - 10.846 Kč.
O akci
Navštivte kalifornské pláže, zábavní park Universal studio a město filmového průmyslu. Dáváte-li přednost přírodě, návštěva americký národních parků ve Vás zanechá krásné vzpomínky, stejně tak jako další města v okolí San Francisco či Las Vegas.
Nejen do New Yorku za 6.475 Kč se můžete vydat díky promo tarifu společnosti Virgin Atlantic. Letenky s odletem z Prahy jsou dostupné taktéž do Kalifornie, konkrétně do Los Angeles za 10.846 Kč.
- Rezervuj letenku Praha - Los Angeles - Manchester za 10.846 Kč
- Odlety v období: 01.11.2013 – 31.03.2014 (mimo Vánočních svátků)
- Bez omezení délky pobytu
- Platí pro dny: po,út,st,čt
- Rezervace pouze dnes 13.října
Jak z Londýna / Manchesteru
Nejen do Prahy můžete letět z Manchesteru. Například s easyJet nebo Jet2 zakoupíte letenky od 700 Kč, v ceně je příruční zavazadlo, které je u easyjetu limitované pouze rozměrem, nikoliv vahou. Přikoupení dalšího zavazadla činí 400 Kč, a to o hmotnosti až 22 kg. Do Katovic či Krakova létá společnost Ryanair za samé peníze.Ačkoliv jsou letenky dostupné pro návrat do Manchesteru / Edinburghu, můžete svou cestu ukončit při přestupu v Londýně, odkud dále pokračovat do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy a dalších x letišť ve Vašem okolí. V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti. Metrem z Heathrow a poté Terravision na konkrétní letiště za +/- 10 liber. Případně přímou linkou s British od 82 liber.
- Ušetřete při rezervaci letenek u easyJet s tímto návodem, u Jet2 s promo kódem SALE10 !
Hotely, autopůjčovny v Kalifornii
Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Doporučuji však nejdříve porovnat nabídky hotelů ve srovnávači hotelscombined.com Dvou hvězdičkové hotely nabízí pokoje od 780 Kč.Pokud chcete udělat kalifornský okruh (LA, Vegas, San Francisco) doporučuji si rezervovat automobil předem. V našem srovnávači cen naleznete sazby od 511 Kč / den.

0 komentářů
Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.