Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Jestliže už teď víte, že vám Ježíšek nenadělí zimní dovolenou v exotické destinaci, pak nezbývá nic jiného, než využít výhodných letenek do tropického a slunného Karibiku. Třeba na ostrovy Malých Antil, Martinik a Guadeloupe, které se vyznačují panenskou přírodou, dlouhými plážemi a průzračným mořem, u kterého můžete relaxovat třeba se skleničkou vyhlášeného rumu.

Nejlevnější zpáteční letenky na Martinik a Guadeloupe pořídíte za cenu 9.940 Kč s odletem z Milána, alternativně lze zvolit odlety také z Říma či Boloni. Za cenu o pár tisícovek vyšší můžete zvolit také odlet z Prahy!

Rezervuj letenku na trase:

Podmínky k danému tarifu:
 • Odlety v období: 01.12.2013 - 02.04.2014
 • Maximální pobyt 1 měsíc
 • Prodej: do 9. prosince
Díky odletům 31.prosince lze stihnout oslavu příchodu Nového roku v teplém Karibském moři! Rozhodnete-li se pro Vánoce v Karibiku (24.12.-8.1.), nejdříve počítejte s odletem 8.ledna 2014.

Při přestupu v Paříži si budete muset vyzvednout svá zavazadla a dopravit se mezi letišti Charles de Gaulle a Orly. Transfer je však v ceně, a to autobusy Air France, které odjíždějí z totožného Terminálu 2.

Termíny:

Martinik - Fort De France z Milána
 • tam:
  • leden: 1, 3, 5, 6, 8-14, 16, 17, 18, 20-25
  • únor: 1-16, 18-21
  • březen: 3-29
  • duben: 1, 2
 • zpět:
  • leden: 8-24, 26-29
  • únor: 2-14, 17-21, 24
  • březen: 10, 11, 17, 19, 20, 21, 23-28, 30, 31
  • duben: 6-14
Guadeloupe - Pointe a Pitre z Milána
 • tam:
  • leden: 1, 16-20, 22-25
  • únor: 2-7, 9-12
  • březen: 3, 4, 5, 7-29
  • duben: 1,2
 • zpět:
  • leden: 12-17, 19-23, 27
  • únor: 7-14, 18, 19, 20
  • březen: 25, 26, 27, 31
  • duben: 6-14

Přípoj do Milána nebo Říma

Z Prahy do Milána se dopravíte například easyJetem nebo ČSA, kteří nalétávají na letiště Malpensa, ze kterého se musíte přepravit na městské letiště Linate, ze kterého budete do Karibiku přes Paříž odlétat. Nejlevnější zpáteční letenku s easyJet pořídíte od 864 Kč + jednorázový administrativní poplatek 330 Kč nezávisle na počtu osob + 660 Kč případné zavazadlo k odbavení. Dopravu mezi letišti Malpensa a Linate zajišťuje např. Malpensa Shuttle. Do Říma se dopravíte nejlevněji s WizzAirem.

Režim vstupu

Při cestě na Martinik nebo Guadeloupe nebudete potřebovat vízum, jedná o zámořské departmenty Francie, budete vlastně na území Evropské unie, budete zde platit i eurem.

Ubytování na ostrovech

Ceny hotelů na ostrovech mohou být vyšší, ale nijak se nevymykají z průměru cen za ubytování v evropských letoviscích. Nejlevnější pokoj na Martiniku pořídíte za ceny začínající částce 950 Kč na osobu a noc ve studiu pro dva. Ubytování na ostrově Guadeloupe je o něco levnější.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele hejkal
hejkal

Dave chtel jsem se zeptat schanime letenky na martinik leden 2015 pocet osob 16 az 18 poradil by jsi jak to zabukovat dik vasek

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Vašku, do ledna spoustu času ;) sledujte ceny v průběhu roku, akce přijdou cca v září

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele jir.v
jir.v

Ahoj, jak je zaručeno u těchto letenek, že transfer mezi letišti v Paříži bude v ceně letenky? Na stránkách AF se to píše přímo v rezervaci letenky, ale cena je o něco vyšší. Díky Jirka

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Ano, na stránkách AF stojí: "Mezi letišti Paris Charles de Gaulle a Paris Orly máte nárok na bezplatnou přepravu. Po příletu si, prosím, vyzvedněte zavazadla a ohlašte se u přepážky Air France Coaches, kde si vyzvednete jízdenku na autobus." Na bezplatnou přepravu mezi letišti máte samozřejmě nárok i v případě rezervace přes náš portál. U AF jsou letenky dražší kvůli rozdílným kurzům EUR/CZK v rezervačních systémech.

před 9 lety
Avatar uživatele jir.v
jir.v

Díky, to jsem právě četl. Našel jsem ale lety z Prahy, které do a z Paříže jsou uvedeny na ČSA a pak je rozdíl v ceně oproti letům pouze s AF přes 1000 Kč na letenku, což je fajn. Platí ale i v tomto případě bezplatná přeprava mezi letišti v Paříži? Ještě jednou díky, i za super stránky.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele nitramho
nitramho

Ahoj Dave, zakoupil jsem si letenky na Martinik z odletem z Říma na březen. Když se objevila možnost letět z Prahy, byť za trochu vyšší cenu, chtěl jsem si letenky změnit a připlatit si. Jak na Pelikánovi, tak na Air France mi řekli, že takto nízké tarify jsou neměnné. Opravdu neexistuje způsob, jak si let změnit? Myslel jsem, že když za nové letenky připlácím, je to pro leteckou společnost výhodnější....

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, bohužel takové jsou pravidla. Jakmile je tarif nestornovatelný, tak nelze nic dělat.

před 9 lety
Avatar uživatele vojta.med
vojta.med

MÁME letenky na Martinik z Prahy do Paříže na letiště ChdG odtud na Orly ,pak Martinik a zpět.Nevíte prosím jestli budeme mít dopravu mezi letišti v Paříži zdarma BUSEM.Děkuji Termín 14.3-26.3.2014.

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, letenky jste koupil na jednu rezervaci? Poté budete mít transfer autobusem Air France č.3 ;) https://www.cestujlevne.com/letiste/pariz-cdg/

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele Teeera
Teeera

Zdravím, chci využít ten vánoční termín 24.-9., ale myslíte, že by bylo možné letět přímo z Paříže? Letenky v tom termínu vychází lépe napřímo do Paříže než se dopravovat do Milána.. Díky moc za radu

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zdravím Terezo, bohužel to není možné - letenky z Paříže vycházejí trojnásobně. Není však problém cestu "ukončit" v Paříži - ne však započít.

před 9 lety
Avatar uživatele Teeera
Teeera

Dobrý den, zarezervoval jsem jednu letenku na 24.12.2013 - 9.1.2014 protože na ní byla cena 10113,- když jsem chtěla zarezervovat druhou letenku stejný let, vypadla na mě hláška že let je nedostupný, přitom při rezervaci toho prvního jsem viděla ještě cca 5volných míst v letadle. Můžete mi prosím poradit, zda je možné ještě a případně jak zarezervovat jednu tuto letenku? Díky moc

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, ceny se zdražují s vyprodáním míst. Nyní jsou za 11,2k - ty by měly jít.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To musíš vidět!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To bude jízda!
Ragusa
ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
Gambie
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Guadeloupe
Guadeloupe

Motýl s nádechem Evropy v Karibiku

Tento nenápadný ostrov ve tvaru motýla je zámořský department Francie a leží v Malých Antilách. Díky tomu, že spadá pod Francii, vízum nepotřebujete. Jeho sousedy jsou Atlantský oceán a Karibské moře. Ostrov je výjimečný díky své unikátnosti „dva v jednom“,  tedy jednak hornaté části Basse Terre a oblasti bez jediného vrcholku, kde najdeme cukrovou třtinu a bílé pláže – Grande Terre.

Průvodce pro Guadeloupe

Zavřít boční panel
Martinik
Martinik

Nejlepší rum na světě najdete na ostrově květin

Právem tento karibský skvost jeho praobyvatelé nazývali „Madinina“, v překladu z jazyka původních indiánů to totiž znamená „ostrov květin“ a o tom, že je tohle označení oprávněné, se sami přesvědčíte téměř okamžitě, kdekoli se na ostrově budete vyskytovat, tam vás bude obklopovat rozmanitá, bujná a okouzlující tropická vegetace.

Martinik je ostrov ležící v Atlantském oceánu, polohou ve východní části Karibského moře je součástí souostroví Malé Antily, na jihu sousedí se Svatou Lucií a na Severu s Dominikou. Je původní francouzskou kolonií a i v současnosti je pod správou Francie, a proto zároveň také spadá do skupiny ostrovů označovaných jako Francouzské Antily. 

Skloubením francouzského šarmu a elegance, tropického klimatu, širokých bílých pláží posetých palmami, možností potápění se v křišťálově průzračné vodě nebo výšlapu na nejvyšší vrchol ostrova, sopku Montagne Peleé, a neposlední řadě nejlepšího rumu na světě je Martinik opravdovým rájem na zemi a své turistické touhy, zde může uspokojit i náročný cestovatel. 

Průvodce pro Martinik