Tanzanie

Keňa, Tanzánie, Etiopie, Uganda ... - 10.452 Kč.

2 komentáře
2013-10-05T13:14:07+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Stále aktivní tarif nejlepší aerolinky Evropy láká k návštěvě pravé černé Afriky. Vybírat můžete od bílých pláží v Tanzánii, přes motoristicky známé město Dakar až po území s domorodými kmeny v Burkina Faso či Etiopii. Destinací, stejně tak jako budoucích nezapomenutelných zážitků, je mnohem více.

Společnost Turkish airlines nabízí zpáteční letenky z Milána  již za 10.452 Kč.

Dostupné destinace s odletem z Milána: Některé letenky zahrnují delší mezipřistání v Istanbulu, za tímto účelem můžete využít turistické prohlídky města, kterou mají cestující společnosti Turkish airlines zdarma. Případně můžete podniknout individuální výpravu do Istanbulu. Stop-over je možný přidat za cenu 50€ v každém směru.

Víza do afrických zemí

Etiopie umožňuje obyvatelům ČR obdržet vstupní vízum po příletu na letiště, cena činí 20$. Stejně tak můžete obdržet vízum do Keni nebo Tanzánie po příletu, a to za poplatek 50$.

Víza do Burkina Faso je nutné vyřídit na zastupitelském úřadě ve Vídni. Víza do Senegalu, UgandyPobřeží Slonoviny vyřizuje úřad v Berlíně. Před cestou doporučuji pročíst doporučení a varování vydané MZV.

Levné přípoje do Milána

Na atraktivitě této nabídky přidávají levné spoje do Milána nejen z Prahy, Brna, Bratislavy či Budapešti. Letět můžete doslova již za pár kaček - od 500 Kč / zpáteční letenky. Z Prahy se podívejte taktéž na nabídku společnosti ČSA, kteří nabízejí zpáteční letenky včetně 23 kg zavazadla za 1.990 Kč. Další levné letenky zakoupíte na wizzair.com, easyjet.com či ryanair.com

Některé linky míří na letiště Bergamo (BGY), odkud za 10€ přejedete na letiště Malpensa (netýká se easyJetu, ČSA a Wizzairu z Budapešti).

Ubytování v méně známých lokalitách

Nabídky hotelů v těchto destinací doporučuji porovnat skrz srovnávač nabídek, který naleznete na adrese Hotelscombined.com

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-10-05T14:14:07+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce