Španělsko - Valencia

Kanárské ostrovy - letenky z Lipska a Mnichova na Fuerteventuru - 2.165 Kč.

9 komentářů
2016-05-20T09:16:01+02:00

O akci

Kilometrové liduprázdné pláže se zlatavým či bílým pískem, azurovým mořem a pouštní krajinou, takto by se dal ve zkratce charakterizovat jeden z Kanárských ostrovů - Fuerteventura. Tento ostrov je oproti Tenerife či Gran Canarii méně turistický, poznáte to především na odlehlejších místech, třeba na pláži Cofete nezřídka nenarazíte na živou duši.

Láká vás tento ostrov nebo vám snad chybí do sbírky, využijte aktuální slevy německého dopravce Condor k levnému výletu na poslední chvíli. Letenky z Lipska nebo Mnichova jsou k mání za velmi lákavých 80 eur, tedy asi 2.165 Kč.

  • Letenku Lipsko – Fuerteventura za 80 € / 2.165 Kč rezervujte na condor.com
  • Tam: 21, 24, 28, 31. května
  • Zpět: 31. května nebo 4. června
  • Dostupnost nejméně 6 míst
  • Letenku Mnichov - Fuerteventura za 80 € / 2.165 Kč rezervujte na na condor.com
  • Termín: 7.-14. června
Letenka v Economy Light tarifu zahrnuje přepravu příručního zavazadla do 6 kg. Podle zkušeností ostatních je kontrola rozměrů nebo hmotnosti palubních zavazadel u Condoru benevolentnější. Na Kanárské ostrovy toho opravdu moc nepotřebujete, proto byste si měli s příručním zavazadlem v pohodě vystačit, jinak volte Economy Class tarif, který již zahrnuje přepravu 20 kg zavazadla do podpalubí. Letiště v Lipsku nebo v Mnichově jsou z ČR snadno dosažitelná jak autobusy, tak i po kolejích. Jízdenky hledejte u Student Agency, Flixbus či Eurolines, případně u ČD.

Ubytování, auto...

Díky mimosezónnímu období seženete i levné ubytování, dvoulůžkový pokoj lze pořídit od cca 800 Kč na noc. Nezbytností na Fuerteventuře bude vypůjčený vůz, byla by škoda se nedostat na zmiňovanou pláž Cofete, veřejnou dopravou to není možné. Využijte námi ověřenou půjčovnu Plus Car, u které máte v pronájmu zahrnuto všechno, nemusíte vůbec nic řešit - připojištění, zálohy, další řidiče apod. Týdenní výpůjčka u Plus Car vyjde na Fuerteventuře na fajnových 88 euro (2.380 Kč).

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-05-20T09:16:01+02:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce